آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس

آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس

آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس (IELTS)

این آزمون تعیین سطح زبان رایگان آیلتس از 30 سوال که به صورت چند گزینه‌ای، جای خالی، true/false و listening هستند تشکیل شده است. شایان ذکر است 10 سوال بخش آیلتس به هیچ وجه شبیه به سوالات آزمون آیلتس نمی‌باشد و تنها برای محک زدن شماست و نمره دریافتی  حدودی خواهد بود.

شما می توانید در انتهای این آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس، سطح حدودی نمره آیلتس خودتان را از نمره 1 الی 7 مشاهده کنید. همچنین منابع مرتبط با سطح شما جهت دانلود قرار داده خواهد شد.

تعیین سطح دوره های آیلتس >>

تعیین سطح زبان رایگان

تعیین سطح زبان رایگان عمومی

شما می توانید در این آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی، سطح حدودی خود را از Elementary تا Advanced مشاهده کنید و سپس نمره تقریبی خود را در آزمون رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی، بدون ایجاد حساب کاربری خواهید دید. منابع مرتبط با سطح شما در انتهای آزمون قرار داده شده است.

توجه داشته باشید که این آزمون تعیین سطح زبان از 30 سوال که تعیین کننده سطح general English شما هستند تشکیل شده است. در انتهای آزمون تعیین سطح رایگان سایت زندی نمره و سطح دقیق شما مشخص می گردد.

شروع آزمون زبان عمومی >>

نکات آزمون تعیین سطح آیلتس

  • تعیین سطح آنلاین می‌تواند به شما نشان دهد که از نظر دانش انگلیسی تقریبا در چه وضعیتی هستید و از چه کلاس یا سطحی باید شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید.
  • شما در هر کدام از آزمون های تعیین سطح، به 30 سوال پاسخ خواهید داد که به صورت چند گزینه‌ای، جای خالی، true/false و listening هستند.
  • پس از آزمون تعیین سطح آنلاین، به شما خواهیم گفت از نظر دانش زبان انگلیسی تقریبا در چه مرحله یا سطحی قرار دارید.
  • علاوه بر آن، کتاب‌هایی هم برای تقویت مهارت‌‎های انگلیسی به شما معرفی خواهیم کرد.
  • با پاسخ دادن به هر سوال یک امتیاز دریافت خواهید کرد و مجموع امتیازات 30 است. در نظر داشته باشید، برای اتمام آزمون باید به تمامی سوالات پاسخ دهید.
  • دقت کنید که آزمون تعیین سطح آنلاین دارای سوالات Listening است، لذا آزمون را در شرایط مناسب آغاز نمایید.

نکات مهم تعیین سطح زبان

آزمون تعیین سطح آنلاین سایت زبان زندی، در کوتاه‌ترین زمان سطح دانش زبان انگلیسی شما را مشخص می نماید. سطح زبانی شما به صورت آنی پس از اتمام تست قابل رویت خواهد بود و نیاز به خلق اکانت یا غیره وجود ندارد. این آزمون تعیین سطح برای افراد زیر می‌تواند مفید باشد:

افرادی که به طور عمومی می ‌خواهند از سطح زبان انگلیسی خود آگاه شوند.

افرادی که در هر سطح زبانی (ابتدایی تا پیشرفته)، قصد یادگیری زبان انگلیسی شرکت در دوره های عمومی آنلاین استاد زندی را دارند و می‌خواهند سطح مناسب خود را برای شرکت در دوره‌ها را بیابند. این افراد با شرکت در این آزمون تعیین سطح رایگان می‌توانند از سطح زبان انگلیسی خود آگاه گردند.

افرادی که قصد شرکت در دوره‌های آنلاین آیلتس زندی را دارند. کاربران دوره‌های آیلتس آنلاین زندی از پشتیبانی آموزشی و فنی کامل این سایت برخوردار می باشند. دغدغه بسیاری از شرکت‌کنندگان در آزمون آیلتس و کاربرانی که دوره های آنلاین آیلتس سایت زبان زندی را مطالعه می‌نمایند، بهره بردن از برنامه‌ریزی صحیح و نقشه راه برای موفقیت در آزمون آیلتس می‌باشد. این افراد با شرکت در این آزمون تعیین سطح می توانند با نمره حدودی آیلتس خود آشنا شوند و با مشاوره، برنامه و مسیر صحیح را برای موفقیت در آزمون و کسب نمره بالای IELTS انتخاب نمایند.

مطالعه جزوه‌های آموزشی آیلتس سایت زبان زندی در کنار مشاوره استاد زندی و همچنین دسترسی به کتابخانه هوشمند سایت برای دانلود منابع آیلتس می‌توانند مسیر آماده سازی برای نمرات بالا را بسیار ساده تر و پر آرامش تر سازد. در نظر داشته باشید آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی و مفصل و با جزییات کامل بوده و هیچ آزمونی همانند امتحان رسمی آیلتس در مراکز مجاز برگزاری آزمون نمی‌تواند نمره دقیق IELTS شما را تعیین نماید. ولی نکته جالب اینجاست که سایت زبان زندی با تلاش قابل توجه و تست و ارزیابی نتایج این آزمون تعیین سطح در یک جامعه آماری بزرگ از افراد با سطح سواد انگلیسی و نمره آیلتس مشخص این تست را به گونه ای طراحی کرده است که تا حد زیادی می‌تواند منعکس کننده نمره شما در آزمون آیلتس باشد.

با آزمون تعیین سطح آنلاین آیلتس رایگان سایت زندی، در کمترین زمان از سطح دقیق زبان خود مطلع شوید!

تعداد 10 سوال ریدینگ به صورت True/False و Gap-fill ، همچنین 10 سوال چهارگزینه‌ای برای گرامر و دایره لغات و در انتها 10 سوال لیسنینگ آیلتس

آزمون تعیین سطح آنلاین سایت زبان زندی، در کوتاه‌ترین زمان سطح دانش زبان انگلیسی شما را مشخص می‌نماید. سطح زبانی شما به صورت آنی پس از اتمام تست قابل رویت خواهد بود و نیاز به خلق اکانت یا غیره وجود ندارد.

کتاب‌هایی هم برای تقویت مهارت‌‎های انگلیسی به شما معرفی خواهیم کرد. با پاسخ دادن به هر سوال، یک امتیاز دریافت خواهید کرد و مجموع امتیازات 30 است. پس از آزمون تعیین سطح آنلاین، به شما خواهیم گفت از نظر دانش زبان انگلیسی تقریبا در چه مرحله یا سطحی قرار دارید.