Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب ایده های خانم لیز برای رایتینگ آیلتس تسک 2

دانلود کتاب ایده های خانم لیز برای رایتینگ آیلتس تسک 2 ، دایره لغات مرتبط با موضوعات مرسوم را تقویت می کند. Ideas for IELTS essay topics by Liz

Ideas for IELTS essay topics by Liz

دانلود کتاب ایده های خانم لیز برای رایتینگ آیلتس تسک 2

نام کتاب: Ideas for IELTS essay topics by Liz

نویسنده: Elizabeth Liz

تاریخ انتشار: 2019

فرمت: PDF

حجم فایل: 16 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Ideas for IELTS essay topics by Liz

مطمئن باشید که ایده های خانم لیز برای رایتینگ آیلتس تسک 2 کمک زیادی به شما می کند. یک مشکل مشترک بسیار بزرگ برای داوطلبین، ایده‌های رایتینگ تسک 2 آیلتس است. شاید دلیل آن استرس و عدم خلاقیت کافی باشد. اگر در فکر کردن برای نوشتن رایتینگ مشکل دارید، احتمالاً بخاطر سیستم آموزشی ایران است که فقط حفظ کردن روش اصلی کسب نمره بالا بوده است.

با این حساب در ایده‌پردازی مشکل خواهید داشت، چون هیچوقت از تفکر و خلاقیت ذهن خود برای جوابگویی به سوالات استفاده نکرده‌اید. با توجه به این موضوع باید راهی برای رشد تخیل خود پیدا کنید. در حالی که در چنین سیستم آموزشی پرورش یافته‌اید، دانلود کتاب ایده های خانم لیز برای رایتینگ آیلتس تسک 2 به شما  قطعاً کمک خواهد کرد. دانلود کتاب ideas for ielts essay topics در ادامه صفحه آمده است

ایده های خانم لیز برای رایتینگ آیلتس تسک 2

ایده‌های خانم لیز برای موفقیت در رایتینگ آیلتس در حقیقت به شما کمک می کند تا قطره قطره نمره رایتینگ تسک 2 آیلتس را بالا ببرید.

بیشتر داوطلبین دچار استرس و اضطراب می‌شوند، زیرا فقط 5 دقیقه فرصت دارند تا رایتینگ خود را برنامه ریزی و تحلیل کنند، اما این مسئله با تمرین قابل حل است. خواندن داستانهای خبری و گوش دادن به پادکست‌ها بر اساس مباحث رایج آیلتس، روش خوبی برای بدست آوردن ایده پردازی در رایتینگ آیلتس است. Ideas for IELTS essay topics by Liz pdf دانلود یک فرصت عالی برای شما است.

معمولاً ساده‌ترین و واضح‌ترین ایده‌ها بهترین هستند، بنابراین لازم نیست راجع به موضوعاتی حرف بزنید که تابحال هیچکس به آن نپرداخته است. برای دیدن سایت رسمی Liz اینجا کلیک کنید.

موفقیت در آزمون آیلتس اصلا دور از دسترس نیست. بدون شک گرفتن نمره بالا در آیلتس درست مانند هر امتحان دیگری فقط نیاز به تمرین و آمادگی دارد. بهتر است بدانید که رسیدن به این هدف بدون دسترسی به منابع کارآمد ممکن نیست. اطلاع داشتن از موضوعات رایتینگ برای همه داوطلبان آزمون اصلی آیلتس ضروری است. دانلود کتاب ideas for ielts essay topics

نقش دایره لغت در افزایش نمره رایتینگ تسک 2 چقدر است!

همانطور که میدانیم، واژگانی که در رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس باید به کار گرفته شود، بایستی «مرتبط به موضوع» باشند تا دانش واژگانی به آستانه نمره ۷ برسد. از سوی دیگر، یکی از مشکلات و شکایات متداول زبان آموزان ایرانی، نداشتن ایده و عدم توانایی در ایده پردازی در اسپیکینگ و به خصوص رایتینگ آیلتس است که موجب کسب نمره‌های پایین در task response می‌شود. دانلود کتاب ideas for ielts essay topics

کتاب ایده‌های لیز چه اهدافی را دنبال می کند؟

کتابی که امروز سایت زبان زندی در اختیار شما قرار داده است، تیری است که دو هدف را نشانه رفته است : هم تقویت ایده پردازی و طوفان ذهنی (برین استورمینگ) در انواع موضوعات مختلف و هم ارتقای حداکثری نمره «دانش واژگانی» از طریق ارائه واژگان و اصطلاحات و کالوکیشن ‌های مرتبط به موضوع.

خانم Liz کیست؟

نویسنده کتاب ایده‌پردازی (خانم لیز) از اساتید به نام و خبره آیلتس است و شما با یک سرچ ساده گوگل به اهمیت نویسنده و کتاب فوق پی خواهید برد.

ترتیب الفبایی کتاب خانم Liz به چه صورت است؟

نکته مهم و عالی درباره کتاب ایده‌های رایتینگ تسک 2 لیز، ترتیب الفبایی آن است که باعث می‌شود شما هر موضوعی را به سرعت بیابید و استفاده کنید. توصیه من این است که موضوعات روز را از کتاب های اکچوال، ماکار و کمبریج پیدا کنید و ایده‌های مربوطه را در این کتاب مطالعه نمایید.

ویژگی های کلیدی در Ideas for IELTS essay topics by Liz

تمرینات گسترده و تکیه بر تکرار جهت تقویت حافظه دراز مدت شما از جمله ویژگی های اصلی پکیج آموزش ایده های لیز است.

کیفیت و حجم کتاب ایده‌های خانم لیز چگونه است؟

نکته کلیدی کیفیت بالا و حجم کم (16 مگابایت) این محصول است که برای شما داوطلبین آیلتس قرار داده شده است. مطمئن باشید که با دانلود کتاب Ideas for IELTS essay topics by Liz نیم از راه رسیدن به نمره 7 یا بیشتر را مهارت رایتینگ تسک 2 طی کرده اید.

دیگر بهانه‌ای نیست! عمیق و دقیق مطالعه کنید، نت بردارید و در رایتینگ (و یا حتی اسپیکینگ پارت 3) خود به کار ببرید و نمره دلخواه خود را کسب کنید.

Ideas for IELTS essay topics by Liz (16-mb)

3 پاسخ

  1. سلام وقتتون بخیر.ممنون از سایت کاملتون
    یک سوال داشتم ک پی دی اف ایده های لیز قابلیت نشانه گذاری داره؟

    1. سلام وقت شما هم بخیر. نظر لطف شماست
      بله می تونید توی کتاب ایده‌های لیز، نت نویسی و ویرایش انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *