logo-zandi-english

اصطلاحات کاربردی در اسپیکینگ آیلتس

اینجا اصطلاحات کاربردی در اسپیکینگ آیلتس برای پارت اول و سوم جمع آوری کرده‌ایم (کاربردی ترین اصطلاحات آیلتس). اصطلاحات خوب برای اسپیکینگ آیلتس را یاد بگیرید و در جای مناسب استفاده کنید.

اصطلاحات خوب برای اسپیکینگ آیلتس

در این مقاله نهایت سعی خود را کرده‌­ایم تا اصطلاحات کاربردی در اسپیکینگ آیلتس یا کلماتی را که در بخش مهارت صحبت‌کردن (Part 3) مورد استفاده قرار می­‌گیرند را برای شما داوطلبان عزیز جمع‌­آوری کنیم. در هر بخش چند مثال آورده شده است تا درک طریقه استفاده از کلمات اسپیکینگ آیلتس را برای شما عزیزان آسان‌­تر کند.

بخش سوم اسپیکینگ آیلتس، جایی است که شما باید با شرح جزئیات و مثال دانش زبانی خودتان را به ممتحن اثبات کنید. سوالات این بخش حول محور موضوع بخش دوم می باشند.

به عنوان مثال اگر در بخش دوم از شما راجع به بهترین کتابی که تا به حال خوانده‌اید پرسیده شود، در بخش سوم احتمالاً در مورد روزنامه و مجلات خوانده شده یا نویسنده مورد علاقه‌تان یا اطلاعات موجود در اینترنت و موارد دیگر سوال می‌کنند. واژگان و اصطلاحات کاربردی در اسپیکینگ آیلتس برای استفاده در مهارت صحبت کردن آزمون آیلتس موضوع اصلی این مقاله است.

برای دیدن هر بخش از اصطلاحات کاربردی در اسپیکینگ آیلتس، بر روی دکمه های آبی رنگ کلیک کنید.

اصطلاحات کاربردی در اسپیکینگ آیلتس

یکی از سایت های خوب برای اصطلاحات کاربردی در اسپیکینگ آیلتس، سایت ielts-up است. توصیه می کنم حتما سری به این سایت بزنید، چرا که با دسته بندی براساس موضوعات مختلف اسپیکینگ آیلتس، سعی کرده است که اصطلاحات خوب برای اسپیکینگ آیلتس را به شما نشان دهد.

امتیاز (اصطلاحات کاربردی در اسپیکینگ آیلتس)
5/5

2 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
    زیرمجموعه بخش‌ها باز نمیشه لطفا بررسی کنید

    1. سلام ممنونم که برام کامنت نوشتید،
      من بررسی کردم، زیرمجموعه بخش‌ها مشکل نداره، لطفاً صفحه رو یک بار refresh کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش‌های گام به گام مهارت‌های آیلتس
IELTS Writing Task 2
Speaking Full Courses
Listening Full Courses
Reading Full Courses