logo-zandi-english

پیش بینی سوالات اسپیکینگ آیلتس ژانویه 2021 پارت 2-3

اگرچه موضوعات مشترکی در اسپیکینگ آیلتس وجود دارد، اما برخی از آنها اندکی متفاوت هستند، بنابراین پیش بینی سوالات اسپیکینگ آیلتس ژانویه 2021 پارت 2-3 را برای کسب نمره باند 7 یا بیشتر مطالعه کنید.

IELTS Speaking Tests with Answers

در صفحه زیر، سوالات اسپیکینگ آیلتس همراه با پاسخ‌های پیشنهادی آمده است. این موارد برای آمادگی شما در برابر سوالاتی که ممکن است ممتحن از شما بپرسد و نحوه پاسخ به آنها ارائه شده است. اگرچه موضوعات مشترکی در اسپیکینگ آیلتس وجود دارد، اما برخی از این موضوعات اندکی متفاوت هستند.

بیش از 50 سوال بخش دوم و سوم، به همراه پاسخ پیشنهادی باند 8 الی 9 آن موضوع آمده است. در این دوره سوالات مربوط به place بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده‌اند. این سوالات اغلب عمومی می‌باشند و معمولاً fluency و دستور زبان شما را آزمایش می کند. پاسخ ها تفکری در مورد آنچه دقیقاً از طرف آزمونگران از شما انتظار می رود، ارائه می‌کند.

برای دیدن هر دسته بندی در پیش بینی سوالات اسپیکینگ آیلتس بر روی دکمه‌های زرد کلیک کنید.

پیش بینی سوالات اسپیکینگ آیلتس ژانویه 2021 پارت 2-3

این صفحه نه تنها حاوی پرسش و پاسخ سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس است بلکه شامل واژگان مهم که به صورت پررنگ (bold) مشخص شده است، می باشد. این واژگان خاص نیز در زیر سوال با معنی و مثال توضیح داده شده است تا به درک و کاربرد آن کلمه کمک کند. هر موضوع همچنین شامل اصطلاحات، محاوره ها و عباراتی است که به شما کمک می کند تا امتیاز باند خوبی کسب کنید.

منبع سوالات بخش 2 و 3 اسپیکنیگ آیلتس این صفحه چیست؟

تمامی سوالات از کتاب ielts speaking actual test January 2021 دسته‌بندی شده است. 

تکنیک پاسخگویی به سوالات اسپیکینگ آیلتس چگونه است؟

همانگونه که در پایین مشاهده می‌کنید، سوالات اسپیکینگ آیلتس در شش دسته‌بندی people, place, object, event, activity, favorite آمده است. چنانچه با تکنیک پاسخگویی به سوالات اسپیکینگ پارت 2 آشنا نیستید، اینجا کلیک کنید.

نحوه ایده پردازی در IELTS Speaking به چه صورت است؟

اگر فقط از دایره‌لغات ذهن خودتان استفاده کنید، چیز جدیدی یاد نخواهید گرفت و پیشرفت نخواهید کرد. تمرین کنید تا ایده‌های گفته شده در هر سوال را با نظرات خود مرتبط کنید. شما صرفاً نباید مانند نمونه جواب ها صحبت کنید، بلکه باید از نظرات خود هم استفاده کنید. جملاتی که با موضوع اسپیکنیگ همخوانی نداشته باشند، نمره شما را تاحدودی کاهش خواهد داد.

چگونه برای IELTS Speaking Prat 3 آماده شوید؟

پیشنهاد من (بهرام زندی) این است که دایره لغات خودتان را  برای 6 دسته زیر بالا ببرید. اولین قدم شناسایی نوع دسته سوال است. سپس در مورد آن سوال، داستانی واقعی یا تخیلی بسازید. برای دیدن اصطلاحات کاربردی اسپیکینگ آیلتس اینجا کلیک کنید.

پیدا کردن پارتنر برای اسپیکینگ آیلتس؟

شما باید فردی را پیدا کنید که به یادگیری زبان علاقه داشته باشد و اهداف علمی‌اش با شما مشابه باشد. این کار می تواند برای تقویت اسپیکینگ آیلتس از دیگر کارها سرگرم کننده تر باشد. شما می‌توانید به یکدیگر کمک کنید تا چیزهای جدیدی یاد بگیرید. همچنین یکی از مزیت‌های این روش، رایگان بودن آن است. می‌توانید یادداشت ها و منابع خود را به اشتراک بگذارید و از هم‌نشینی با دوست‌تان لذت ببرید. هم‌چنین به شما کمک می کند تا از یک برنامه منظم پیروی کنید. اما نکته مهم این است که در هنگام انتخاب فرد مورد نظر، دقت لازم را به خرج دهید. مهمترین نکته برنامه ریزی برای ساعات صحبت کردن است.

IELTS Speaking Part 2 and 3 Actual January to April 2021

امتیاز (پیش بینی سوالات اسپیکینگ آیلتس ژانویه 2021 پارت 2-3)
5/5

4 پاسخ

  1. سلام استاد
    ممنون از سایت خوبتون
    امکانش هست نسخه ی کرک شده اپلیکیشن teacher assistant رو برای دانلود بزارید توی سایتتون

  2. سلام
    ببخشید برای این اسپیکینگ های دسته بندی شده ماکار آیا فایل صوتی هم موجود هست؟‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش‌های گام به گام مهارت‌های آیلتس
IELTS Writing Task 2
Speaking Full Courses
Listening Full Courses
Reading Full Courses