لغات ضروری آیلتس

جزوه لغات آیلتس به صورت 30 درس، با تلفظ و تمرین چند گزینه ای آنلاین - این جزوه لغات آیلتس متشکل از 500 تا از لغات ضروری آیلتس pdf است. لغات مهم آیلتس

لغات مهم آیلتس,جزوه لغات آیلتس,لغات ضروری آیلتس,لیست لغات آیلتس

لغات ضروی آیلتس یکی از منابع اصلی واژگان در آزمون های بین المللی نظیر آیلتس و تافل محسوب می شوند. از ویژگی های بارز جزوه لغات آیلتس، دسته بندی لغات به صورت هفتگی و روزانه است. به این معنا که زبان آموز با یک برنامه هفتگی با خواندن هر قسمت طرح ریزی شده، به یادگیری لغات می‌پردازد.

تقریباً همه داوطلبین آیلتس و تافل برای پاسخگویی به سوالات Reading و Listening دچار مشکل می‌شوند. با لغات مهم آیلتس در دسته‌بندی 30 درس، این نقطه ضعف خود را به صورت قابل توجهی پوشش دهید. از دیگر مزیت‌های این کلمات اشاره نمودن به اصطلاحات رایج انگلیسی در متن لغات است، به این صورتی که پس از مرور لیست لغات آیلتس، زبان آموز نحوه استفاده از کلمه جدید را در جمله فرا خواهد گرفت.

لغات مهم آیلتس، قطره قطره نمره باند Reading و Listening شما را در موقعیت برتر قرار داده و بخت شما را برای درک مطالب عنوان شده در Reading و Listening افزایش دهد.

اما آیا جزوه لغات آیلتس در مهارت‌های Speaking و Writing به کار ما می‌آیند؟ مطمئناً 500 واژه به ما کمک می کنند، ولی این ممکن است مانند بخش Reading و Listening محسوس نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *