logo-zandi-english

دانلود رایگان کتاب Oxford Word Skills Advanced

دانلود رایگان کتاب Oxford Word Skills Advanced در 3 سطح آموزشی، دایره لغات گسترده ای را به زبان آموزان انگلیسی آموزش می دهد. هدف مجموعه، آموزش واژگان کاربردی با دسته بندی های مختلف است.

Oxford Word Skills Advanced

دانلود رایگان کتاب Oxford Word Skills Advanced

نام کتاب: Oxford Word Skills Advanced

نویسنده: Oxford

تاریخ انتشار: 2010

فرمت: PDF

حجم فایل: 30 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Oxford Word Skills Advanced

دانلود رایگان کتاب Oxford Word Skills Advanced یکی از منابع جامع و موفق آموزش زبان انگلیسی به شمار می رود. دانلود رایگان کتاب Oxford Word Skills Advanced در سه سطح آموزشی و با استفاده از برنامه درسی کامل و منحصر به فرد، دایره لغات گسترده ای را به زبان آموزان آموزش می دهد. هدف مجموعه، آموزش واژگان کاربردی با دسته بندی های مختلف است.

در این مجموعه با استفاده از روش ها و استراتژی های خاص، دایره لغات انگلیسی آموزش و تقویت می گردد. ارائه تمرینات و فعالیت های گروهی و انفرادی در مجموعه ذکر شده زبان آموز را ترغیب می کند تا در فعالیت ها شرکت کرده و آموخته های خود را در تمرینات و فعالیت ها به کار ببرد و بدین ترتیب انجام فعالیت ها سبب افزایش اعتماد به نفس و احساس رضایت زبان آموز می گردد. مجموعه حاضر از سوی انتشارات oxford برای زبان آموزان در سطح های پیشرفته – Advanced تهیه و تدوین شده است.

ویژگی های دانلود رایگان کتاب Oxford Word Skills Advanced

با دانلود رایگان کتاب Oxford Word Skills Advanced، مهارت زبان انگلیسی Vocabulary را تقویت خواهید کرد. این دوره آموزشی دارای فایل کتاب الکترونیکی (PDF)  می باشد که فایل پی دی اف آن دارای تمرینات مختلف  می باشد. این مجموعه بر روی آموزش نحوه برقراری مکالمه بسیار تاکید دارد و مکالمات و تمرینات متعددی در این باره برای شما عزیزان آماده کرده است. همچنین با دانلود رایگان کتاب Oxford Word Skills Advanced، در انتهای کتاب هر سطح ،  پاسخ تمرینات و متن فایل های صوتی می باشند.

Oxford Word Skills Advanced (29-mb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش‌های گام به گام مهارت‌های آیلتس
IELTS Writing Task 2
Speaking Full Courses
Listening Full Courses
Reading Full Courses