Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود رایگان کتاب Grammar for IELTS

در کنار تقویت گرامر، شما را برای آزمون آیلتس آماده می کند. با دانلود رایگان کتاب Grammar for IELTS شما به تمرین های این کتاب جهت افزایش مهارت گرامر آیلتس دست پیدا کنید.

Grammar for IELTS

دانلود رایگان کتاب Grammar for IELTS

نام کتاب: Grammar for IELTS

نویسنده: Cambridge

تاریخ انتشار: 2012

فرمت: PDF

حجم فایل: 78 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Grammar for IELTS

Grammar for IELTS توسط انتشارات کمریج منتشر شده است و مشکلات شما در قسمت گرامر آیلتس رفع می‌کند و همچنین دارای نمونه سوالاتی طبق آزمون های سال های گذشته می باشد. این مجموعه علاوه بر تقویت گرامر آیلتس، مهارت شنیداری و یا همان لیسنینگ (Listening) شما را برای آزمون آیلتس تقویت کرده و سطح شما را در این قسمت افزایش می دهد. با دانلود رایگان کتاب Grammar For IELTS شما نه تنها سطح گرامر آیلتس خودتان را بالا می برید، بلکه می توانید از ۲ بخش آزمون عمومی و تخصصی تهیه شده در کتاب هم بهره بگیرید. این مجموعه را می توانید بدون نیاز به معلم و به صورت خودآموز مطالعه کرد.

مجموعه فوق، همراه با توضیحات صریح و واضح بوده و علاوه بر آن، تعداد زیادی مثال های مفید وجود دارد که باعث تفهیم و درک بهتر توضیحات می شود. این مجموعه دارای متن فایل های صوتی و پاسخ تمامی تمرینات، در انتهای کتاب می باشد. همچنین پایان کتاب دارای لیست کاملی از افعال بی قاعده می باشد. اگر قصد دارید تمام مطالب و نکات مربوط به گرامر آیلتس و لیسنینگ آزمون آیلتس را فرابگیرید، حتما این مجموعه را دنبال کنید. مجموعه “کمبریج گرامر فور آیلتس” دارای فایل های PDF و MP3 می باشد و همانطور که از اسم مجموعه پیداست، از انتشارات معروف کمبریج Cambridge می باشد. دانلود رایگان کتاب Grammar For IELTS

ویژگی های دانلود رایگان کتاب Grammar For IELTS

  • تقویت حافظه
  • تمرین های مختلف برای گرامر
  • استفاده از لغات کاربردی به همراه عکس
Grammar For IELTS (78-mb) Grammar For IELTS Audio (32-mb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *