logo-zandi-english

دانلود رایگان کتاب Vocabulary For IELTS Advanced

در کنار تقویت دایره لغات شما را برای آزمون آیلتس آماده می کند. دانلود رایگان کتاب Vocabulary For IELTS Advanced استفاده از لغات کاربردی و با اهمیت را از طریق شنیدن و خواندن متون مرتب با آزمون آیلتس به شما می آموزد

Vocabulary For IELTS Advanced

دانلود رایگان کتاب Vocabulary For IELTS Advanced

نام کتاب: Vocabulary For IELTS Advanced

نویسنده: Cambridge

تاریخ انتشار: 2012

فرمت: PDF

حجم فایل: 19 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Vocabulary For IELTS Advanced

Vocabulary for IELTS Advanced توسط انتشارات کمریج منتشر شده است و در کنار تقویت دایره لغات شما را برای آزمون آیلتس آماده می کند. این کتاب لغات جدید و با اهمیت را از طریق شنیدن  و خواندن متون مرتب با آزمون آیلتس به شما می آموزد. با دانلود رایگان کتاب Vocabulary For IELTS Advanced شما می توانید به یادگیری کلمات جدید در متون دست پیدا کنید و همین موضوع سبب می شود که به سرعت وارد حافظه ی شما شود و همچنین به فراگیری معنی صحیح آنها کمک خواهد کرد.

یادگیری واژگان کاربردی و اختصاصی آزمون آیلتس، یکی از ملزومات اصلی موفقیت شما زبان آموزان عزیز در این آزمون بین‌المللی می‌باشد. یکی از کتاب‌های بسیار مفید برای یادگیری لغات ضروری آیلتس برای زبان آموزان سخت‌کوشی که به دنبال نمره‌های بالای آیلتس هستند(بالای 6.5) دانلود رایگان کتاب Vocabulary For IELTS Advanced است .

این کتاب تمرکز ویژه‌ای به Collocation ها داشته و از این نظر در سنجش با کتاب‌هایی مثل 504، Oxford Word Skills یا Vocab in Use، بسیار بالاتر قرار می‌گیرد. همچنین بسیاری از نکته‌های ریز یا کلی اما کمتر شناخته‌شده آیلتس در هر چهار مهارت Speaking، Listening، Reading، Writing در این کتاب به‌وضوح و به شکلی کاربردی و ساده توضیح داده‌شده است.

ویژگی های دانلود رایگان کتاب Vocabulary For IELTS Advanced

  • تقویت حافظه
  • تمرین های مختلف
  • استفاده از لغات کاربردی

این کتاب از Cambridge Exams Coach CD-ROM استخراج شده است، بنابراین قطعاً و رسماً متعلق به Cambridge است. من کتاب را به قالب PDF تبدیل کرده‌ام. اگر دارای توانایی مالی هستید، لطفاً این کتاب را به صورت قانونی خریداری کنید. متشکرم!

Vocabulary For IELTS Advanced (19-mb) Vocabulary For IELTS Advanced Audio (33-mb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش‌های گام به گام مهارت‌های آیلتس
Academic Task 1 Courses
General Task 1 Courses
IELTS Writing Task 2
Speaking Full Courses
Listening Full Courses
Reading Full Courses