دانلود رایگان ویدئوهای آموزشی آیلتس سایمون با لینک مستقیم

دانلود رایگان ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون با لینک مستقیم

دانلود رایگان ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون Simon به صورت کامل و یکجا در ادامه این صفحه آمده است. ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون، شامل تکنیک ها و ورک شیت های سایمون است که به شما در کسب نمره 7 یا بیشتر کمک می کند.

این مجموعه در حال حاضر کاملترین و بروزترین پک آموزشی سایمون در ایران میباشد که توسط سایت زبان زندی منتشر می‌گردد.

استاد سایمن (Simon) که در ایران سیمون یا سایمون نامیده میشود یکی از قدیمی ترین مدرسان آیلتس به شمار میرود که در فضای اینترنت دارای وبسایت با مطالب آموزشی بوده و در گذشته از مهمترین منابع آنلاین آیلتس به شمار می آمده است. سایمن اقدام به انتشار ویدیوهایی کرده که در سراسر جهان مستقیما از وبسایت ایشان به فروش میرسد. از اردیبهشت 1396 در ایران این مجموعه برای دیدن بر روی چندین وبسایت آموزشی آیلتس قرار گرفت و مشاهده این مجموعه برای تمامی فارسی زبان ها بصورت رایگان در آمد.

دانلود رایگان ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون با لینک مستقیم
(دانلود ورک شیت های سایمون به صورت یکجا)

رمز فایل

				
					zandienglish.ir
				
			

تکنیک های اسپیک آیلتس سایمون

اگر تکنیک های اسپیک آیلتس سایمون را دوست دارید، حتما به صفحه ای که من در آن به صورت کامل دایره لغات و ایده پردازی اسپیکینگ آیلتس سایمون را توضیح داده ام بروید. در این صفحه شما با یادگیری 6 دسته بندی به راحتی می توانید جواب سوالات اسپیکینگ آیلتس را بدهید. این دسته بندی شامل people, place, object, event, activity, favorite می باشد. برای دیدن تکنیک های اسپیکینگ پارت 2 اینجا کلیک کنید.

دانلود نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس سایمون

بعداز یادگیری تکنیک دسته بندی اسپیکینگ آیلتس سایمون، شما باید نمونه سوال کافی برای تمرین داشته باشید. در پست پایین شما می توانید بیش از 50 نمونه سوال کتاب اکچوال را با 6 دسته بندی سایمون تمرین کنید. تمامی سوالات استاندارد و با فونت مناسب قابل دسترس است. برای دیدن پیش‌بینی سوالات اسپیکنیگ پارت 2 و 3 اینجا کلیک کنید.

جمع بندی دانلود رایگان ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون با لینک مستقیم

در مجموعه فوق موارد #دانلود ورک شیت های سایمون، #ویدیو آموزش آیلتس سایمون، #جزوه آیلتس سایمون، #رایتینگ آیلتس سایمون، #اسپیکینگ آیلتس سایمون، #ریدینگ آیلتس سایمون و همه مواردی که مربوط به دانلود آموزش آیلتس سایمون می باشد آمده است.

 اگر ابتدای مسیر یادگیری آزمون آیلتس هستید، این مجموعه برای شما است، زیرا سایمون در ابتدا نوع سوالات آزمون آیلتس را مطرح می کند و سپس با معرفی تکنیک هایی شما را در مسیر پیشرفت قرار می دهد. این استراتژی ها بسیار کاربردی و هدفمند هستند، و مطمئن باشید در کلاس های آیلتس چیزی به غیر از تکنیک های سایمون به شما یاد نخواهند داد. امید است ویدیوهای آموزش آیلتس سایمون به شما در کسب نمره 7 یا بیشتر کمک کند.

امتیاز (دانلود رایگان ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون با لینک مستقیم)
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *