Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب های Four Corners 1, 2, 3, 4

یکی از بهترین کتاب های ترمیک برای زبان آموزانی که می خواهند از سطح مبتدی به متوسط برسند، کتاب Four Corners یا فور کرنرز است. دانلود فایل صوتی + pdf

Four Corners 1, 2, 3, 4

دانلود کتاب های Four Corners 1, 2, 3, 4

نام کتاب: Four Corners 1, 2, 3, 4

نویسنده: Cambridge

تاریخ انتشار: 2023

فرمت: PDF

حجم فایل: 60 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Four Corners 1, 2, 3, 4

اگر می خواهید زبان انگلیسی یاد بگیرید، یکی از بهترین و برترین کتاب های آموزش زبان مجموعه چهار جلدی Four Corners است. در این کتاب دامنه واژگان، گرامر، مکالمه، نوشتار، تلفظ و اصطلاحات پرکاربرد آموزش داده شده است.

این کتاب با شماره های 1، 2، 3 و 4 شماره گذاری شده است که اگر در سطح مبتدی هستید باید از شماره 1 شروع کنید. اگر در سطح pre-intermediate هستید با کتاب شماره 2 شروع به مطالعه کنید. کتاب شماره 3 برای آن دسته از زبان آموزان مناسب است که در سطح intermediate هستند و کتاب شماره چهار برای Upper-Intermediate کارآمد است.

در کتاب فور کرنرز همه چهار مهارت زبان انگلیسی از جمله Listening شنیداری، Reading خواندنی، Writing نوشتاری و Speaking گفتاری آموزش داده شده است. این کتاب نسخه Four Corners Second Edition و جدید است. تمامی نواقص First Edition در این مجموعه اصطلاح شده است.

مشخصات و خصوصیات کتاب four Corners

این کتاب شامل 12 درس است که به اصطلاح Unit نامیده میشوند. هر درس شامل چهار بخش یا Part می شود. در بخش A تمرکز بر روی لغات مرتبط با موضوع اصلی درست است. مثلاً اگر Education موضوع درس باشد، کلماتی مانند biology, Geometry, Music آموزش داده می شود.

در صفحه بعد گرامر آموزش داده می شود و در ادامه تمریناتی برای بالا بردن سطح مهارت گرامری شما آمده است.

در بخش B ، یک مکالمه بین دو نفر آمده است که در اصطلاح interaction نام دارد. اصطلاحات مرسوم و متداول زبان انگلیسی را در این صفحه یاد می گیرید. در ادامه، برای مهارت های Listening و Speaking تمریناتی آمده است.

در بخش C ، لیست لغات دیگری براساس شکل آموزش داده شده است. در صفحه بعدی یک نکته گرامری دیگه با مثال و تمرین ذکر شده است. در قسمت آخر یعنی بخش D ، یک متن برای تقویت Reading ذکر شده است.

تعداد کل کتاب ها4 جلد
عنوان انگلیسیFour corners
آموزش گرامراز پایه تا پیشرفته
یادگیری لغات مهمبیش از 2000 کلمه

آموزش لغات زبان انگلیسی

در هر Unit بخش های A و C ، تعدادی لغت بسته به موضوع درس آمده است. لغات همراه با تصویر هستند و به سرعت در ذهن شما جا می گیرند. در ادامه نحوه بکارگیری لغات در جمله با ذکر یک مکالمه بین دو نفر گفته شده است.

آموزش گرامر و ساختارهای مهم

یکی از مهمترین ویژگی های کتاب Four Corners ، آموزش های گرامری است که در جعبه های بنفش رنگ در بخش A و C عنوان شده است. در تصویر پایین، یک نمونه از گرامر آموزش داده شده در کتاب four corners را مشاهده می کنید.

Four Corners Grammer Lesson

دانلود کتاب Four Corners با کیفیت بالا

فایل pdf مجموعه کتاب های Four Corners به صورت رنگی و با کیفیت بالا در دسترس است. این کتاب را هم می توان به صورت سلف استادی یا خودآموز تمرین کرد و هم می توان سر کلاس یا جمع های گروهی بیاموزیم.

نکته مهم در زمان آموزش کتاب Four Corners این است که ذهن بعداز مدت کوتاهی کلمات و نکات گرامری را فراموش می کند. بنابراین پیشنهاد می شود که هر درس را دو یا سه مرتبه در فاصله های زمانی یک هفته الی دو هفته مرور کنید. با این کار گرامر و لغات در حافظه درازمدت شما قرار می گیرند.

این کتاب ها همچنین بهترین منبع برای دوره Pre-IELTS می باشد. با خواندن این مجموعه کتاب در مکالمات و آزمون هایی مثل آیلتس و تافل عملکرد بهتری خواهید داشت. از جمله ویژگی های کتاب four corners در ادامه آمده است:

  • آموزش گرامر زبان
  • یادگیری واژگان زبان
  • مثال برای گرامر و لغات
  • موضوعات روزمره برای Speaking
  • تمرین Pronunciation
  • تمرین Listening
  • یادگیری Collocation

با این مجموعه به راحتی می توانید دایره لغات خود را افزایش دهید و نکات گرامری را یاد بگیرید.

دانلود کتات فور کرنرز 1 با کیفیت و کم حجم

دانلود کتاب Four corners 1
Four Corners Student book 1 (53-mb) Four Corners Work book 1 (26-mb) Four Corners Audio 1 (27-mb) Four Corners Video 1 (205-mb)

دانلود کتات فور کرنرز 2 با کیفیت و کم حجم

دانلود کتاب Four corners 2
Four Corners Student book 2 (61-mb) Four Corners Work book 2 (30-mb) Four Corners Audio 2 (28-mb) Four Corners Video 2 (190-mb)

دانلود کتات فور کرنر 3 با کیفیت و کم حجم

دانلود کتاب Four corners 3
Four Corners Student book 3 (62-mb) Four Corners Work book 3 (27-mb) Four Corners Audio 3 (31-mb) Four Corners Video 3 (210-mb)

دانلود کتات فور کرنر 4 با کیفیت و کم حجم

دانلود کتاب Four corners 4
Four Corners Student book 4 (59-mb) Four Corners Work book 4 (27-mb) Four Corners Audio 4 (36-mb) Four Corners Video 4 (230-mb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *