logo-zandi-english

سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس با جواب

سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس با جواب پارت دوم و پارت سوم - تمامی پاسخ‌های آمده در سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس، از کتاب اکچوال (سایت آیلتس متریال) آمده است.

سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس با جواب

سوالات و موضوعات اسپیکینگ هر چهار ماه یک بار (ژانویه، می،سپتامبر) دستخوش تغییرات می‌شود، و ممکن است سوالات و موضوعاتی اضافه و کم شوند. همچنین برای دیدن سایر سوالات کلی اسپیکینگ IELTS به این صفحه مراجعه کنید.

دسته‌بندی سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس پارت 2 در بخش‌های people, place, object, event, activity, favorite آمده است. اگر تکنیک های اسپیکینگ آیلتس پارت 2 را نمی‌دانید، به این صفحه مراجعه نمایید تا واژگان و ایده‌پردازی مربوط به هر دسته را یاد بگیرید.

بهترین روش برای تقویت مهارت speaking آیلتس، صحبت کردن با یک پارتنر است. سایت های فراوانی برای پیدا کردن partner ، در اینترنت وجود دارد، اما توصیه من به شما سایت speaking24 است. شما با قرار دادن آی دی اسکایپ می توانید علاقه مندان به زبان انگلیسی و IELTS را در سراسر جهان پیدا کنید.

IELTS recent questions

سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس پارت 2

با عرض پوزش، این محتوا فقط در اختیار دانشجویان دوره‌های آیلتس استاد زندی است.

در صورت داشتن نام کاربری، برای ورود اینجا کلیک کنید.

توضیحات کلی در مورد اسپیکینگ آیلتس

خبر خوب برای داوطلبین آزمون آیلتس این است که بیشتر سوالات بخش دوم در محدوده خاصی از موضوعات قرار دارند. سوالاتی مانند شخصی که برای اولین بار دیده‌اید یا بهترین مکانی که تا به حال رفته‌اید و از این قبیل سوالات به مراتب در آزمون توسط examiners پرسیده می‌شوند. داوطلبین باید خود را برای پاسخگویی به این دست سوالات آماده کنند. اگر می‌خواهید نمره 7 در اسپیکینگ آیلتس کسب کنید، دایره‌لغات و ایده‌های جذاب را در خود تقویت کنید و سوالات اخیر بخش اسپیکینگ آیلتس را بخوانید.

ما تمام سعی خود را کرده‌ایم که تمامی سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس را در این مقاله جمع‌آوری کنیم تا داوطلبین آیلتس بتوانند به راحتی نمره دلخواه خودشان را بدست آورند. تمامی پاسخ‌های آمده در سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس، از کتاب اکچوال (سایت آیلتس متریال) آمده است.

از جمله تکنیک های اسپیکینگ آیلتس، به خاطر سپردن صفاتی است که برای هر دسته‌بندی می‌توان استفاده کرد. با این کار شما می توانید سوالات مربوط به اشخاص، مکان‌ها، اشیاء، حوادث، فعالیت‌ها، علایق  را به ساده‌گی پاسخ دهید.

سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس با جواب پارت دوم؟

در بخش دوم شما باید 2 دقیقه در مورد یک موضوع خاص صحبت کنید. ممتحن یک task card به اضافه یک قلم و کاغذ جهت آماده سازی برای یادداشت کردن یک دقیقه‌ای به شما می‌دهد. شما باید بر اساس مباحث روی کارت، یک گفتگوی کوتاه انجام بدهید، جمعاً حدود 3 دقیقه طول می‌کشد. (آماده سازی 1 دقیقه و 2 دقیقه صحبت‌کردن) کارت از شما می‌خواهد که موضوعی را توصیف کنید. این یک کار مبتنی بر موضوع است، امتحان کننده ممکن است در پایان 2 دقیقه سؤال پیگیری را مطرح کند.

داشتن استراتژی در این بخش از Speaking بسیار مهم است، زیرا 2 دقیقه مدت طولانی برای صحبت بدون توقف است. یک راه آسان، استفاده از دسته‌بندی سایمون است. به یاد داشته باشید که شما باید گفتگوی خود را توسعه دهید، این موضوع برای اخذ نمره 7 یا بیشتر بسیار مهم است.

چه سوالاتی در پارت 3 اسپیکینگ آیلتس پرسیده می شود؟

بخش سوم جایی است که شما باید با جزئیات بیشتری صحبت کنید. ممکن است مجبور شوید نظر خود را بیان کنید و دلایل و نمونه‌هایی با عمق بیشتری به پاسخ‌های خود اضافه کنید. سوالات به قسمت دوم وصل می‌شوند. این قسمت از آزمون حدود 5 دقیقه طول می‌کشد.

در بخش سوم IELTS Speaking ، باید پاسخ خود را توسعه و یک مثال خاص برای دفاع از ایده خود ارائه دهید. مباحث قسمت اول مربوط به شما و زندگی شما است و نیازی به پاسخ خیلی طولانی ندارند. اما، مباحث بخش سوم گسترده‌تر است و شما باید پاسخ بسیار طولانی‌تری بدهید. بخش سوم سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس به صورت کامل در این مقاله قرار داده شده است.

درباره بهرام زندی

پیش بینی سوالات اسپیکینگ آیلتس

امتیاز (سوالات اخیر اسپیکینگ آیلتس با جواب)
5/5

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش‌های گام به گام مهارت‌های آیلتس
IELTS Writing Task 2
Speaking Full Courses
Listening Full Courses
Reading Full Courses