logo-zandi-english

دانلود کتاب Actual IELTS Academic writing task 1 May Aug 2022

بسیار از داوطلین آیلتس به دنبال نمونه جواب و سوال رایتینگ آکادمیک می گردند. در اینجا یکی از بهترین کتاب ها به نام Actual IELTS Academic writing task 1 برای دانلود آمده است.

Actual IELTS Academic writing task 1

دانلود کتاب Actual IELTS Academic writing task 1 May Aug 2022

نام کتاب: Actual IELTS Academic writing task 1

نویسنده: IELTS Materials

تاریخ انتشار: 2022

فرمت: PDF

حجم فایل: 1 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Actual IELTS Academic writing task 1

کتاب های اکچوال برای آن دسته از داوطلبان آیلتس مناسب است که نمونه سوال برای تمرین بیشتر می خواهند. کتاب Actual IELTS Academic writing task 1 May Aug 2022 مجموعه ای بی نظیر از سوالات رایتینگ آکادیمک آیلتس را به شما ارائه می کند.

بیش از 60 نمونه جواب برای انواع سوالات رایتینگ تسک 1 آکادمیک آمده است. یکی از بهترین روش های آمادگی برای رایتینگ این است که جواب های باند 8 این کتاب را بخوانید و از آن الگو بگیرید. با این الگوها و ساختارها می توانید بهتر بنویسید.

اشتباه بزرگ یک داوطلب این می تواند باشد که به ذهن و دانش فعلی خودش اکتفا کند و خود را بی نیاز به ساختارهای از پیش طراحی شده رایتینگ تسک 1 آکادمیک بداند. شما باید در ابتدا یاد بگیرید و سپس تمرین کنید. بنابراین نمونه جواب ها و سوالات کتاب Actual IELTS Academic writing task 1 May Aug 2022 را بخوانید و سپس شروع به نوشتن کنید.

دانلود رایگان کتاب Actual IELTS Academic writing task 1 May Aug 2022 که در ادامه آمده است، برای تمامی داوطلبین آیلتس مناسب است.

Actual IELTS Academic writing task 1 May Aug 2022 (1-mb)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *