Search
Close this search box.
logo-zandi-english

کلاس خصوصی آیلتس آنلاین و دوره فشرده تدریس IELTS تهران

کلاس خصوصی آیلتس آنلاین و دوره فشرده تدریس IELTS تهران

برای اطلاع از جزئیات کلاس خصوصی آیلتس آنلاین و حضوری با شماره 09390741256 تماس بگیرید، تا استاد زندی نحوه تدریس و ثبت نام کلاس IELTS را شرح دهند.

مشخصات کلاس خصوصی آیلتس

 1. در هر سطحی که هستید، میتوانید در کلاس خصوصی ثبت‌نام کنید.
 2. زمان هر کلاس خصوصی آیلتس یک ساعت است.
 3. تعداد جلسات با نظر دانشجو هماهنگ می‌شود.
 4. ساعت کلاس‌ها با نظر دانشجو و استاد هماهنگ می‌شود.
 5. قیمت هر کلاس خصوصی آیلتس 500 هزار تومان است.
 6. در کلاس‌ خصوصی آیلتس آنلاین، هر چهار مهارت IELTS آموزش داده می‌شود.
 7. کلاس‌ها از طریق Skype یا google meet انجام می‌شوند.
 8. همه چیز به صورت گام به گام یا step by step است. بنابراین با هر سطحی می‌توانید کلاس‌های آیلتس را شروع کنید.
 9. در کلاس آیلتس این امکان را برای شما عزیزان فراهم میسازیم، تا حتی از سطوح مبتدی نیز بتوانید در کمترین زمان ممکن به نمره بالای 7 دست یابید.
 10. چرا منتظرید، برای گفتگو و سوالات بیشتر با استاد زندی  09390741256 تماس بگیرید.

جدول اطلاعات تدریس خصوصی آیلتس

زبان آموزان گرامی می توانند روزهای شنبه تا پنچ شنبه از ساعت ۱۰ صبح الی 10 شب جهت هماهنگی برای ثبت نام کلاس خصوصی آیلتس با استاد زندی (09390741256) تماس حاصل نمایند.

طول دورهاز یک الی شش ماه
تعداد جلسات طی دورهبر حسب نیاز زبان آموز
روزها و ساعات برگزاری کلاسبه انتخاب زبان آموز
مدت زمان هر جلسه1 ساعت
شهریه کلاس خصوصی آیلتس500 هزار تومان

چرا دوره‌های خصوصی آیلتس زندی؟

تدریس خصوصی آیلتس برای آنان که میخواهند در مدت کوتاه‌ به نمره بالا دست پیدا کنند. اگر آموزش‌های آیلتس سایت Zandi English را مطالعه کرده باشید، تفاوت محتوا و ویدیوهای آیلتس را با بقیه اساتید حس می‌کنید. روش تدریسی که استاد زندی برای شما قرار داده است بسیار متفاوت است. ایشان بدون پرداختن به مسائل حاشیه‌ای، تکنیک‌ها و روش‌های تست‌زنی را آموزش می‌دهند.

مثلاً در اسپیکینگ آیلتس به شما 6 دسته بندی آموزش داده می‌شود که با لغات و نمونه جواب‌های داده شده به سرعت به نمرات بالا خواهید رسید. در سایر مهارت‌ها مثل لیسنینگ و ریدینگ هم روش‌های بی‌نظیر تست زنی آموزش داده می‌شود. تکنیک پارافریز، گمراه کننده و خیلی موارد دیگر در کلاس خصوصی آیلتس تمرین خواهند شد.

کلاس خصوصی رایتینگ آیلتس استاد زندی

متاسفانه اکثر بچه‌ها از زیر نوشتن رایتینگ در می‌روند. آنها این مهارت را چالشی می‌بینند و سعی می‌کنند آن را به ماه‌های آخر موکول کنند. این کار قطعاً بر استرس و نگرانی آنها اضافه می‌کند. اما راه‌حل چیست؟ چطور می‌توانیم رایتینگ IELTS را بنویسیم؟

فقط کافیه یک نگاه به بخش رایتینگ آیلتس سایت Zandi English بندازید. همه چیز از صفر تا صد توضیح داده شده است. حتی کسانی که سطح مبتدی دارند، می‌توانند با کلاس‌های خصوصی آیلتس استاد زندی به سطح پیشرفته برسند. استاد زندی در کلاس خصوصی IELTS Writing شما را به نمره مطلوبتان میرساند.

روش تدریس خصوصی آیلتس

متاسفانه بیشتر اساتید آیلتس حاشیه‌سازی می‌کنند و به سراغ اصل مطلب نمی‌روند. آنها با کش دادن کلاس‌ها، سعی در کسب درآمد بیشتر دارند. اما همانگونه که از درس‌های سایت Zandi English مشخص است، استاد زندی به هیچ عنوان طفره نمی‌رود و تمامی روش‌های نوشتن رایتینگ آیلتس و تکنیک‌های پاسخدهی به سوالات اسپیکینگ و غیره را آموزش می‌دهد.

شما درون کلاس خصوصی آیلتس استاد زندی، تمامی روش‌های تست‌زنی مهارت لیسنینگ و ریدینگ را فرا خواهید گرفت. در پایان هر کلاس خصوصی آیلتس، به شما Homework داده می‌شود و در جلسه بعد از شما در مورد تکالیف سوال پرسیده می‌شود.

چه منابعی در کلاس آموزش داده می‌شود؟

داوطلبین آیلتس از منابع مختلف استفاده می‌کنند و در آخر نتیجه مطلوب را در نمره خود نمی‌بینند. خواندن منابع مختلف خوب است، اما مطالعه خیلی از صفحات این کتاب‌ها هدر دادن وقت است، چرا که تأثیری در نمره شما نمی‌گذارد. استاد زندی اکثر منابع آیلتس را خوانده و ویترینی از بهترین‌ها را برای شما جمع‌آوری کرده‌ است.

فقط کافیه یک نگاه به سایت Zandi English بندازید. مطمئناً کیفیت و برتری محتوا را نسبت به سایر پکیج‌ها و آموزش‌های آیلتس احساس می‌کنید. استاد زندی بیش از 10 سال است که در زمینه IELTS مشغول به تدریس و تولید محتواست. او بهترین منابع آیلتس را خوانده و سعی کرده نکات مهم و نمره‌آور را در آموزش آیلتس خود توضیح دهد.

تعیین سطح کلاس آیلتس

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که باید در ابتدای کلاس خصوصی آیلتس انجام شود، تعیین سطح کلاس آیلتس است. این تعیین سطح به صورت آنلاین است و لینک آن در پایین قرار داده شده است. تعداد 30 سوال مختلف برای ارزیابی موارد زیر گردآوری شده است:

 • گرامر آیلنس
 • سطح دایره‌لغات
 • مهارت ریدینگ
 • مهارت لیسنینگ

برای اینکه بتوان تشخیص داد چند ماهه نمره مورد نظرتان را می‌گیرید، باید تعیین سطح آزمون آیلتس دهید. با این تعیین سطح آیلتس، بهتر می‌توان تشخیص داد که تعداد جلسات کلاس باید چقدر باشد. نوع سوالات چهار گزنیه‌ای، جای خالی و صحیح/غلط است و حداکثر زمان انجام تست آیلتس 20 دقیقه است.

Online placement test

گرفتن آیلتس 6 یا 7 چقدر طول میکشه؟

جواب این سوال سخت است و به چند فاکتور بستگی دارد. در ابتدا باید تعیین سطح بشوید و بعداز اون بهتر می‌توان تشخیص داد که چقدر تا گرفتن نمره 6 یا 7 فاصله دارید. اما با یک آزمون آنلاین نمی‌توان تعیین سطح دقیقی انجام داد. در حقیقت با مشاوره ای که از استاد زندی می‌گیرید، ایشان با توجه به پرسش‌هایی که از شما می‌کنند، یک عدد حدودی را برای گرفتن آیلتس 6 یا 7 اعلام می‌کنند.

استاد چند سوال انگلیسی می‌پرسند، سوابق انگلیسی شما را جستجو می‌کنند. مثلاً اینکه کلاس زبان رفته‌اید یا نه، یا چه مقدار با آیلتس آشنا هستید. همه این سوالات میتواند زمان تقریبی برای کسب نمره 6 یا 7 آیتس را نشان بدهد.

اما مهمترین عامل این است که شما هر روز چقدر فرصت دارید تا خودتان را برای آیلتس آماده کنید. مثلاً اگر کارمند باشید و از ساعت 8 صبح تا 7 شب در شرکت کار کنید. به این صورت فقط 2 الی 3 ساعت وقت مفید برای مطالعه دارید و این روند گرفتن نمره 6 یا 7 را بالا می‌برد. برعکس این هم می تواند باشد. کسانی که با تمرکز و زمان بالا، روزانه 8 الی 10 ساعت مطالعه می کنند و تکالیف استاد را انجام میدهند. بنابراین این افراد در بازه کوتاه تری نتیجه دلخواه خودشان را می گیرند.

تا زمانی که با مفاهیم و تمرینات آیلتس مثل paraphrasing و Distractors و تمرین املاء و انواع سوالات لیسنینگ و ردینیگ و نحوه نوشتن رایتینگ آیلتس آشنا نشوید، نتیجه مورد انتظارتان را نخواهید گرفت. کسانی که سلف استادی می کنند، آزمون و خطاهای بسیاری می کنند و زمان زیادی را بر روی منابع کم اهمیت می گذارند. بنابراین اگر می‌خواهید زودتر به نمره 6 یا بالای 7 برسید، با استاد زندی تماس بگیرید.

کتاب‌ها و پکیج‌های آیلتس

استاد زندی کتاب‌ها و پکیج‌های مختلفی را تدریس کرده‌اند. ایشان در آموزشگاه‌های متفاوتی درس داده‌اند و در طول سالیان گذشته تجربیات زیادی را در زمینه آزمون آیلتس بدست آورده‌اند. از جمله کتاب‌هایی mindset ، touchstone ، four corners توسط ایشان درس داده شده است.

اما تمرکز اصلی ما بر روی آموزش‌ها و کتاب‌های معرفی شده در وب‌سایت است. با توجه به سطح شما، استاد زندی کتاب‌های تکنیکال مثل مایندست، کتاب‌های تست‌ کمبریج و درس‌های سایت را به شما یاد می‌دهد تا نمره بالای 7 بگیرید.

برنامه‌ریزی برای کلاس آیلتس

یکی از جدی‌ترین اقدامات هر شخصی که می‌خواهد آزمون آیلتس بدهد، برنامه‌ریزی است. بدون برنامه خوب، انتظار نمره خوب نداشته باشید. اما سوال اینجاست که چطور این برنامه چیده شود. بر چه اساسی آیتم‌ها را در دفترچه لیست کنیم و سپس بخوانیم؟

نحوه برنامه‌ریزی باید براساس نقاط ضعف شما باشد. اگر با استاد زندی کلاس برداشتید، این برنامه را استاد به شما می‌دهد. ایشان با توجه به دانش زبان انگلیسی و مهارت‌های آیلتس برای شما برنامه طراحی می‌کنند. این برنامه، همان homework است که پایان هر جلسه آیلتس داده می‌شود.

حال اگر خودتان میدانید که در چه چیزهایی مشکل دارید، می‌توانید یک برنامه سلف-استادی طراحی کنید و شروع به خواندن کنید. مشکلات احتمالی این برنامه‌ریزی عبارتند از:

 1. عدم تعهد: چون فقط به خودتان پاسخگو هستید.
 2. بی‌انگیزه‌گی: چون ممکن است کسی نباشد که به شما روحیه بدهد.
 3. عدم شناسایی و پوشش نقاط ضعف
 4. عدم بازخورد: تنها هستید، feedback روی اسپیکینگ و رایتینگ ندارید.
 5. افکار منفی: ممکن است موقع خواندن مأیوس شوید و ادامه ندهید.
 6. خستگی: چون منابع متعدد را می‌خوانید.
 7. کمبود وقت: بهانه آوردن برای نداشتن وقت کافی

کلاس حضوری آیلتس

برخی از دوستان مایلند تا به صورت face to face از کلاس های آیلتس استفاده کنند که خوشبختانه امکان برگزاری کلاس به صورت حضوری فراهم است. برای کلاس خصوصی حضوری آیلتس باید به آدرس مجیدیه جنوبی خیابان کرمان کوچه رویان پلاک 25 مراجعه نمایید. ساعت و روز را حتماً از قبل با استاد هماهنگ کنید.

 • نزدیکترین مترو: ایستگاه مترو جانبازان در خط فرهنگسرا
 • شماره تلفن: 02122523607

اما پیشنهاد می کنیم اولین کلاس را به صورت آنلاین تجربه کنید. چرا که در روش آنلاین تمامی تجهیزات از طریق برنامه اسکایپ برای برگذاری یک کلاس بی‌نظیر فراهم شده است. استاد زندی، با به اشتراک گذاری صفحه مانیتور خودش، منابع مختلف مثل جزوه‌ها، اسلایدها و تست‌ها را به شما آموزش می‌دهد. بنابراین تفاوتی بین آموزش آنلاین و حضوری احساس نخواهید کرد.

تجربیات دانشجویان کلاس خصوصی آیلتس

کامران میرزایی
کامران میرزایینمره 7
Read More
من 3 ماه با استاد زندی کلاس خصوصی برداشتم و واقعا خیلی بهم در زمینه‌ی روش‌های تست زنی لیسنینگ و ریدینگ کمک کرد. به شخصه خودم خیلی از جعبه لایتنر استفاده کردم تا کلمات رو حفظ کنم.
سمیرا قلی پور
سمیرا قلی پورنمره 7.5
Read More
با استاد زندی اولین های زیادی و تجربه کردم. اولین تست‌های آیلتس، اولین رایتینگ تسک 2، اولین تمرینات بخش اسپیکینگ آیلتس و کلی اولین دیگه... استاد زندی منو به آرزویِ محالم رسوند. چیزی که فک نمیکردم اصلا اتفاق بیفته.
محسن کریمی
محسن کریمینمره 6
Read More
من سطح‌ام خیلی پایین بود، اما با راهنمایی‌های استاد عزیز تونستم ظرف 4 مااه نتیجه خوبی بگیرم و کارهای مهاجرت به ایتالیا رو پیش ببرم. اگر استاد بهم تکنیک‌ها و رایتینگ یاد نمیداند، قطفاً نمیشد که بشه.
نیلوفر رضاییان
نیلوفر رضاییاننمره 7
Read More
متد آموزشی استاد عالیه. ایشون انگلیسی من رو به سطح پیشرفته رسوند. مخصوصا مهارت ریدینگم رو خیلی تقویت کرد. استاد خیلی روی تکنیک پارافریز تاکید دارند و سر کلاس مدام باهام تمرین کردند.
فرزانه زارعی
فرزانه زارعینمره 6
Read More
با کمک استاد، انگلیسی من خیلی بهتر شد. من کلاس به کلاس پیشرفت کردم و سعی کردم تمام تکالیف رو انجام بدم. استاد نقاط ضعف من رو شناسایی کردند و براساس اونها بهم تمرین میدادند که خیلی خوب بود و به هدفم رسیدم.
گلی سجادی
گلی سجادینمره 6.5
Read More
من مدتی میشد که داشتم از سایت استاد استفاده می کردم و پکیج طلایی رو خریده بودم. ولی برنامه‌ریزی درستی نداشتم و مدام امروز و فردا می‌کردم تا بخونم. خوشبختانه با شروع کلاس خصوصی آیلتس، من تعهد پیدا کردم.
مرتضی ابراهیمی
مرتضی ابراهیمینمره 6.5
Read More
من سریع بعداز اینکه سایت استاد رو دیدم، باهاشون تماس گرفتم و ساعت و روز کلاس رو ست کردم. مدت‌ها بود که بلاتکلیف بودم و داشتم دور خودم می‌گشتم. خوشبختانه استاد من رو خیلی خوب پیش برد.
فرناز صادقی
فرناز صادقینمره 7
Read More
روش تدریس استاد کاملاً متفاوته و ایشون خیلی نکات و تکنیک‌ها مهمی رو می‌گند که نمونه‌اش جای دیگه‌ای نیست. به شخصه بعداز کلاس خصوصی آیلتس یک نمره روی اورال آیلتس ام اضافه شد. ممنونم استاد عزیز
احمد موسوی
احمد موسوینمره 6
Read More
من سطحم خیلی مبتدی بود و اصلاً کلاس زبان نرفته بودم. در ضمن عجله هم داشتم تا مدرک آیلتس رو به سفارت تحویل بدم. خداروشکر که استاد بدون حاشیه همه چیز رو بهم سر کلاس درس داد. متشکرم استاد عزیز
Previous
Next

Mobile: 09390741256   —  Office: 02122523607


About me

Hi, I’m Bahram Zandi! Welcome to my IELTS online courses and resources!

Before you commit I want to explain very clearly why there’s no one better to help you learn about IELTS and improve your English at the same time.

The main difference between myself and other websites is that I am both very well versed in IELTS (from working as a teacher and a trainer for the department) as well as English in general. Combined with all my years of experience, I know exactly what students need and the best ways to give it to them.

I have hand-made every lesson and material for these classes. The lessons here are only available here – no other school has my materials!

Most other websites will delegate their tasks to other employees. I just have a couple of assistants that I have personally trained to help out – but every video, worksheet, material, etc is made and edited by me first and foremost.

The main problem for all students with IELTS is their language ability. IELTS is a language test.

If your language ability is good and you learn some basic test strategy you will get a good score.

If your ability is not good, then all the test strategy in the world cannot help you. Just like a sport: you can’t just watch YouTube football games and expect to be a football player. You must actively practice and improve.

That’s why my lessons focus on test strategy as well as improving your English – so that you get the balance you need. It also makes studying IELTS more interesting and fun!

Most lessons include all 4 skills but I focus on speaking and writing, because those are the biggest challenges for students in my experience.

There is a wide range of skills covered. If you have problems with grammar or particular sounds in English or thinking of main ideas – I cover everything.

I personally guarantee that if you work hard, study the lessons well, and do the workbooks you will improve your English and your IELTS ability far faster than through any other courses!

Dream big – you can achieve your score!

Regards,
Zandi

مدرک تعدادی از دانشجویان کلاس خصوصی آیلتس

کلاس را با هر مهارتی که در آن ضعیف هستید شروع می کنیم. اما به طور کلی کلاس خصوصی آیلتس را با بخش های Listening و Reading شروع می کنیم. سپس مهارت Writing و Speaking را یاد می گیریم.

تنها به کتاب کمبریج آیلتس شماره 11 الی 18 نیاز است و اجباری به خریداری منابع دیگر آیلتس نیست. اگر بخواهیم براساس کتاب های آموزشی مانند Mindset جلو بریم، زمان زیادی را باید صرف کنیم. جزوات و دست نوشته های فراوانی تهیه شده است که مرور در اختار شما قرار داده می شود.

پیش‌بینی دوره بسته به سطح فعلی شما دارد. به طور معمول هر سه ماه نیم نمره به سطح فعلی شما اضافه می شود. بنابراین اگر سطح شما حدود نمره 5.5 است، بعداز 6 ماه به نمره 6.5 خواهید رسید.

برای شروع می توانید هفته ای یک الی دو جلسه کلاس داشته باشید. تعداد کلاس ها کاملاً به بودجه و deadline شما بستگی دارد. اما نکته مهم فاصله بین هر کلاس است که باید تکالیف انجام شود.

بعداز تماس با شماره استاد (09390741256) ، زمان های خالی جهت برگزاری کلاس گفته می شود.

هدف اصلی ثبت نام کلاس خصوصی آیلتس، آشنایی و آماده‌سازی هر چه بیشتر و دقیق‌تر متقاضیان آزمون آیلتس در بازه زمانی کوتاه است، تا به نمره باند مورد نظر خود برسند. بدون پرداختن به مسائل حاشیه‌ای، وارد جزئیات می‌‌شویم. به عنوان مثال، به شما ایده‌پردازی را یاد می‌دهیم و ذهن شما را آماده نوشتن رایتنیگ آیلتس می‌کنیم.