Search
Close this search box.
logo-zandi-english

لغات لیسنینگ آیلتس قسمت سوم

بخش سوم لیست واژگان لیسنینگ آیلتس به شما کمک می‌کند، تا غلط دیکته ای در قسمت listening آیلتس نداشته باشید. جزوه کلمات ضروری listening بیش از 1200 کلمه غلط انداز و پر تکراردارد.

لغات لیسنینگ آیلتس قسمت سوم

نمایش ویدیو درباره لغات لیسنینگ آیلتس | کلمات غلط انداز و پر تکرار listening

واژگان لیسنینگ آیلتس قسمت سوم

یکی از مهمترین قدم‌های شما در تقویت لیسنینگ آیلتس، یادگیری لیست واژگان لیسنینگ آیلتس است. مطمئن باشید که بدون داشتن دایره لغات گسترده، شانسی برای کسب نمره 7 یا بیشتر را در IELTS Listening نخواهید داشت. اگر در جستجوی نمره‌ای مانند ۸ در آزمون آیلتس هستید، حتما جزوه کلمات ضروری listening را به صورت دوره‌ای بخوانید. اگر به دنبال مهاجرت کاری هستید حفظ کردن لغات لیسنینگ آیلتس برای شما ضروری است چرا که برای آیلتس جنرال نیازمند نمره بالایی در این مهارت می‌باشید.

لیست واژگان لیسنینگ آیلتس شامل، کلمات غلط انداز و رایج می‌باشند. این لغات از کتاب‌های کمبریج آیلتس 1 الی 16 و منابع دیگر استخراج شده‌اند و در تقویت لیسنینگ آیلتس داوطلبین نقش اساسی را ایفا می‌کنند. یکی از مزایای این لغات دسته‌بندی کلمات مهم در گروه‌های آموزش، غذا، شهر و بسیاری موارد دیگر است. این پکیج در مجموع 1200 لغت ضروری لیسنینگ آیلتس را با 34 دسته‌بندی شامل می‌شود.

جزوه کلمات ضروری Listening IELTS

تمامی واژه‌هایی که در زیر فهرست شده‌اند، می‌توانند قطره قطره نمره باند listening شما را در موقعیت برتر قرار داده و بخت شما را برای درک مطالب عنوان شده در لیسنینگ بطور کلی و در نهایت یافتن پاسخ‌های درست افزایش دهد. در اینجا لیستی از کلمات متداول در آزمون listening آیلتس با گروه‎بندی آمده است، که باید آنها به خاطر داشته باشید تا از کاهش نمره خودداری نمایید.

با عرض پوزش، ادامه محتوا فقط در اختیار اعضاء است، در صورت تمایل می‌توانید خرید و ثبت‌نام کنید.

آموزش‌های گام‌به‌گام IELTS فقط برای افرادی که خرید کرده‌اند باز می‌شود.

وارد شوید اگر پیشتر ثبت نام کرده اید .

برای خرید اینجا کلیک کنید.