logo-zandi-english

دانلود رایگان کتاب English Grammar In Use

شیوایی و ساده توضیح دادن نکات گرامری در عین جامع بودن مطالب همراه با تنوع بی شماری از تمرینات از ویژگی های بارز دانلود رایگان کتاب English Grammar In Use می باشد

English Grammar In Use

دانلود رایگان کتاب English Grammar In Use

نام کتاب: English Grammar In Use

نویسنده: Cambridge

تاریخ انتشار: 2018

فرمت: PDF

حجم فایل: 5 مگابایت

نقد و بررسی کتاب English Grammar In Use

دانلود رایگان کتاب English Grammar In Use یکی از منابع جامع و موفق آموزش زبان انگلیسی به شمار می رود.

مجموعه تخصصی گرامر Grammar in Use بارها تجدید چاپ شده و اخیرا ویرایش پنجم آن در سطح Intermediate و Upper Intermediate که هر دو در یک کتاب گنجانده شده اند، در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است.

شیوایی و ساده توضیح دادن نکات گرامری در عین جامع بودن مطالب همراه با تنوع بی شماری از تمرینات جهت ارزیابی زبان آموزان از ویژگی های بارز این کتاب می باشد. در توضیح جامع بودن این کتاب این که بیش از 100 نکته گرامری در 100 مبحث در این کتاب گنجانده شده و پاسخ تمامی تمرینات نیز در انتهای کتاب آورده شده است.

گرچه این کتاب دارای سطح های گوناگونی در ویرایش های قبلی است، اما در ویرایش پنجم یعنی آخرین ویرایش این مجموعه، انتشارات کمبریج فقط سطح متوسط و پیشرفته کتاب را که هر دو در قالب یک مجموعه قطور گردآوری شده اند، ارائه کرده است. شاید به این خاطر که این انتشارات این کتاب و سطح آن را برای کلیه زبان آموزان مناسب میداند.

از ویژگی های بسیار خوب این کتاب این که می تواند به صورت خودخوان و بدون استاد نیز مطالعه شود و از این رو می تواند یکی از منابع خود آموز گرامر زبان انگلیسی برای آماده شدن برای شرکت در امتحاناتی نظیر آیلتس باشد.

ویژگی های دانلود رایگان کتاب English Grammar In Use

با دانلود رایگان کتاب English Grammar In Use ، مهارت زبان انگلیسی Grammar را تقویت خواهید کرد. این کتاب شامل فایل PDF کتاب اصلی و فایل PDF تمرین های تکمیلی می باشد. دانلود رایگان کتاب English Grammar In Use یکی از منابع گرامر آیلتس و نمره 7 است چرا که شما را با ترکیبات گرامری پیچیده و نمره آور آزمون آیلتس آشنا کرده و شما را در استفاده از ترکیبات متنوع گرامری در مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ سوق می‌دهد. شما می توانید لینک توضیحات این کتاب را در سایت انتشارات کمبریج مشاهده کنید.

English Grammar In Use 5th Edition (4-mb) English Grammar In Use Supplementary Exercises (1-mb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *