Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب گرامر آیلتس خانم لیز – Liz Grammar for IELTS

دانلود کتاب گرامر لیز برای رایتینگ آیلتس تسک 2 ، نکات و دستورات گرامری برای تقویت و کسب نمره بالا را توضیح داده است. grammar for IELTS essay topics by Liz

Grammar for IELTS writing task 2 by Liz

دانلود کتاب گرامر آیلتس خانم لیز – Liz Grammar for IELTS

نام کتاب: Grammar for IELTS writing task 2 by Liz

نویسنده: Elizabeth Liz

تاریخ انتشار: 2020

فرمت: PDF

حجم فایل: 154 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Grammar for IELTS writing task 2 by Liz

کتاب گرامر پیشرفته لیز برای رایتینگ تسک 2، حاوی اطلاعاتی در مورد گرامر و همچنین جملات مدل است که می‌توان آن‌ها را برای استفاده در رایتینگ تسک 2 آیلتس بازنویسی کرد. گرامرهای بیان شده (جملات مدل)، حقایق منطقی در جامعه و انسان‌هاست و بیانگر نظرات شخصی نویسنده (Liz) نیست.

موفقیت در معیار گرامر ناشی از آگاهی از جنبه‌های گرامر است که می‌توانید در مقاله خود برای نشان دادن مهارت‌های خود و اجتناب از اشتباهات استفاده کنید. امیدوارم این کتاب الکترونیکی به شما کمک کند گامی محکم در جهت افزایش امتیاز خود در یکی از چالش برانگیزترین معیارهای چهارگانه بردارید.

من مطمئن هستم که کتاب الکترونیکی گرامر لیز به شما کمک می کند تا چشمان خود را به تمام ویژگی های دستور زبان انگلیسی که قبلاً می دانید باز کنید، و چیزهای بیشتری برای نمره بالا به ممتحن نشان دهید. با دانش و آگاهی، اعتماد به نفس واقعی به وجود می آید. با چنین اعتماد به نفس موفقیت می آید.

کتاب Liz Grammar for IELTS فراتر از یک کتاب دستور زبان استاندارد است. به نگرانی‌ها و سؤالات شما در مورد گرامر در مقاله آیلتس پاسخ می‌دهد.

امیدوارم که دانلود کتاب گرامر آیلتس خانم لیز، بیش از یک دوست شما در طول آماده سازی آیلتس شما باشد. امیدوارم در تلاش برای بهبود زبان انگلیسی خود در سال های آینده و ساختن آینده ای موفق برای خود، همراه همیشگی شما باشد.

مطمئن باشید که کتاب گرامر خانم لیز برای رایتینگ آیلتس تسک 2 کمک زیادی به شما می کند. یک مشکل مشترک بسیار بزرگ برای داوطلبین، گرامر رایتینگ تسک 2 آیلتس است. شاید دلیل آن استرس و عدم خلاقیت کافی باشد.

گرامر خانم لیز

گرامر خانم لیز در حقیقت به شما کمک می کند تا قطره قطره نمره رایتینگ تسک 2 آیلتس را بالا ببرید.

کیفیت و حجم کتاب گرامر خانم لیز چگونه است؟

نکته کلیدی کیفیت بالا و حجم کم (154 مگابایت) این محصول است که برای شما داوطلبین آیلتس قرار داده شده است. مطمئن باشید که با دانلود کتاب Grammar for IELTS essay topics by Liz نیم از راه رسیدن به نمره 7 یا بیشتر را مهارت رایتینگ تسک 2 طی کرده اید.

دیگر بهانه‌ای نیست! عمیق و دقیق مطالعه کنید، نت بردارید و در رایتینگ (و یا حتی اسپیکینگ پارت 3) خود به کار ببرید و نمره دلخواه خود را کسب کنید.

Grammar for IELTS task 2 by Liz (154-mb) Workbook for grammar by Liz (66-mb)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *