logo-zandi-english

دانلود رایگان کتاب Vocabulary for IELTS

در کنار تقویت دایره لغات، شما را برای آزمون آیلتس آماده می‌کند. با دانلود رایگان کتاب Vocabulary for IELTS پیشرفت چشمگیری را در تمامی مهارت‌های آیلتس در خودتان بوجود خواهید آورد.

Vocabulary For IELTS

دانلود رایگان کتاب Vocabulary for IELTS

نام کتاب: Vocabulary For IELTS

نویسنده: Cambridge

تاریخ انتشار: 2010

فرمت: PDF

حجم فایل: 57 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Vocabulary For IELTS

Vocabulary for IELTS توسط انتشارات کمریج منتشر شده است و با تقویت دایره لغات، راه درازی تا گرفتن نمرات بالا در آزمون آیلتس ندارید. این کتاب لغات جدید و با اهمیت را از طریق Audio و متون س به شما می آموزد. با دانلود رایگان کتاب Vocabulary for IELTS شما می توانید به یادگیری کلمات جدید در متون دست پیدا کنید و همین موضوع سبب می شود که به سرعت وارد حافظه ی شما شود و همچنین به فراگیری معنی صحیح آنها کمک خواهد کرد.

این کتاب برای کسانی  که قصد تقویت دایره لغات خود را دارند بسیار مناسب خواهد بود، همچنین در کلاس های آمادگی آزمون IELTS می تواند به عنوان کتاب کمکی مورد استفاده قرار بگیرد. به علاوه در ابتدای کتاب نحوه برگزاری آزمون آیلتس و زمان بندی و نمره دهی آن معرفی شده است. “دانلود رایگان کتاب Vocabulary for IELTS”

چرا بهترین منبع آیلتس، کتاب Vocabulary for IELTS است؟

کتاب Cambridge Vocabulary for IELTS واژگان مورد نیاز دانش آموزانی که در آزمون آیلتس شرکت می کنند را پوشش می دهد. این تمرین تکالیف تستی از هر مقاله را برای دانش آموزان فراهم می کند. این شامل نکات مفیدی در مورد نحوه نزدیک شدن به وظایف امتحان آیلتس است و به خصوص حوزه های دشواری مانند زبان مورد نیاز برای توصیف داده ها و فرآیندها را پوشش می دهد. این توسط مجموعه بین المللی کمبریج و مجموعه یادگیرنده کمبریج اطلاع رسانی می شود تا اطمینان حاصل شود که واژگان در زمینه های واقعی ارائه شده و شامل خطاهای واقعی یادگیرنده است.

کتاب‌های مختلفی برای تقویت کلمات و لغات آیلتس منتشر شده است. اما این یکی از بهترین و کامل‌ترین منابع است. چرا که بر روی مهارت IELTS Reading متمرکز شده است. خیلی از زبان‌آموزان در این مهارت ضعیف هستند و دلیل آن نداشتن دایره لغات کافی برای جواب دادن به سوالات است.

از جمله از مهمترین ویژگی‌های کتاب عبارتند از:

  • نگهداری لغات در حافظه درازمدت، با تکرار لغات در درس‌های مختلف
  • تمرین‌های مختلف برای چهار مهارت reading, listening, writing, speaking
  • آشنایی با Paraphrase (گفتن جمله‌ای با کلمات جایگزین، به نحوی که همان معنی را حفظ کند)
  • آشنایی با Distractors (جملات گمراه‌کننده)
  • بیش از 1000 لغت کاربردی جاسازی شده است

خبر خوب این است که شما با حل کردن تمرینات متنوع کتاب Vocabulary for IELTS به راحتی می توانید بر نقطه ضعف خودتان یعنی ریدینگ آیلتس غلبه کنید. پارافریز از مهمترین عوامل کسب نمره بالا در تمامی مهارت‌های آیلتس به خصوص ریدینگ است.

خیلی از اساتید عنوان می‌کنند که آزمون ریدینگ، یک تست Vocabulary است و نیازمند دایره لغات و کلمات عالی است. واژگان کمبریج برای آیلتس شامل نکات مفیدی در مورد نحوه نزدیک شدن به نمرات بالای امتحان آیلتس است و به ویژه حوزه های پیچیده مانند زبان مورد نیاز برای توصیف داده ها و فرآیندها را پوشش می دهد.

Vocabulary For IELTS (14-mb) Vocabulary For IELTS Audio (14-mb) Vocabulary For IELTS Advanced (19-mb) Vocabulary For IELTS Advanced Audio (33-mb)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *