آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

بهترین آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی pdf با جواب

بهترین آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی pdf با جواب، سطح تقریبی انگلیسی شما را می‌گوید. شما می توانید در این آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی، سطح حدودی خود را از Elementary تا Advanced مشاهده کنید و سپس نمره تقریبی خود را در آزمون رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی، بدون ایجاد حساب کاربری مشاهده کنید. منابع مربط با سطح شما در انتهای آزمون قرار داده شده است.

توجه داشته باشید که این آزمون تعیین سطح زبان از 30 سوال که تعیین کننده سطح general English شما هستند تشکیل شده است. در آزمون تعیین سطح آنلاین سایت زندی نمره حدودی شما به همراه سطح دقیق شما مشخص می گردد.

  • پس از آزمون تعیین سطح آنلاین، به شما خواهیم گفت از نظر دانش زبان انگلیسی تقریبا در چه مرحله یا سطحی قرار دارید.
  • علاوه بر آن، کتاب‌هایی هم برای تقویت مهارت‌‎های انگلیسی به شما معرفی خواهیم کرد.
  • با پاسخ دادن به هر سوال، یک امتیاز دریافت خواهید کرد و مجموع امتیازات 30 است. 

شروع آزمون زبان انگلیسی

تعیین سطح زبان چه جوریه؟

آزمون تعیین سطح آنلاین سایت زبان زندی، در کوتاه‌ترین زمان سطح دانش زبان انگلیسی شما را مشخص می نماید. سطح زبانی شما به صورت آنی پس از اتمام تست قابل رویت خواهد بود و نیاز به خلق اکانت یا غیره وجود ندارد. این آزمون تعیین سطح برای افراد زیر می‌تواند مفید باشد:

افرادی که به طور عمومی می ‌خواهند از سطح زبان انگلیسی خود آگاه شوند.

افرادی که در هر سطح زبانی (ابتدایی تا پیشرفته)، قصد یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در دوره‌های آنلاین استاد زندی را دارند و می‌خواهند ترم مناسب خود را برای شرکت در این دوره‌ها را انتخاب نمایند. این افراد با شرکت در این آزمون تعیین سطح رایگان می‌توانند از سطح زبان انگلیسی خود آگاه گشته و از دوره‌های IELTS سایت زبان زندی، دوره متناسب با سطح زبان انگلیسی خود را انتخاب نمایند.

#تست رایگان سوالات استاندارد، متوسط و پیشرفته با فیلم آموزشی 
#تعیین سطح زبان چه جوریه
#آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی چگونه است
#بهترین آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی pdf با جواب

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی چگونه است؟

همه می‌گویند یادگیری زبان انگلیسی کار ساده‌ای است؛ مخصوصا با روش‌های متعددی که طی یک دهه‌ی اخیر طراحی و اجرایی شده است. اما حتما به کرات دیده‌اید که افراد بسیاری از اطرافیانتان مدام از یک آموزشگاه به آموزشگاه دیگر می‌روند، یا در هر ماه ممکن است چندین کتاب خودآموز را برای تقویت انواع مهارت‌های زبان انگلیسی خود خریداری کنند. اینگونه افراد هر بار از متد جدیدی برای یادگیری زبان انگلیسی سخن می‌گویند و با آب و تاب برای شما از پیشرفت‌های حاصل شده این متد‌ها صحبت می‌کنند. اما چرا بعد از مدتی تمام کتاب‌ها و متدها برایشان بی‌مصرف و حتی زننده می‌شود. اشکال کار از کجاست؟

گاهی اوقات ما با متد خوبی برخورد داریم اما روش استفاده از آن را نمی‌دانیم. گاهی حتی نمی‌دانیم کدام متد برای ما مناسب است یا کدام منبع آموزشی می‌تواند به ما کمک کند و ما را به مطالعه و پیگیری یادگیری زبان انگلیسی ترغیب کند. همه این‌ها باعث می‌شود تا همواره در مقابل زبان انگلیسی یک شکست‌خورده باشیم. اما چه کاری از دست ما برای خودمان برمی‌آید؟

استراتژی ما در تعیین سطح زبان انگلیسی

انتخاب یک استراتژی درست و همچنین شناخت طرز استفاده‌ی مناسب از آن، کار هرکسی نیست؛ این کار نیاز به بررسی تخصصی و کارشناسانه دارد. منابع آموزشی هم همینطور؛ میلیون‌ها منبع آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. ما وقت و توان کافی را برای بررسی نقاط قوت و ضعف تمام این منابع و متدها را نداریم. پس بهتر است از جای دیگری شروع کنیم. کاری که می‌توانیم برای خودمان و تقویت زبان انگلیسی خود انجام دهیم این است که افراد مناسبی پیدا کنیم تا به ما راهکار بدهند. کسی که تمام متدهای روز دنیا را مورد بررسی قرار داده باشد و از میان سیل عظیم روش‌های آموزشی، بهترین را به ما معرفی کند.

سایت زبان زندی بهترین‌ها را به شما معرفی می‌کند و شما را قدم به قدم برای رسیدن به آینده‌ای بهتر کمک خواهد کرد. پس از این تنها کافی است فرصت را غنیمت بشمارید و بعد از انتخاب بهترین آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی pdf با جواب، مراحل ثبت‌نام را در سایت زبان زندی دنبال کنید. با بهرام زندی (مدرس زبان انگلیسی) یک مجموعه کامل در اختیار شماست؛ استفاده از بهترین و گیراترین منابع آموزشی روز دنیا همه آن چیزی است که برای یادگیری زبان انگلیسی به آن نیاز دارید. همه این‌ها را من برای آسودگی شما فراهم آورده‌ام تا تنها دغدغه‌ی شما یادگیری باشد. پس گام اول، آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی با جواب است.

نمونه سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی با جواب pdf

تمامی پرسش‌ها براساس گرامر، دایره لغات، مهارت شنیدن ، collocation و حروف اضافه طراحی شده است. به محض اینکه تست را تمام کنید، سطح و نمره خودتان را می‌بینید. همچنین جواب سوالات اشتباه و صحیح برای شما نشان داده می‌شود تا به اشتباهات خودتان پی ببرید.

تعیین سطح در آموزشگاه زبان

تعیین سطح انواع مختلفی دارد، اما بیشتر آموزشگاهها به اسپیکینگ قناعت کرده و بعداز یک مکالمه کوتاه سطح تقریبی زبان‌آموز را شناسایی می‌کنند. در ادامه به آنها گفته می‌شود که بعداز یک ترم، می‌توانند دوباره تعیین سطح بدهند تا شاید سطح بالاتری را کسب کنند. آنها میخواهند اطمینان حاصل کنند که فرد در جایگاه درستی قرار داده شده است.

در برخی از آموزشگاههای زبان، مبلغی بابت این تعیین سطح اخذ می‌شود، اما متاسفانه کیفیت تعیین سطح، با آن آموزشگاهی که پول نمی‌گیرد متفاوت نیست. آنها باید علاوه بر آزمون شفاهی اسپیکینگ، مهارت‌های گرامر، Reading و Listening داوطلب را بسنجند تا سطح مناسبی را برای آن انتخاب کنند. خیلی از زبان‌آموزان هستند که اسپیکینگ خوبی ندارند، اما سطح خوبی در سایر مهارت‌ها برخودار هستند.

آموزشگاهها نباید روش‌های سنتی را برای تعیین سطح زبان انگلیسی انتخاب کنند. آنها می‌توانند با طراحی یک سایت، تعیین سطح را به صورت آنلاین انجام دهند و فقط در مهارت اسپیکینگ، از داوطلب بخواهند که در آموزشگاه حضور پیدا کند. همه اینها نیازمند برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری کوتاه مدت و درازمدت است که متاسفانه خیلی از آنها به دلیل تنبلی انجام نمی‌دهند. امیدوارم در آینده با تغییر سبک و روش خودشان، مسیر را برای تعیین سطح بهتر زبان‌آموزان فراهم سازند.

Test Your English

This is Zandi Assessment English.
We help millions of people learn English and prove their skills to the world.