logo-zandi-english

دانلود کتاب American English File 1 ویرایش دوم

با دانلود کتاب American English File 1، مهارت زبان انگلیسی به ویژه ریدینگ، واژگان، گرامر و لیسنینگ خود را قوی‌تر خواهید کرد. تمرکز این سری کتاب‌ها بر روی صحبت کردن دانشجویان می باشد.

American English File 1

دانلود کتاب American English File 1 ویرایش دوم

نام کتاب: American English File 1

نویسنده: Oxford

تاریخ انتشار: 2013

فرمت: PDF

حجم فایل: 84 مگابایت

نقد و بررسی کتاب American English File 1

دانلود رایگان کتاب American English File 1 ویرایش دوم یکی از منابع جامع و موفق آموزش زبان انگلیسی به شمار می رود. سری کتاب های آموزش زبان انگلیسی American English File ویرایش دوم در 6 سطح به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازند و تاًکید آن‌ها به ویژه در ویرایش نخست بر روی ریدینگ، واژگان، گرامر و لیسنینگ بوده و در این مهارت ها قوی تر ظاهر شدند. این سری کتاب ها در بسیاری از آموزشگاه های زبان کشور تدریس شده و محبوبیت قابل توجهی داشتند. در اینجا ویرایش دوم این کتاب ها با ویژگی های تازه برای دانلود در دسترس قرار می‌گیرند.

برای تقویت مکالمه باید تمامی مهارت های زبان انگلیسی را در کنار هم یاد بگیرید تا بتوانید به خوبی صحبت کنید. به عنوان مثال؛ گرامر، لغات، تلفظ، لهجه و مهارت شنیداری در برقراری یک ارتباط و مکالمه خوب بسیار موثر هستند. اگر تنها به یادگیری یک یا دو مهارت تکیه کنیم، هیچگاه نمی توانیم همانند یک فرد خارجی زبان (که اکثر زبان آموزان علاقه دارند اینگونه صحبت کنند) صحبت کنیم. در دانلود رایگان کتاب American English File 1 فایل پی دی اف مجموعه، دارای Student Book – Work Book می باشد که تمامی مطالب و نکاتی که در SB به شما آموزش داده شده است، شما می توانید در WB با انجام دادن تمرینات، بهتر متوجه این مفاهیم و مطالب شوید.

ویژگی های دانلود کتاب American English File 1 ویرایش دوم

با دانلود رایگان کتاب American English File 1، مهارت زبان انگلیسی Vocabulary را تقویت خواهید کرد. این دوره آموزشی دارای فایل کتاب الکترونیکی (PDF)  می باشد که فایل پی دی اف آن دارای تمرینات مختلف  می باشد. این مجموعه بر روی آموزش نحوه برقراری مکالمه بسیار تاکید دارد و مکالمات و تمرینات متعددی در این باره برای شما عزیزان آماده کرده است. (دانلود رایگان کتاب American English File 1 ویرایش دوم)

American English File 1 Student Book 2rd edition (84-mb) American English File 1 Workbook 2rd edition (55-mb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *