Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب Touchstone 4

دانلود رایگان کتاب Touchstone 4 در چهار سطح آموزشی و با استفاده از برنامه درسی کامل و منحصر به فرد، انگلیسی آمریکای شمالی را به زبان آموزان آموزش می دهد.

Touchstone 4

دانلود کتاب Touchstone 4

نام کتاب: Touchstone 4

نویسنده: Cambridge

تاریخ انتشار: 2013

فرمت: PDF

حجم فایل: 51 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Touchstone 4

دوره آموزش زبان Touchstone یکی از منابع جامع و موفق آموزش زبان انگلیسی به شمار می رود. دانلود رایگان کتاب Touchstone 4 در چهار سطح آموزشی و با استفاده از برنامه درسی کامل و منحصر به فرد، انگلیسی آمریکای شمالی را به زبان آموزان آموزش می دهد. هدف مجموعه، آموزش انگلیسی طبیعی و آموزش مکالمات روزمره انگلیسی زبانان است.

در این مجموعه با استفاده از روش ها و استراتژی های خاص، همه مهارت های انگلیسی در کنار یکدیگر آموزش و تقویت می گردد. ارائه تمرینات و فعالیت های گروهی و انفرادی در مجموعه ذکر شده زبان آموز را ترغیب می کند تا در فعالیت ها شرکت کرده و آموخته های خود را در تمرینات و فعالیت ها به کار ببرد و بدین ترتیب انجام فعالیت ها سبب افزایش اعتماد به نفس و احساس رضایت زبان آموز می گردد. مجموعه حاضر از سوی انتشارات Cambridge برای زبان آموزان ESL و در سطح های مقدماتی – متوسط تهیه و تدوین شده است.

ویژگی های دانلود رایگان کتاب Touchstone 4

با دانلود رایگان کتاب Touchstone 4، تمامی مهارت های زبان انگلیسی (writing – reading – speaking – listening – grammar – pronunciation – vocabular) را تقویت خواهید کرد. اغلب دوره های آموزشی، زبان انگلیسی را به صورت کامل به شما آموزش خواهند داد و شما را با تمامی مهارت های زبان انگلیسی آشنا خواهند کرد. این دوره آموزشی دارای فایل های کتاب الکترونیکی (PDF)  می باشد که فایل پی دی اف آن دارای Student Book – Work Book –  می باشد. این مجموعه بر روی آموزش نحوه برقراری مکالمه بسیار تاکید دارد و مکالمات و تمرینات متعددی در این باره برای شما عزیزان آماده کرده است. همچنین با دانلود رایگان کتاب Touchstone 4 ، در انتهای کتاب دانش‌آموز هر سطح ،  پاسخ تمرینات و متن فایل های صوتی می باشند.

touchstone 4 student book (51-mb) touchstone 4 workbook (26-mb) touchstone 4 Audio (40-mb)

جواب تمرین های کتاب touchstone 4 work/student book رایگان

دانلود رایگان پاسخنامه کتاب دانش آموز touchstone 4 در لینک زیر قرار داده شده است. لطفاً محتوای این سایت را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. “لینک دانلود پاسخنامه کتاب touchstone student book”

شما همچنین می توانید از طریق کانال تلگرام زندی، پیغام بدید تا لینک دانلود جواب تاچ استون رایگان ارسال شود.

touchstone 4 WB Answer Key (2-mb)

5 پاسخ

      1. واییییییییییی واقعا ممنون دارم میمیرم واقعا متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *