Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب Collins Work on your vocabulary

کتاب Collins Work on your vocabulary شامل کلمات و لغات با مثال و تمرین برای سطح A1 تا B1 در جهت تقویت تمامی مهارت ها از جمله Listening و Reading است.

Collins Work on your vocabulary

دانلود کتاب Collins Work on your vocabulary

نام کتاب: Collins Work on your vocabulary

نویسنده: Collins

تاریخ انتشار: 2014

فرمت: PDF

حجم فایل: 31 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Collins Work on your vocabulary

بدون تقویت دامنه واژگان، شانسی برای پیروزی و شکست زبان انگلیسی نخواهید داشت. همه کسانی که یک زبان غیر از زبان مادری را فرا گرفته اند، با افزایش سطح دایره لغات خود شروع به یادگیری کرده اند.

این کتاب شامل تعداد زیادی از لغات و عبارات کاربردی زبان انگلیسی می باشد که می تواند سطح شما را از ابتدایی به پیشرفته تغییر دهد. همچنین لغات این کتاب برای گرفتن نمره 7 آیلتس و نمره بالا در آزمون سلپیپ یا تافل بسیار تاثیرگذار است.

معرفی کتاب Collins Work on your vocabulary

یکی از مهمترین نقطه ضعف های کتاب Collins Work on your vocabulary نداشتن فایل Audio برای تلفظ واژگان آموزش داده شده است. بنابراین هر شخص یا باید از طریق اینترنت و سایت های لغت یابی تلفظ صحیح هر کلمه را شناسایی کند. یا باید از معلم کمک بگیرد تا تلفظ کلمات را صحیح ادا کند.

در حال حاضر دو سطح A1 و B1 این کتاب در سایت Zandi English برای دانلود قرار داده شده است. به زودی سطح های A2 و B2 برای دانلود گذاشته می شود.

نکته مهم استفاده از مثال ها و تمرینات متفاوت برای درک بهتر کلمات هر درس است. این کتاب با ترسیم شکل، آموزش بهتری را به مخاطب خود عرضه می کند. بهتر است معنی فارسی این کلمات در دیکشنری سرچ نکنید، اما در برخی موارد شاید بهتر باشد تا معنی کلمه را به فارسی بدانید.

Work on your vocabulary A1 (3-mb) Work on your vocabulary B1 (28-mb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *