logo-zandi-english

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب از کتاب‌های Makkar و Actual گردآوردی شده‌اند. سوالات متداول اسپیکینگ آیلتس pdf با 6 دسته‌بندی در موضوعات مختلف است

IELTS Speaking Samples

در این صفحه ، نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس همراه با پاسخ‌های پیشنهادی آمده است. این موارد برای آمادگی شما در برابر سوالاتی که ممکن است ممتحن از شما بپرسد به صورت مرتب و با دسته‌بندی، قرار داده شده است. برای تمام سوالات نحوه پاسخ به آنها ارائه شده است.

اگرچه موضوعات مشترکی در اسپیکینگ آیلتس وجود دارد، اما برخی از این موضوعات اندکی متفاوت هستند، بنابراین مطالعه نمونه جواب‌های هر سوال، به شما کمک میکند تا با دید بهتری  به سوالات پاسخ دهید. لازم به ذکر است که اگر مثل ربات حرف بزنید (استفاده از پاسخ‌های حفظ شده) ، ممتحنین باتجربه هستند و قادر به شناسایی شما خواهند بود، زیرا طبیعی به نظر نمی‌رسند.  سوالات پارت 2 و 3 آزمون اسپیکینگ آیلتس در ادامه آمده است.

برای دیدن هر دسته بندی در نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس بر روی دکمه‌های زرد کلیک کنید. همچنین برای دیدن آرشیو نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس به این صفحه مراجعه کنید.

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس

تمامی سوالات از کتاب ielts speaking actual test  و Makkar IELTS Speaking دسته‌بندی شده است. دسته‌بندی سوالات در 6 بخش people, place, object, event, activity, favorite آمده است.
41 سوال بخش دوم و سوالات بخش 3 آن موضوع، به همراه پاسخ پیشنهادی باند 9.0 آن آمده است. در این دوره سوالات مربوط به place بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده‌اند.

نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس | سوالات متداول اسپیکینگ آیلتس

امتیاز (نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس)
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش‌های گام به گام مهارت‌های آیلتس
Academic Task 1 Courses
General Task 1 Courses
IELTS Writing Task 2
Speaking Full Courses
Listening Full Courses
Reading Full Courses