آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس

آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

شما می توانید در این آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی، سطح حدودی خود را از Elementary تا Advanced مشاهده کنید و سپس نمره تقریبی خود را در آزمون رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی، بدون ایجاد حساب کاربری مشاهده کنید. منابع مربط با سطح شما در انتهای آزمون قرار داده شده است.

توجه داشته باشید که این آزمون تعیین سطح زبان از 30 سوال که تعیین کننده سطح general English شما هستند تشکیل شده است. در آزمون تعیین سطح آنلاین سایت زندی نمره حدودی شما به همراه سطح دقیق شما در دوره های مکالمه و عمومی مشخص می گردد. برای درک و تحلیل بهتر از سطح خود در دوره های عمومی بهتر است به این جدول مراجعه نمایید.

آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس

آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس (IELTS)

این آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس از 30 سوال که تعیین کننده سطح آیلتس شما هستند تشکیل شده است. شایان ذکر است 10 سوال بخش آیلتس به هیچ وجه شبیه به سوالات آزمون آیلتس نمی‌باشد و تنها برای محک زدن دانش زبانی داوطلبین طراحی شده اند و نمره دریافتی آیلتس شما نیز کاملا حدودی خواهد بود.

شما می توانید در انتهای این آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس، سطح حدودی خود را از نمره 1 الی 7 مشاهده کنید. همچنین منابع مرتبط با سطح شما جهت دانلود قرار داده خواهد شد. برای درک و تحلیل بهتر از سطح خود در دوره های آیلتس بهتر است به این جدول مراجعه نمایید.

نکات آزمون تعیین سطح آیلتس

  • تعیین سطح آنلاین می‌تواند به شما نشان دهد که از نظر دانش انگلیسی تقریبا در چه وضعیتی هستید و از چه کلاس یا سطحی باید شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید.
  • شما در هر کدام از آزمون های تعیین سطح، به 30 سوال پاسخ خواهید داد که به صورت چند گزینه‌ای، جای خالی، true/false و listening هستند.
  • پس از آزمون تعیین سطح آنلاین، به شما خواهیم گفت از نظر دانش زبان انگلیسی تقریبا در چه مرحله یا سطحی قرار دارید.
  • علاوه بر آن، کتاب‌هایی هم برای تقویت مهارت‌‎های انگلیسی به شما معرفی خواهیم کرد.
  • با پاسخ دادن به هر سوال یک امتیاز دریافت خواهید کرد و مجموع امتیازات 30 است. در نظر داشته باشید، برای اتمام آزمون باید به تمامی سوالات پاسخ دهید.
  • دقت کنید که آزمون تعیین سطح آنلاین دارای سوالات Listening است، لذا آزمون را در شرایط مناسب آغاز نمایید.

نکات مهم تعیین سطح زبان

آزمون تعیین سطح آنلاین سایت زبان زندی، در کوتاه‌ترین زمان سطح دانش زبان انگلیسی شما را مشخص می نماید. سطح زبانی شما به صورت آنی پس از اتمام تست قابل رویت خواهد بود و نیاز به خلق اکانت یا غیره وجود ندارد. این آزمون تعیین سطح برای افراد زیر می‌تواند مفید باشد:

افرادی که به طور عمومی می ‌خواهند از سطح زبان انگلیسی خود آگاه شوند.

افرادی که در هر سطح زبانی (ابتدایی تا پیشرفته)، قصد یادگیری زبان انگلیسی شرکت در دوره های عمومی آنلاین ۱۶ ترمی زندی را دارند و می‌خواهند ترم مناسب خود را برای شرکت در این دوره‌ها را انتخاب نمایند. این افراد با شرکت در این آزمون تعیین سطح رایگان می‌توانند از سطح زبان انگلیسی خود آگاه گشته و از بین دوره‌های 8 ترمی سایت زبان زندی، دوره متناسب با سطح زبان انگلیسی خود را انتخاب نمایند.

افرادی که قصد شرکت در دوره های آنلاین آیلتس زندی را دارند. کاربران دوره های آیلتس آنلاین زندی از پشتیبانی آموزشی و فنی کامل این سایت برخوردار می باشند. دغدغه بسیاری از شرکت کنندگان در آزمون آیلتس و کاربرانی که دوره های آنلاین آیلتس سایت زبان زندی را مطالعه می نمایند، بهره بردن از برنامه ریزی صحیح و نقشه راه برای موفقیت در آزمون آیلتس می باشد. این افراد با شرکت در این آزمون تعیین سطح می توانند با نمره حدودی آیلتس خود آشنا شوند و با مشاوره، برنامه و مسیر صحیح را برای موفقیت در آزمون و کسب نمره بالای IELTS انتخاب نمایند. مطالعه جزوه های آموزشی آیلتس سایت زبان زندی در کنار مشاوره تیم حرفه ای اساتید مرکز و همچنین دسترسی به کتابخانه هوشمند سایت زبان زندی برای دانلود سریع و هوشمند منابع آیلتس و آموزش زبان میتوانند مسیر آماده سازی برای آزمون آیلتس را برای شما بسیار ساده تر و پر آرامش تر سازد. در نظر داشته باشید آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی و مفصل و با جزییات کامل بوده و هیچ آزمونی همانند امتحان رسمی آیلتس در مراکز مجاز برگزاری آزمون نمی تواند نمره دقیق IELTS شما را تعیین نماید. ولی نکته جالب اینجاست که سایت زبان زندی با تلاش قابل توجه و تست و ارزیابی نتایج این آزمون تعیین سطح در یک جامعه آماری بزرگ از افراد با سطح سواد انگلیسی و نمره آیلتس مشخص این تست را به گونه ای طراحی کرده است که تا حد زیادی می‌تواند منعکس کننده نمره شما در آزمون آیلتس باشد.

با آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی رایگان سایت زندی، در کمترین زمان از سطح دقیق زبان خود مطلع شوید!