logo-zandi-english

بهترین کلمات و لغات رایتینگ آیلتس

بهترین کلمات و لغات رایتینگ آیلتس

برای کسب امتیاز بالا و موفقیت در بخش ارزیابی مهارت نوشتاری Task 2 داوطلبان باید توانایی استفاده از بهترین کلمات و لغات رایتینگ آیلتس، برای کسب نمره +8 بیشتر را داشته باشند. اما موضوعات رایتینگ آیلتس چه هستند!!! برای فهمیدن موضوعات رایتینگ تسک 2 و ایده های سایمون به این صفحه مراجعه کنید.

داوطلبان عزیز باید بتوانند از لغات متنوعی در ارتباط با موضوع داده شده استفاده کنند و بدون پرداختن به موضوعات حاشیه‌ای بر روی موضوع اصلی تمرکز کنند و با رعایت اصول نوشتاری، کار خود را به نحو احسنت به اتمام برسانند.

بنابراین در حالت کلی و به طور خلاصه وار باید گفت که استفاده از عبارات مرتبط و کلمات در جایگاه مناسب به طور قابل توجهی امتیاز شما را در آزمون آیلتس بالا خواهد برد.

بهترین واژگان رایتینگ آیلتس برای امتیاز بیشتر در آزمون کدامند:

همان­طور که بارها گفته شد، استفاده از یک کلمه یا عبارت تکراری در حین نوشتن در بخش ارزیابی مهارت نوشتاری آزمون آیلتس باعث می‌­شود، تا شما را از لحاظ دایره لغت ضعیف نشان دهد و این خود عاملی برای کسب امتیاز پایین است. پس شما باید تلاش کنید تا از کلمات متنوع­‌تری استفاده کنید. برای این منظور ما تلاش کرده‌­ایم مجموعه برخی از کلمات و عبارات را که غالبا در نوشتن می­‌توان استفاده کرد، برای شما داوطلبان عزیز جمع آوری کنیم.

هدف ما در این قسمت ارائه برخی از کلمات است که در طول متن خود، می‌­توانید جایگزین کنید.

درک صحیح این کلمات و همچنین استفاده مناسب و به جا از آن­ها برای غنی نشان دادن واژگان خود بسیار مفید است.

گاهی اوقات از کلمه very در رایتینگ خود استفاده می­‌کنیم و این کلمه را بارها تکرار می­کنیم ولی با اینکه هیچ­گونه غلط گرامری را مرتکب نشده­‌اید؛ باز هم موفق به کسب امتیاز بالا نمی‌­شوید. در زیر لیستی از کلماتی را که می­‌توانید به جایگزین کلمه very استفاده کنید، آورده شده است. در ادامه مترادف‌هایی برای برخی کلمات لیست شده است.

امتیاز (بهترین کلمات و لغات رایتینگ آیلتس)
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش‌های گام به گام مهارت‌های آیلتس
IELTS Writing Task 2
Students Writing Task 2