آموزش آیلتس از مبتدی تا پیشرفته با 59 درس رایگان

دوره های رایگان آموزش IELTS توسط بهرام زندی مدرس آیلتس در قالب دروس مختلف در بستر وب سایت برای تمامی مشتاقان زبان انگلیسی ارایه شده است. هرچند که در حال حاضر در بستر اینترنت و فضای مجازی، منابع مختلفی برای آموزش آیلتس یافت میشود اما تلاش من بر این است که همواره یونیک ترین محتوا را که بتواند در توانمندسازی زبان آموزان تاثیر گذار باشد، ارائه دهم. بر این اساس سعی کرده‌ام به جای تاکید بر جنبه کمی بر جنبه کیفی محتوا متمرکز شوم.

دوستانی که دروس را به صورت روزانه دنبال میکنند، می‌توانند دوره های مورد نظرشان را در browser ذخیره کرده و بعد از هربار مراجعه مجددا مطالعه درس را ادامه دهند.

دروس جدید به صورت تدریجی به دوره ها اضافه می شوند و مطالعه بعضی از آنها کاملا رایگان است و حتی نیاز به ثبت نام هم ندارد. در پایان هر درس بخش نظرات برای زبان آموزان قرار داده شده است که با استفاده از آن میتوانید، من را از کیفیت هر درس مطلع کنید.

سیستم دسته‌بندی هر مهارت و روش گام به گام برای یادگیری آیلتس توسط خودم صورت گرفته است. پیکره سایت زبان زندی همواره در حال بروزرسانی و ارتقاء است. 

آموزش آیلتس آنلاین از صفر تا صد

تمامی مجموعه‌ها از پایه شروع می‌شوند و شما را تا سطح پیشرفته می‌رسانند. این دروس به صورت خودآموز و آنلاین است و شما را برای کسب نمره 7 در خانه هدایت می‌کند.

به زودی از پکیج‌های بیشتری رونمایی خواهم کرد. این پکیج ها، ترکیبی از مهارت های مختلف بوده و براساس نمره هدف شما طراحی می‌شوند. همواره در حال ارتقاً سطح کیفی آموزش‌های آیلتس سایت Zandi English هستم. ویدیوهای آموزش آیلتس و جزوات IELTS از مبتدی تا پیشرفته همواره در حال بروزرسانی و آپدیت می‌باشند.

آموزش آکادمیک تسک 1

26 درس (4 درس رایگان)

آموزش آیلتس تسک 2

26 درس (6 درس رایگان)

آموزش جنرال تسک 1

26 درس (2 درس رایگان)

آموزش آیلتس اسپیکینگ

11 درس (5 درس رایگان)

آموزش آیلتس ریدینگ

17 درس (3 درس رایگان)

آموزش آیلتس لیسنینگ

12 درس (2 درس رایگان)

لغات ضروری آیلتس

30 درس رایگان

آموزش رایگان آیلتس از پایه

دقیقا از بدو تاسیس سایت زبان زندی، شروع به تولید محتوای رایگان آموزشی آیلتس کرده‌ام و آن ها در اختیار همگان گذاشتم. این محتوا صرفا بخشی از مسئولیت اجتماعی من بوده و برای کمک به متقاضیانی است که به هر دلیلی دسترسی به کلاس های آیلتس ندارند. این آموزش‌های رایگان آیلتس می‌تواند بخش بزرگی از نیازمندی هر متقاضی را در مسیر یادگیری و موفقیت در آیلتس برطرف کند. 

آیلتس از مبتدی تا پیشرفته؟

حوزه ی دانش در IELTS بسیار بی‌انتهاست. هرچقدر هم که یاد بگیرید باز هم کم است. علی‌رغم اینکه کلی نکته به صورت رایگان یاد می‌گیرید، باز هم وقتی سر کلاس آیلتس می‌نشینید، می بینید که همان مطالب را انگار یاد نگرفته بودید. پس باید به دنبال یادگیری هرچه بیشتر باشید، چه رایگان چه با پرداخت هزینه. البته، اگر شما زمان کافی و زرنگی لازم را داشته باشید، نیاز به هیچ کلاسی ندارید، مگر آنکه در مدت کوتاه، نمره‌ی بالایی بخواهید. در غیر اینصورت، آیلتس را با من یاد بگیرید.

بهترین سایت آموزش آیلتس

محتوای متنی زیادی در وبسایت زبان زندی پیش روی شما قرار دارد. علاوه بر مقالات آموزشی رایگان، ویدیوهای رایگان می‌تواند برایتان شفاف‌سازی کند. در نهایت، من حاضر هستم تا به سوالات شما در بخش کامنت‌ها پاسخ دهم. دانلود کتاب‌های PDF آیلتس، از جمله خدمات رایگان سایت زبان زندی روی وبسایت Zandi English است.

آموزش آیلتس به زبان فارسی

اگرچه عنوان دروس به انگلیسی ذکر شده است، اما متن بیشتر درس‌ها به فارسی است. نکته مهم هر درس، مثال‌های فراوان با ذکر توضیحات است. در زیر، مباحث برای شما طبقه بندی شده است تا به رایگان شروع به خودآموزی IELTS کنید. با صبوری و متانت هر چه تمام، درس‌های زیر را بخوانید تا به اهداف خودتان برسید.

Academic Task 1 Courses
General Task 1 Courses
Speaking Full Courses
Listening Full Courses
Listening Vocabulary
Reading Full Courses

آموزش آیلتس از صفر تا صد با 59 درس رایگان

آموزش آیلتس بخش Listening

اولین قسمت آزمون آیلتس Listening استT که  ۳۰ دقیقه زمان آزمون را به خود اختصاص میدهد. این بخش به طور کلی به ۴ قسمت تقسیم می شود. مرحله به مرحله سطح آزمون بالاتر میرود و زمان پیش مطالعه سوالات کاهش می یابد. دروس این بخش را به صورت ترکیبی از تکنیک های گوش دادن و روش انجام پیش مطالعه و موارد مهم پاسخ به سوالات را در سایت زبان زندی آمده است، دروس آموزشی رایگان آیلتس را میتوانید در بالا مشاهده نمایید.

آموزش آیلتس بخش Reading

قسمت بعدی آیلتس، پیرامون تکنیکهای خواندن (IELTS Reading test) متمرکز شده است . این مهارت که ۶۰ دقیقه زمان دارد، در دو حالت جنرال و آکادمیک یکسان نیست و موضوعات آزمون آکادمیک تخصصی تر از موضوعات جنرال می‌باشد. شیوه آموزش آیلتس در بحث Reading کمی متفاوت است، در اینجا شما نیاز به دانش لغوی و تکنیکی دارید که هر دو به صورت کامل و مفصل با تمرینات فراوان در سایت زبان زندی موجود است.

آموزش آیلتس رایگان بخش Writing

آزمون نوشتن آیلتس IELTS writing در دو حالت آکادمیک و جنرال (IELTS General and Academic) با تفاوت‌های اصلی ارائه می‌شود. در آزمون جنرال بخش اول پیرامون نگارش نامه می‌باشد که این نامه میتواند به یک دوست، سازمان، دانشگاه یا هر نهاد دیگری باشد. برای نوشتن رایتینگ تسک 1 جنرال نزدیک به 20 دقیقه زمان صرف کنید.

آموزش رایتینگ در آزمون آکادمیک متفاوت است چون شما با یک چارت یا نمودار روبرو می‌شوید که باید مطابق با خواسته سوال تحلیل دقیقی از آن ارائه دهید. این قسمت معمولا پیرامون نگارش در یک موضوع مشخص است که در برگه امتحانی شما ذکر میشود.

در رایتینگ تسک 2 آیلتس باید به شیوه های نگارشی، تکنیک های نگارش، اصول گرامر انگلیسی و دایره لغات انگلیسی توجه خاصی کرد.

آموزش آیلتس رایگان بخش Speaking

در نهایت آزمون صحبت کردن آیلتس (IELTS Speaking test) میباشد که معمولا در روزی به جز آزمون کتبی برگزار می‌شود، به نظر من این آزمون بخش امتیاز آور آیلتس است چون با آموزشی منطقی به راحتی میتوانید نمره بالایی در اون کسب کنید. آزمون صحبت کردن آیلتس از ۳ قسمت تشکیل شده که با یک معرفی شروع می‌شود و در مجموع بین ۱۱-۱4 دقیقه طول می‌کشد. بخش‌های آموزش اسپیکینگ آیلتس سایت رو از دست ندید و از آموزش آیلتس رایگان نهایت استفاده رو ببرید. این بخش به صورت پیوسته به روز رسانی میشود. در بخش کامنت لطفا من رو در جریان نظرات و پیشنهادات خودتون قرار بدید.

بخش دایره لغات آموزش آیلتس

یکی از بی‌نظیرترین مجموعه‌های لغات ضروری آیلتس در ادامه لیست شده است. نکته مهم تست آنلاین رایگان است که در هیچ کجا نمونه آن را نخواهید دید. لغات رایتینگ آیلتس از زیر مجموعه بخش آموزش رایتینگ تسک 2 آیلتس است که دسترسی به آن با پرداخت هزینه‌‌ای اندک باز می‌شود.

Test Your Vocabulary(Free)