لغات لیسنینگ آیلتس قسمت اول

یکی از اساسی ترین راه‌های بهبود مهارت لیسنینگ، دانستن لغات لیسنینگ آیلتس است. تقریباً همه داوطلبین آیلتس در زمینه لغات لیسنینگ آیلتس مشکلات زیادی دارند و جواب این سوال را نمی‌دانند که چگونه در مهارت آیلتس Listening به خاطر غلط دیکته ای کاهش نمره پیدا نکنند.

توجه به این نکته مهم است که لغاتی که به عنوان جواب برای همه سوالات listening مدنظر قرار می‌گیرند لغات ساده و مرسومی می‌باشند. بنابراین داوطلبین با توجه به دایره لغات دسته‌بندی شده در زیر، می‌توانند این نقطه ضعف خود را به صورت قابل توجهی بر طرف کنند.

کلمات غلط انداز و پر تکرار Listening IELTS

تمامی واژه‌هایی که در زیر فهرست شده‌اند، می‌توانند قطره قطره نمره باند listening شما را در موقعیت برتر قرار داده و بخت شما را برای درک مطالب عنوان شده در لیسنینگ بطور کلی و در نهایت یافتن پاسخ‌های درست افزایش دهد.

در بخش listening آزمون آیلتس، می‌توانید هزاران کلمه از مباحث مختلف را پیدا کنید. در اینجا لیستی از کلمات غلط انداز و پر تکرار listening با گروه‎بندی آمده است، که باید آنها به خاطر داشته باشید تا از کاهش نمره خودداری نمایید. برای رفتن به قسمت دوم لغات لیسنینگ آیلتس اینجا کلیک کنید.

لغات لیسنینگ آیلتس | کلمات غلط انداز و پر تکرار listening
  • تمرین 1: با دیدن معانی فارسی، معادل انگلیسی آن را بنویسید.
  • تمرین 2: با شنیدن voice ، دیکته آن کلمه را بنویسید.