Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب Check your English vocabulary for IELTS

مجموعه Check your English vocabulary for IELTS شامل تمرین‌ها و فعالیت‌هایی است که بر حوزه‌های واژگان کلیدی مرتبط با آزمون آیلتس تمرکز دارد.

Check your English vocabulary

دانلود کتاب Check your English vocabulary for IELTS

نام کتاب: Check your English vocabulary

نویسنده: Rawdon Wyatt

تاریخ انتشار: 2022

فرمت: PDF

حجم فایل: 2 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Check your English vocabulary

کتاب Check your English vocabulary for IELTS برای آن دسته از داوطلبین آیلتس نوشته شده است که قصد دارند در آزمون آکادمیک یا جنرال شرکت کنند. این کتاب برای تقویت دامنه واژگان در بخش‌های Listening، Reading، Writing و Speaking گردآوری شده است، و تأثیر بسیار زیادی بر روی گرفتن نمرات بالای آیلتس دارد.

ویژگی اصلی این کتاب، تنوع تمرینات براساس کلمات آموزش داده شده در هر درس است. این تمرینات بسیار مفید هستند و واژگانی که به دست می آورید به شما در رسیدن به نمره مورد نظر در آیلتس کمک می‌کنkد.

ساختار کتاب “بررسی واژگان آیلتس”

آموزش‌های واژگان یا Vocabulary این کتاب، در قالب 4 بخش متفاوت، با تمرین‌های مبتنی بر تقویت مهارت‌های مختلف آیلتس ارائه می‌شود.

صفحات 1 تا 57 این صفحات بر روی موارد واژگان عمومی تمرکز دارند. برخی از این آموزش‌ها مربوط به سوالات آزمون آیلتس است. به عنوان مثال، توصیف نحوه عملکرد یک چیزی، صحبت در مورد تغییرات نشان داده شده در یک نمودار یا جدول، گفتن مکان چیزها و دنبال کردن دستورالعمل ها.

صفحات 58 تا 104 بر واژگان موضوعی خاص که ممکن است در امتحان مورد نیاز باشد تمرکز می‌کند. هر بخش از سه قسمت تشکیل شده است: دو مورد اول واژگان را در متن ارائه می دهند (همراه با تمرینات)، و سومی این فرصت را به شما می دهد تا واژگان را در یک تمرین Gap-fill مرور کنید.

صفحات 105 تا 119 حاوی تمرین‌های مفیدی است که از واژگان یادگرفته شده در درس‌های قبل در Speaking و Writing استفاه کنید. این تمرینات همراه با تعدادی نمونه جواب بالای 7 است. توجه داشته باشید که این نمونه پاسخ‌ها فقط برای راهنمایی شما در مورد نحوه پاسخگویی به سوالات می باشد. هیچ پاسخ «درست» یا «نادرستی» صد درصدی وجود ندارد.

صفحات 120 تا 139 پاسخنامه تمرینات کتاب است. همچنین در این بخش اطلاعات بیشتری در مورد واژگان خاص یا استفاده از واژگان عمومی با عبارات مفید ارائه شده است.

ویژگی های کتاب Check your English vocabulary for IELTS

«واژگان انگلیسی خود را برای آیلتس بررسی کنید» مجموعه‌ای محبوب است که برای کمک به دانش‌آموزان برای آمادگی در آزمون بین‌المللی سیستم تست زبان انگلیسی (IELTS) طراحی شده است. این کتاب برای بهبود واژگان و مهارت های زبانی لازم برای موفقیت در آزمون آیلتس منتشر شده است.

این مجموعه معمولاً شامل تمرین‌ها و فعالیت‌هایی است که بر حوزه‌های واژگان کلیدی مرتبط با آزمون آیلتس تمرکز دارند. برخی از موضوعات مطرح شده در این کتاب ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  1. واژگان آموزشی آکادمیک و عمومی.
  2. کلمات و عبارات پرکاربرد در آزمون آیلتس.
  3. واژگان مربوط به موضوعات یا موضوعات خاص که معمولاً در آزمون یافت می شوند.

این کتاب اغلب توضیحات، مثال‌ها و تمرین‌هایی را برای کمک به زبان‌آموزان برای تقویت درک خود از واژگان مورد نیاز برای امتحان ارائه می‌دهد.

Check your English vocabulary for IELTS (2-mb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *