Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب کمبریج آیلتس 7

دانلود رایگان کتاب کمبریج آیلتس 7 به شما کمک می کند تا با سوالات آزمون IELTS آشنا شوید و تکنیک هایی که آموزش دیده اید را با سوالات معتبر ارزیابی کنند، در این کتاب چهار تست کامل به همراه ریدینگ و رایتینگ بخش جنرال قرار داده شده است.

Cambridge IELTS 7

دانلود کتاب کمبریج آیلتس 7

نام کتاب: Cambridge IELTS 7

نویسنده: Cambridge

تاریخ انتشار: 2011

فرمت: PDF

حجم فایل: 18 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Cambridge IELTS 7

زبان آموزان در کمبریج 7 این امکان را دارند تا با سوالات آزمون IELTS آشنا شوند و تکنیک هایی که آموزش دیده اند را با سوالات معتبر ارزیابی کنند، با دانلود رایگان کتاب کمبریج آیلتس 7 شما چهار تست کامل به همراه ریدینگ و رایتینگ بخش جنرال خواهید داشت.

دانلود رایگان کتاب کمبریج آیلتس 7 برای هر ماژول مقدمه و توضیحی در ابتدای بخش قرار داده شده است و در مهارت های ریدینگ و لیسنینگ جدول نمره دهی براساس معیارهای کمبریج قرار دارد.

پاسخنامه کتاب IELTS 7 شامل متن لیسنینگ ها و پاسخ هر بخش است، فایل صوتی این کتاب زمان بندی مشابه با آزمون کاغذی آیلتس دارد.

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را به صورت رایگان از زندی انگلیش دریافت کنید. “دانلود رایگان کتاب کمبریج آیلتس 7”

این کتاب از Cambridge Exams Coach CD-ROM استخراج شده است، بنابراین قطعاً و رسماً متعلق به Cambridge است. من کتاب را به قالب PDF تبدیل کرده‌ام. اگر دارای توانایی مالی هستید، لطفاً این کتاب را به صورت قانونی خریداری کنید. متشکرم!

Cambridge IELTS 7 (18-mb) Cambridge IELTS 7 Audio (48-mb)

7 پاسخ

    1. از کتاب کمبریج 11 به بعد دو نسخه جنرال و آکادمیک چاپ شد.
      کتاب های قبلی فقط یک جلد داره که در انتهای اون دو آزمون ریدینگ و رایتینگ جنرال گذاشتند.

  1. با سلام لطفا pdf کتاب با قابلیت کپی کردن را در سایت قرار دهید که قابلیت استفاده از دیکشنری در متن را داشته باشد. اینکه کتاب را از سایتهای دیگر کپی کردید و صرفا یک تصویر پلنگ به کتاب اضافه کردید بی فایده بوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *