آموزش رایتینگ آکادمیک pie chart

در این درس قصد داریم بار دیگر نمودارهای Pie Chart را بررسی کنیم، اما این بار با یک نمودار جدول مثال آمده است. آموزش رایتینگ آکادمیک pie chart با جواب و تمرین با زبانی ساده به شما نحوه نوشتن نمودارهای pie chart را نشان می‌دهد. آموزش رایتینگ آکادمیک pie chart به صورت جامع در دو بخش با مثال و تحلیل و جزئیات جهت کسب مهارت نمره ielts writing 7 آمده است.

طبق آمار گرفته شده در یک سال گذشته، بیشتر آزمون‌دهندگان ادعا کرده‌اند که نمودار Pie Chart در سوال رایتینگ آکادمیک تسک یک آنها آمده است.

این نمودار ارقام متفاوتی را مانند درصد هر صنعت در تولید ناخالص یک کشور یا میزان مشارکت افراد قبل و بعداز بازسازی یک موزه و موارد دیگر را نشان می‌دهد. اگر Pie Chart با یک نمودار دیگر (مثلا” جدول) آمده باشد، بهتر است علاوه بر توضیح هر نمودار، این دو را با هم مقایسه کنید. برای تمرین بیشتر از نمونه سوالات رایتینگ آکادمیک سایت و کتاب‏ های رسمی کمبریج بهره بگیرید.

در دو بخش آموزش رایتینگ آکادمیک pie chart، مثال و تحلیل با جزئیات کامل جهت کسب مهارت نمره 7 ielts آمده است. برای خواندن دایره لغات و گرامر مربوط به رایتینگ آکادمیک تسک 1 اینجا کلیک کنید. 

pie-chart-sweet
شبیه یک pie chart است!

با عرض پوزش، ادامه محتوا فقط در اختیار اعضاء است، در صورت تمایل می‌توانید خرید و ثبت‌نام کنید.

آموزش‌های گام‌به‌گام IELTS فقط برای افرادی که خرید کرده‌اند باز می‌شود.

وارد شوید اگر پیشتر ثبت نام کرده اید .

برای خرید اینجا کلیک کنید.