logo-zandi-english

دانلود رایگان کتاب Complete IELTS Bands 6.5-7.5

داوطلبین آزمون آیلتس می‌توانند با دانلود رایگان کتاب Complete IELTS Bands 6.5-7.5 به تقویت هر چهار مهارت (Writing, Reading, Speaking and Listening) برسند

Complete IELTS Bands 6.5-7.5

دانلود رایگان کتاب Complete IELTS Bands 6.5-7.5

نام کتاب: Complete IELTS Bands 6.5-7.5

نویسنده: Cambridge

تاریخ انتشار: 2012

فرمت: PDF

حجم فایل: 34 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Complete IELTS Bands 6.5-7.5

دانلود رایگان کتاب Complete IELTS Bands 6.5-7.5 برای تقویت همه مهارت‌های آیتلس (Writing, Reading, Speaking and Listening) زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده است. هر یک از سطوح این مجموعه شامل 12 درس می باشد که می تواند به صورت خودآموز و یا در کلاس درس مورد استفاده قرار گیرد.

مجموعه کتاب‌های Complete IELTS Bands را می‌توان یکی از بهترین مجموعه‌های آموزش آزمون آیلتس که توسط انتشارات کمبریج منتشرشده است، دانست. این کتاب‌ها مجموعه‌ای کامل هستند که به زبان آموزان جهت تقویت هر چهار مهارت خود برای آزمون آیلتس کمک می‌کند. این مجموعه در سه سطح می‌باشد. سطح اول این مجموعه برای زبان‌آموزانی است که می‌خواهند نمره‌ای بین 4 تا 5 بگیرند. سطح دوم این مجموعه برای زبان‌آموزانی است که می‌خواهند نمره‌ای بین 5 تا 6.5 بگیرند. کتاب حاضر برای زبان‌آموزانی که در سطح پیشرفته (Advance) در حال یادگیری زبان انگلیسی می‌باشند و یا متقاضیانی که در سطح بالاتر از 6.5 آزمون آیلتس هستند و قصد دارند نمره 7.5 بگیرند مناسب می‌باشد. “دانلود رایگان کتاب Complete IELTS Bands 6.5-7.5”

ویژگی های دانلود رایگان کتاب Complete IELTS Bands 6.5-7.5

  • دارا بودن مرجعی از انواع رایتینگ‌ها که باعث تقویت افراد در تمامی بخش های یک رایتینگ برای امتحان آیلتس می‎شود.
  • این کتاب به عنوان یک مرجع زبان انگلیسی، مثال‎های واضحی در بخش گرامر و لغات ارائه می‎کند.
  • بخش‎های یادآوری که در انتهای هر دو یونیت از کتاب وجود دارد باعث پیشرفت زبان آموزان و بازیابی آنچه که فراگرفته بودند، می‎شود.
  • بخش اسپیکینگ کتاب Complete IELTS Bands می تواند به عنوان مرجعی مناسب باعث افزایش مهارت‎های افراد در این بخش برای امتحان آیلتس شود.
  • کتاب دارای بخشی به عنوان تست کامل آزمون آیلتس است که باعث شبیه‌سازی شرایط برای فرد متقاضی می‎شود.

فایل های pdf دانلود رایگان کتاب Complete IELTS Bands 6.5-7.5 به صورت رایگان از سایت دانلود نمایید.

Complete IELTS Student Book Band 6.5-7.5 (18-mb) Complete IELTS WorkBook Band 6.5-7.5 (12-mb) Complete IELTS Student Book Audio 6.5-7.5 (48-mb)

5 پاسخ

  1. سلام
    جوابهای کتاب کار workbook که معمولا در انتهای کتاب قرار دارد در این کتابها نیست. آیا راهی برای داشتن انها وجود دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *