logo-zandi-english

نمونه سوالات رایتینگ آیلتس جنرال تسک 1

بهترین نمونه سوالات رایتینگ آیلتس جنرال تسک 1 با جواب در سه نوع رایج رسمی ، غیر رسمی و نیمه رسمی در این صفحه آمده است. writing ielts general

جدیدترین نمونه سوالات رایتینگ 1 جنرال

نمونه سوالات رایتینگ 1 جنرال

بهترین نمونه سوالات رایتینگ آیلتس جنرال تسک 1 با جواب، شامل 3 نوع رایج Formal, Informal, Formal/Semi-Formal است. شما نیاز به نوشتن یک نامه در موارد زیر دارید:

  1. a letter to a friend
  2. a letter to your boss
  3. a letter to a company
  4. a letter of application
  5. a letter of complaint
  6. a letter to a teacher
  7. a letter of apology

نامه های رایتینگ تسک وان جنرال فوق می تواند مربوط به شکایات، اداره، دعوت نامه، توضیح در مورد چیزی، عذرخواهی، سبک روزنامه ها، نامه استعفا، درخواست اطلاعات یا نامه ای به استاد یا استاد سابق باشد.

بهترین نمونه سوالات رایتینگ آیلتس جنرال تسک 1 با جواب  از منابع رسمی گردآوری شده است و همچنین این سوالات در زمان های مختلف از طریق داوطلبینی که سوالات امتحان را خوب به یاد می‌آوردند جمع‌آوری شده است. برای سوالات بخش آکادمیک به صفحه زیر مراجعه کنید.

برای دیدن نمونه سوالات رایتینگ 1 جنرال روی دکمه‌های زرد کلیک کنید

توضیحات نمونه سوالات رایتینگ آیلتس جنرال تسک 1 با جواب

IELTS Writing یکی از ۴ بخش آیلتس می باشد. این بخش برای آیلتس جنرال و آکادمیک متفاوت هستند. برای درک بهتر رایتینگ آیلتس جدول زیر را ببینید.

مدت زمان بخش رایتینگ آیلتس۶۰ دقیقه
تعداد بخش ها۲ بخش (Task 1 و Task 2)
تعداد کلمات مورد نیاز Task 1150 کلمه
تعداد کلمات مورد نیاز Task 2250 کلمه

نکاتی در مورد نمونه writing task 1 general

برنامه ریزی مهم است ، توصیه می کنم حدود 4 دقیقه را برای تجزیه و تحلیل سوال صرف کنید، به ایده ها فکر کنید، آیا سوال formal یا informal است؟ فکر کردن به opening line و paragraphing (معمولاً 3 پاراگراف). همچنین می توانید برای نامه های informal از contractions و colloquial expressions برای تهیه نامه استفاده کنید. برای آموزش بیشتر از این صفحه و کتاب‏ های رسمی کمبریج بهره بگیرید. نمونه سوالات رایتینگ آیلتس جنرال تسک 1 که در بالا آمده است، حدود 12 سوال دارد.

 نوع نامه formal ، semi-formal و informal در IELTS جنرال وجود دارد. اگر نامه به “دوست” ارسال شده باشد، حتی اگر نامه‌ای به یک دوست در یک محتوای تجاری باشد، همیشه informal است. بیشتر نامه‌ها formal یا informal خواهند بود.

برای نامه های formal و informal ساختار و قالب  همواره یکسان است و همیشه 3 نکته را در متن نامه writing ielts general خود پوشش دهید. در زیر ساختار 7 مرحله را مشاهده می کنید.

ielts general writing task 1 structure

چرا نمونه سوالات رایتینگ آیلتس جنرال تسک 1 سایت زبان زندی؟

سایت زبان زندی، همه نمونه سوالات رایتینگ آیلتس جنرال تسک 1 را به صورت مرتب و جدول گونه در یک صفحه قرار داده‌ است، که هم از نظر تعداد و هم از نظر نوع کلیدواژه ها از سایت های دیگر بهتر است.

درباره بهرام زندی

نمونه سوالات رایتینگ آیلتس جنرال تسک 1

امتیاز (نمونه سوالات رایتینگ آیلتس جنرال تسک 1)
5/5

3 پاسخ

  1. خیلی دنبال رایتینگ جنرال استاندارد و تفکیک شده گشتم، فقط اینجا دیدم بخش رسمی و غیررسمی جدا شده
    بسیار ممنون از نمونه سوالات رایتینگ جنرال تسک 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش‌های گام به گام مهارت‌های آیلتس
IELTS Writing Task 2
Speaking Full Courses
Listening Full Courses
Reading Full Courses