Search
Close this search box.
logo-zandi-english

آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس

آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس

آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس (IELTS)

این آزمون تعیین سطح زبان رایگان آیلتس از 30 سوال که به صورت چند گزینه‌ای، جای خالی، true/false و listening هستند تشکیل شده است. شایان ذکر است 10 سوال بخش آیلتس به هیچ وجه شبیه به سوالات آزمون آیلتس نمی‌باشد و تنها برای محک زدن شماست و نمره دریافتی  حدودی خواهد بود.

شما می توانید در انتهای این آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس، سطح حدودی نمره آیلتس خودتان را از نمره 1 الی 7 مشاهده کنید. همچنین منابع مرتبط با سطح شما جهت دانلود قرار داده خواهد شد.

تعیین سطح آیلتس >>

تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان

تعیین سطح زبان رایگان عمومی

شما می توانید در این آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی، سطح حدودی خود را از Elementary تا Advanced مشاهده کنید و سپس نمره تقریبی خود را در آزمون رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی، بدون ایجاد حساب کاربری خواهید دید. منابع مرتبط با سطح شما در انتهای آزمون قرار داده شده است.

آزمون تعیین سطح زبان از 30 سوال که تعیین کننده سطح general English شما هستند تشکیل شده است. در انتهای آزمون تعیین سطح رایگان سایت زندی نمره و سطح دقیق شما مشخص می گردد.

تعیین سطح زبان عمومی >>

آمادگی برای آزمون تعیین سطح آیلتس رایگان

  • تعیین سطح آنلاین می‌تواند به شما نشان دهد که از نظر دانش انگلیسی تقریبا در چه وضعیتی هستید و از چه کلاس یا سطحی باید شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید.
  • شما در هر کدام از آزمون های تعیین سطح، به 30 سوال پاسخ خواهید داد که به صورت چند گزینه‌ای، جای خالی، true/false و listening هستند.
  • پس از آزمون تعیین سطح آنلاین، به شما خواهیم گفت از نظر دانش زبان انگلیسی تقریبا در چه مرحله یا سطحی قرار دارید.
  • علاوه بر آن، کتاب‌هایی هم برای تقویت مهارت‌‎های انگلیسی به شما معرفی خواهیم کرد.
  • با پاسخ دادن به هر سوال یک امتیاز دریافت خواهید کرد و مجموع امتیازات 30 است. در نظر داشته باشید، برای اتمام آزمون باید به تمامی سوالات پاسخ دهید.
  • دقت کنید که آزمون تعیین سطح آنلاین دارای سوالات Listening است، لذا آزمون را در شرایط مناسب آغاز نمایید.

جدول امتیاز دهی نمره باند آیلتس

با توجه به تعداد جواب صحیح داده شده، سطح شما مشخص می‌گردد. سطح اول IELTS Fundamentals برای آن دسته از دانشجویان است که نمره حدودی بین 3 الی 5 آیلتس را دارند. آنها در آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس، به کمتر از 7 سوال پاسخ صحیح داده اند. سطح دوم مختص کسانی است که سطح متوسط انگلیسی دارند و می‌توانند با تکنیک‌ها و ترفندهای آیلتس آشنا شوند. در این سطح می‌توانید از پکیج‌های آیلتس سایت Zandi English استفاده کنید و مهارت‌های Listening, Reading, Speaking, Writing خود را تقویت کنید.

چنانچه در آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس موفق به کسب کمتر از 20 جواب صحیح شوید، از سطح خیلی خوبی برخوردار هستید. به احتمال زیاد در امتحان اصلی آیلتس قادر به کسب نمره باند اورال 6.5 هستید. برای یادگیری و آموزش‌های بیشتر از منابع سایت و پکیج طلایی Zandi English بهره ببرید. درس‌های اولیه هر مهارت رایگان است. با دیدن این درس‌ها روش‌های صحیح تست‌زنی لیسنینگ و ردینگ را فرا خواهید گرفت. همچنین نحوه نوشتن رایتینگ آیلتس که یکی از چالشی ترین قسمت‌ها برای داوطلبین آیلتس است را یاد می‌گیرید.

بهترین سطح آیتلس برای کسانی است که از 30 سوال به بیش از 21 سوال پاسخ صحیح داده‌اند. با توجه به اینکه تست لیسنینگ آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس بسیار سخت است، رسیدن به سطح IELTS Advanced بسیار چالشی است. شما که در این سطح هستید، حتماً در آزمون ماک آیلتس و سپس امتحان اصلی شرکت کنید و خودتان را محک بزنید. احتمال کسب نمره بالای 7 آیلتس برای شما زیاد است. یادآوری می‌شود که در آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس، بخش رایتینگ و اسپیکینگ تعبیه نشده است. بنابراین حتماً از آموزش‌های سایت برای تقویت این مهارت‌ها کمک بگیرید.

در ادامه جدول 4 سطح‌بندی براساس تعداد پاسخ‌های صحیح در آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس آمده است. نمره آیلتس تخمین زده شده، حدودی است و بهتر است با امتحان ماک در یک مرکز یا سنتر معتبر خودتان را بسنجید.

ریدینگ آیلتس9 سوال بله/خیر و جای خالی
گرامر و لغت11 سوال چهار گزینه‌ای
لیسنینگ آیلتس10 سوال جای خالی
مدت زمان10 دقیقه

نکات مهم آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس

آزمون تعیین سطح آنلاین سایت زبان زندی، در کوتاه‌ترین زمان سطح دانش زبان انگلیسی شما را مشخص می نماید. سطح زبانی شما به صورت آنی پس از اتمام تست قابل رویت خواهد بود و نیاز به خلق اکانت یا غیره وجود ندارد. این آزمون تعیین سطح برای افراد زیر می‌تواند مفید باشد:

افرادی که به طور عمومی می ‌خواهند از سطح زبان انگلیسی خود آگاه شوند.

افرادی که در هر سطح زبانی (ابتدایی تا پیشرفته)، قصد یادگیری زبان انگلیسی شرکت در دوره های عمومی آنلاین استاد زندی را دارند و می‌خواهند سطح مناسب خود را برای شرکت در دوره‌ها را بیابند. این افراد با شرکت در این آزمون تعیین سطح رایگان می‌توانند از سطح زبان انگلیسی خود آگاه گردند.

افرادی که قصد شرکت در دوره‌های آنلاین آیلتس زندی را دارند. کاربران دوره‌های آیلتس آنلاین زندی از پشتیبانی آموزشی و فنی کامل این سایت برخوردار می باشند. دغدغه بسیاری از شرکت‌کنندگان در آزمون آیلتس و کاربرانی که دوره های آنلاین آیلتس سایت زبان زندی را مطالعه می‌نمایند، بهره بردن از برنامه‌ریزی صحیح و نقشه راه برای موفقیت در آزمون آیلتس می‌باشد. این افراد با شرکت در این آزمون تعیین سطح می توانند با نمره حدودی آیلتس خود آشنا شوند و با مشاوره، برنامه و مسیر صحیح را برای موفقیت در آزمون و کسب نمره بالای IELTS انتخاب نمایند.

مطالعه جزوه‌های آموزشی آیلتس سایت زبان زندی در کنار مشاوره استاد زندی و همچنین دسترسی به کتابخانه هوشمند سایت برای دانلود منابع آیلتس می‌توانند مسیر آماده سازی برای نمرات بالا را بسیار ساده تر و پر آرامش تر سازد. در نظر داشته باشید آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی و مفصل و با جزییات کامل بوده و هیچ آزمونی همانند امتحان رسمی آیلتس در مراکز مجاز برگزاری آزمون نمی‌تواند نمره دقیق IELTS شما را تعیین نماید.

ولی نکته جالب اینجاست که سایت Zandi English با تلاش قابل توجه و تست و ارزیابی نتایج این آزمون تعیین سطح در یک جامعه آماری بزرگ از افراد با سطح سواد انگلیسی و نمره آیلتس مشخص این تست را به گونه ای طراحی کرده است که تا حد زیادی می‌تواند منعکس کننده نمره شما در آزمون آیلتس باشد.

آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس و زبان انگلیسی

معرفی پکیج آموزش آیلتس

همانطور که قبلاً گفتیم، اولین گام برای شروع آمادسازی آیلتس، شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس رایگان است. بعداز اینکه سطح خود را فهمیدید، حتماً می‌خواهید بفهمید که از کجا باید شروع به یادگیری و تقویت آیلتس کنید. بهترین پکیج آموزش آیلتس در دستان شماست. گام به گام و از صفر تا صد آیلتس را با استاد زندی یاد بگیرید.

بیش از 35 ساعت ویدیو آموزش آیلتس و جزوه pdf در پکیج وجود دارد. حتی اگر سطح پایه دارید، در خرید این بسته آموزشی شک نکنید، چون تمامی آنچه را که برای نمره بالای 7 آیلتس نیاز دارید گفته شده است. برای تمامی مهارت‌های آیلتس مانند لیسنینگ و ریدینگ آموزش لغات و ترفندهای پاسخدهی به سوالات وجود دارد. عنوان‌های هر درس را می‌توانید از منوی آموزش آیلتس سایت مشاهده کنید. درس‌های اولیه و تعدادی از درس‌های وسط رایگان است. اگر با نحوه آموزش استاد زندی آشنایی ندارید، حتماً درس‌های رایگان را مشاهده کنید تا قبل از خرید اطمینان پیدا کنید.

تعیین سطح اسپیکینگ آیلتس

برای تعیین سطح اسپیکینگ با استاد زندی و شرکت در کلاس‌های آیلتس با شماره‌های درج شده در پاورقی سایت تماس بگیرید. برای دیدن شرایط، هزینه و قوانین کلاس‌های آیلتس اینجا کلیک کنید.

در مهارت اسپیکینگ دو تکنیک کاربردی برای سوالات پارت 1 و 3 گفته شده است. برای پارت 2 اسپیکینگ آیلتس، 6 دسته‌بندی ذکر شده که به راحتی می‌توانید با نمونه جواب‌های سایت نمره بالای 7 کسب کنید. جواب بیشتر سوالات مثل هم است و از ایده‌های یکسان استفاده شده. بنابراین به راحتی می‌توانید در IELTS Speaking پیشرفت کنید.

تعیین سطح رایتینگ آیلتس

در آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس، چیزی برای سنجیدن مهارت Writing شما وجود ندارد. با توجه به اینکه در طول دوران تحصیل، آموزش رایتینگ زبان انگلیسی گفته نشده، بیشتر بچه ها در این بخش ضعیف هستند. در بیشتر مواقع به فارسی نمی‌توانند انشاء بنویسند، چه برسد به انگلیسی نوشتن. متاسفانه از زیر آن در می‌روند و رغبتی به نوشتن ندارند. اما راه‌حل چیست و چگونه می ‌توانیم رایتینگ آیلتس را یاد بگیریم؟

پکیج رایتینگ تسک 1 جنرال و آکادمیک آیلتس سایت Zandi English شامل 52 درس با ویدیو و جزوه است. قابلیت دانلود ویدیوها به صورت یکجا از حساب کاربری وجود دارد، همچنین می‌توانید از منوهای سایت هر درس را بخوانید. بخش رایتینگ تسک 2 که چالشی تر است، و بصورت جامع از صفر تا صد آموزش داده شده است. آموزش های مختلف برای تقویت دایره لغات، ایده پردازی و پارافریز گفته شده است. هشت ساعت ویدیو در 26 درس که تعدادی از آنها رایگان در سایت قرار دارد را از طریق منوها پیدا و مشاهده کنید.

با آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس رایگان سایت زندی، در کمترین زمان از سطح دقیق زبان خود مطلع شوید. بعد از آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس، در خرید پکیج طلایی سایت با تخفیف ویژه شک نکن، چرا که قیمت و کیفیت آن نسبت به سایر منابع برتر و بهتر است.

تعداد 10 سوال ریدینگ به صورت True/False و Gap-fill ، همچنین 10 سوال چهارگزینه‌ای برای گرامر و دایره لغات و در انتها 10 سوال لیسنینگ آیلتس

آزمون تعیین سطح آنلاین سایت زبان زندی، در کوتاه‌ترین زمان سطح دانش زبان انگلیسی شما را مشخص می‌نماید. سطح زبانی شما به صورت آنی پس از اتمام تست قابل رویت خواهد بود و نیاز به خلق اکانت یا غیره وجود ندارد.

کتاب‌هایی هم برای تقویت مهارت‌‎های انگلیسی به شما معرفی خواهیم کرد. با پاسخ دادن به هر سوال، یک امتیاز دریافت خواهید کرد و مجموع امتیازات 30 است. پس از آزمون تعیین سطح آنلاین، به شما خواهیم گفت از نظر دانش زبان انگلیسی تقریبا در چه مرحله یا سطحی قرار دارید.