logo-zandi-english

دانلود کتاب اسپیکینگ ماکار Makkar IELTS Sep to Dec 2021

دانلود جدیدترین سوالات و موضوعات اسپیکینگ آیلتس - دانلود جزوه اسپیکینگ ماکار Makkar IELTS September to December 2021 pdf final version

Makkar ielts speaking Sep to Dec 2021 final version

دانلود کتاب اسپیکینگ ماکار Makkar IELTS Sep to Dec 2021

نام کتاب: Makkar ielts speaking Sep to Dec 2021 final version

نویسنده: Makkar IELTS

تاریخ انتشار: 2021

فرمت: PDF

حجم فایل: 4 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Makkar ielts speaking Sep to Dec 2021 final version

زبان آموزان در دانلود کتاب اسپیکینگ ماکار Makkar ielts Sep to Dec 2021 این امکان را دارند تا با سوالات speaking آزمون آیلتس آشنا شوند و تکنیک هایی که آموزش دیده اند را با سوالات معتبر ارزیابی کنند. سوالات کتاب Makkar ielts speaking Sep to Dec 2021

مشابه ماه‌های گذشته، نمونه سوالات اسپیکینگ Makkar منتشر شد که یکی از منابع اصلی بخش ielts speaking به شمار می رود.

موفقیت در آزمون آیلتس اصلا دور از دسترس نیست. بدون شک گرفتن نمره بالا در آیلتس درست مانند هر امتحان دیگری فقط نیاز به تمرین و آمادگی دارد. بهتر است بدانید که رسیدن به این هدف بدون دسترسی به منابع کارآمد ممکن نیست. اطلاع داشتن از موضوعات اسپیکینگ برای همه داوطلبان آزمون اصلی آیلتس ضروری است. بهترین راه دانلود کتاب Makkar 2021 است.

سوالات اسپیکینگ آیلتس Makkar بر چه اساسی گردآوردی شده است؟

در حقیقت سوالات از داوطلبین که به تازه‌گی امتحان داده‌اند، طبقه بندی شده است. این داوطلبین همان شاگردان موسسه استاد Makkar هستند.

تکنیک پاسخگویی به سوالات اسپیکینگ آیلتس ماکار چگونه است؟

همانگونه که در بخش تکنیک‌های اسپیکینگ آیلتس گفته شده است، سوالات اسپیکینگ آیلتس در شش دسته‌بندی people, place, object, event, activity, favorite آمده است. چنانچه با تکنیک پاسخگویی به سوالات اسپیکینگ پارت 2 آشنا نیستید، اینجا کلیک کنید.

پیدا کردن پارتنر برای اسپیکینگ آیلتس؟

شما باید فردی را پیدا کنید که به یادگیری زبان علاقه داشته باشد و اهداف علمی‌اش با شما مشابه باشد. این کار می تواند برای تقویت اسپیکینگ آیلتس از دیگر کارها سرگرم کننده تر باشد. شما می‌توانید به یکدیگر کمک کنید تا چیزهای جدیدی یاد بگیرید. همچنین یکی از مزیت‌های این روش، رایگان بودن آن است. می‌توانید یادداشت ها و منابع خود را به اشتراک بگذارید و از هم‌نشینی با دوست‌تان لذت ببرید. هم‌چنین به شما کمک می کند تا از یک برنامه منظم پیروی کنید. اما نکته مهم این است که در هنگام انتخاب فرد مورد نظر، دقت لازم را به خرج دهید. مهمترین نکته برنامه ریزی برای ساعات صحبت کردن است.

نحوه ایده پردازی در IELTS Speaking Makkar به چه صورت است؟

اگر فقط از دایره‌لغات ذهن خودتان استفاده کنید، چیز جدیدی یاد نخواهید گرفت و پیشرفت نخواهید کرد. تمرین کنید تا ایده‌های گفته شده در هر سوال Makkar را با نظرات خود مرتبط کنید. شما صرفاً نباید مانند نمونه جواب ها صحبت کنید، بلکه باید از نظرات خود هم استفاده کنید. جملاتی که با موضوع اسپیکنیگ همخوانی نداشته باشند، نمره شما را تاحدودی کاهش خواهد داد.

ویژگی های کلیدی در Makkar IELTS Sep to Dec 2021

دانلود کتاب Makkar ielts speaking guesswork که در ادامه آمده است سوالات اسپیکینگ می 2021 می‌باشد که برای هر موضوعات نمونه‌ای ارائه شده است.

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را به صورت رایگان از سایت زبان زندی دریافت کنید. Makkar IELTS Speaking pdf 2021 دانلود

نکته کلیدی کیفیت بالا و حجم کم این محصول است که برای شما داوطلبین آیلتس قرار داده شده است. مطمئن باشید که با Makkar IELTS Speaking pdf 2021 دانلود نیم از راه رسیدن به نمره 7 یا بیشتر را مهارت اسپیکینگ را طی کرده اید.

Makkar ielts speaking January to April 2021 Final version (2-mb) Makkar ielts speaking May to August 2021 Final version (3-mb) Makkar ielts speaking Sep to Dec 2021 Final version (4-mb)

9 پاسخ

  1. با سلام میشه لطفا بفرمایید این کتاب را چطور میشه پرینت گرفت هرکاری یمکنم نمیشه با سپاس

  2. سلام
    من دنبال منابعی هستم برای آزمون آیلتس که بتونم تو خونه خودآموزی کنم، میشه لطفا راهنماییم کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش‌های گام به گام مهارت‌های آیلتس
IELTS Writing Task 2
Speaking Full Courses
Listening Full Courses
Reading Full Courses