Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب Basic Grammar in Use

یکی از بهترین کتاب های گرامر زبان انگلیسی به نام basic grammar in use را از سایت زبان زندی با بالاترین کیفیت و کمترین حجم دانلود کنید.

Basic Grammar in Use

دانلود کتاب Basic Grammar in Use

نام کتاب: Basic Grammar in Use

نویسنده: Raymond Murphy

تاریخ انتشار: 2012

فرمت: PDF

حجم فایل: 80 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Basic Grammar in Use

یادگری گرامر زبان انگلیسی با کتاب basic grammar in use بسیار ساده و جذاب است. مجموعه بی نظیر از انواع گرامرهای زبان انگلیسی به صورت جامع و کامل را می توانید یاد بگیرید. نکته مهم مثال ها و تمرین های فراوان این کتاب است که می تواند کمک بزرگی به درک و فهم گرامر به شما بکند.

از همه مهمتر اینکه با ساختارهای گرامری گفته شده در این کتاب می توانید بدون مشکل انگلیسی صحبت بکنید. به این صورت می توانید مهارت های Speaking و Writing بهتری را تجربه کنید و دیگر نگران اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.

معرفی کتاب basic grammar in use

براساس گفته های نویسنده آقای ریموند مورفی، این کتاب مناسب سیستم خودآموز یا Self-Study است. اگر نگاهی به عنوان‌ها بکنید، مشخص است که در هر درس چه چیزی را فرا خواهید گرفت، پس با توجه به نقاط ضعف خود هر درس را مانند گرامر شرطی if را انتخاب کنید.

در این کتاب توصیه شده است که به صورت گام به گام یا درس به درس پیش نروید، و فقط با توجه به مشکلات گرامری خود یک یا چند درس را انتخاب کنید. ذهن افرار فرار است و به سرعت مطالب را فراموش می کند، بنابراین هر درس را طی روزهای متوالی تمرین کنید.

اگر در سطح B1 هستید از کتاب English Grammar in use استفاده کنید. این کتاب هم شامل تمرین ها و آموزش های کاربردی برای بالا بردن سطح توان شما در مهارت گرامر است.

Basic Grammar in Use (80-mb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *