Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب Collins English for life reading A2, B1, B2

کتاب Collins English for life reading شامل تکنیک ها و روش های کلیدی برای تقویت مهارت خواندن و فهمیدن زبان انگلیسی است.

Collins English For Life Reading

دانلود کتاب Collins English for life reading A2, B1, B2

نام کتاب: Collins English For Life Reading

نویسنده: Anna Osborn

تاریخ انتشار: 2014

فرمت: PDF

حجم فایل: 70 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Collins English For Life Reading

دانلود کتاب Collins English for life reading pdf بسیاری از نقاط ضعف شما را در مهارت ریدینگ بهبود می دهد. نویسنده این کتاب Anna Osborn است که سابقه طولانی در نوشتن مقالات زبان انگلیسی دارد. این کتاب در سه نسخه A2 و B1 و B2 منتشر شده است که همگی از لینک های پایین قابل دانلود می باشند. با خواندن این کتاب سطح دامنه لغات و گرامر شما به شدت تقویت می شود.

مهمترین عامل برای موفقیت در زبان انگلیسی، خواندن متن ها و مقالات معتبر است. بدین صورت شما می توانید انگلیسی را خوب بفهمید و پس از مدتی صحبت کنید. مهارت ریدینگ باعث تقویت سه مهارت دیگر از جمله لیسنینگ، رایتینگ و اسپیکینگ خواهد شد.

معرفی کتاب Collins English For Life Reading + Audio

اگر می خواهید مانند انگلیسی زبانان بومی انگلیسی بفهمید، حتماً این کتاب ارزشمند را دانلود کنید. با این کتاب در آزمون های مانند دولینگو، تافل، آیلتس، PTE و سلپیپ موفق تر خواهید بود.

کتاب English For Life reading در سه سطح ارائه شده است که با هدف تقویت مهارت خواندن reading انگلیسی تدوین شده است. برای دریافت و فهم متن ها و پیام انگلیسی زبانان بومی, شما باید عبارات کلیدی و ابزار مکالمه که انگلیسی زبانان از آن استفاده میکنند را بدانید.

Collins reading به شما کمک میکند که با کلمات و نحوه استفاده از آنها در جملات آشنا شوید و سپس در مکالمات خود بکار ببرید. به عبارت دیگر، به مرور زمان یاد میگیرید که چگونه یک مکالمه را گوش کنید و بفهمید.

English For Life Reading A2 (17-mb) English For Life Reading B1 (21-mb) English For Life Reading B2 (7-mb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *