Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب لغات ضروری تافل با ترجمه فارسی pdf + Video

دانلود کتاب لغات ضروری تافل با ترجمه فارسی pdf

فایل پیوست، دانلود کتاب لغات ضروری تافل با ترجمه فارسی pdf می باشد. در توضیح این کتاب می بایست متذکر شویم، کلیه لیست لغات ضروری تافل در پکیج 30 درس سایت زبان زندی پوشش داده شده است. بنابراین اگر قصد دارید لیست لغات ضروری تافل با ترجمه فارسی را بخوانید، حتماً به لینک آموزش ویدیوی لغات مهم تافل بروید تا به صورت رایگان لغات این کتاب را تماشا کنید.

در این پکیج رایگان شما می توانید با تلفظ لغات و معانی آن و تستهای بیشماری از کتاب آشنا شوید. 30 ویدیو با لهجه بریتیش و با استفاده از موشن گرافی تهیه شده است که مسیر شما را در یادگیری لیست لغات ضروری تافل با ترجمه فارسی آسان می‌کند.

لیست لغات ضروری تافل pdf

آموزش ویدیویی لغات تافل

پیشنهاد من به شما این است که بجای خواندن کلمات از روی کتاب لغات ضروری تافل، با پکیج ویدیویی کلمات تافل سایت زبان زندی پیش بروید. چرا که تلفظ لغات را در همان لحظه می‌شنوید و می‌توانید به صورت آنلاین تست انجام دهید. با انجام تست آنلاین لغات ضروی تافل، میزان تسلط خودتان را با این لغات بسنجید. اگر می خواهید تمام کلمات و مثال‌های این کتاب فوق العاده را در زمان بسیار کوتاه و با زحمت بسیار بسیار کمتری حفظ کنید، حتماً آموزش ویدیوی لغات تافل را تماشا کنید. در آموزش ویدیویی لغات ضروری تافل، تمام لیست لغات ضروری تافل pdf بصورت ویدیویی و با معنی فارسی آموزش داده شده است.

 • آموزش معنی لغت های اصلی کتاب لغات ضروری تافل
 • توضیح منحصر به فرد لغت های اصلی کتاب
 • آموزش اصطلاحات و ساختار های رایج برای کلمات
 • ترجمه تمامی  کلمات اصلی کتاب (500 لغت)
 • آموزش مترادف‌های هر لغت

این آموزش با تمام آموزش های لغتی که تاکنون دیده اید فرق می‌کند و به شما قول میدهم شما را متحیر خواهد کرد. شما می‌توانید کتاب لغات ضروری و همچنین لیست لغات ضروری تافل با ترجمه فارسی را از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود کتاب لغات ضروری تافل

لیست لغات ضروی تافل با ترجمه فارسی

معرفی لیست لغات ضروری تافل pdf

آخرین نسخه لیست لغات ضروری تافل با ترجمه فارسی ویرایش هفتم آن می باشد. این ویرایش مانند ویرایش های قبلی ۳۰ درس دارد و برخی درس های آن ۱۶ کلمه و برخی دیگر ۱۷ لغت دارند. در ویرایش ۷ از کتاب لغت های ضروری تافل، برخی از لغت های ویرایش ششم حذف شده اند و بجای آنها لغت های جدیدی اضافه شده اند که از نظر محبوبیت در آزمون تافل در سطح بالاتری قرار دارند. بنابراین اگر قصد دارید لغت های ضروری تافل را بخوانید، حتماً ویرایش هفتم آن را مطالعه کنید.

دانلود آموزش لغات ضروری تافل چاپ هفتم

ویرایش هفتم این کتاب نقطه شروعی برای افرادی است که دانش لغوی شان در حد پیشرفته نیست. با مقایسه این کتاب با سایر کتبی که در حوزه لغات آزمون تافل نوشته شده اند، می توانیم به جرئت بگوییم که %90 لغات این کتاب در هیچ کدام از سایر کتب مربوط به تافل وجود ندارند. لغات آورده شده در این کتاب اغلب برای یادگیری ساده و کاربردی هستند و به ندرت لغات سطح فوق پیشرفته در آن به چشم می خورد.

فرمت کلی کتاب

اگر بخواهیم به فرمت کلی کتاب بپردازیم، باید بدانید که کتاب شامل یک معرفی در مورد آزمون تافل، کتاب مورد نظر و نحوه ی مطالعه آن است. کتاب شامل 30 درس است و در هر درس تقریبا 17 لغت آموزش داده می شود. نحوه آموزش لغات کوتاه است و بیشتر به تمرین پرداخته می شود.

دانلود کتاب لغات ضروری تافل با ترجمه فارسی pdf
امتیاز (دانلود کتاب لغات ضروری تافل با ترجمه فارسی)
5/5

17 پاسخ

  1. بله موافقم، کتاب لغات ضروری تافل بسیار بی نظیر است. این کتاب توی یک مجموعه 30 صفحه ای در سایت تعبیه شده است. این پکیج شامل، لیست لغات اصلی، ویدیو، ترجمه، کلمات هم معنی و تست آنلاین می باشد. برای شروع روی لینک زیر کلیک کنید.
   لغات ضروری تافل

 1. سلام چرا با ترجمه فارسی تک تک صفحات نزاشتین اون کتابم تو بازار هست اخه

 2. سلام چرا با ترجمه فارسی تک تک صفحات نزاشتین اون کتابم تو بازار هست اخه

 3. سلام، کلمات این کتاب خیلی عالیه برای ریدینگ آیلتس، روی من که خیلی تأثیر گذاشت.

  1. ریدینگ‌آیلتس خیلی سخت شده
   کتاب لغات ضروری تافل می تونه خیلی کمک بکنه
   ممنونم استاد عزیز

   1. بله موافقم بخش Reading روز به روز داره چالشی تر میشه و نیازمند رنج مختلفی از کلمات است.
    حتماً این کتاب رو بخونید تا مهارت پارافریز خودتون رو تقویت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *