دانلود رایگان کتاب کمبریج آیلتس 16 آکادمیک

دانلود رایگان کتاب کمبریج آیلتس 16 آکادمیک به شما کمک می کند تا با سوالات آزمون IELTS آشنا شوید. در Cambridge IELTS 16 Academic چهار تست reading ،writing ،speaking و listening قرار داده شده است.

Cambridge IELTS 16 Academic

دانلود رایگان کتاب کمبریج آیلتس 16 آکادمیک

نام کتاب: 

Cambridge IELTS 16 Academic

نویسنده: 

Cambridge

تاریخ انتشار: 

2021

فرمت: 

PDF

حجم فایل: 

1 مگابایت

نقد و بررسی کتاب 

Cambridge IELTS 16 Academic

زبان آموزان در کمبریج 16 این امکان را دارند تا با سوالات آزمون IELTS آشنا شوند و تکنیک هایی که آموزش دیده اند را با سوالات معتبر ارزیابی کنند.

مشابه سال‌های گذشته، امسال هم در سایت کمبریج، نسخه دموی کتاب کمبریج ۱۶ منتشر شده که در ماه ژوئن امسال (حدودا خرداد سال آینده) به صورت کامل در دسترس قرار خواهد گرفت.

امسال هم مشابه سال‌های قبل، سایت کمبریج قسمتی از تست ۱ کتاب ۱۶ را بعنوان سمپل منتشر کرده است که می‌توانید آن را در این لینک زیر به صورت رایگان دانلود نمایید:

توضیحات کلی کتاب های Cambridge ielts

دانلود رایگان کتاب کمبریج آیلتس 16 آکادمیک برای هر ماژول مقدمه و توضیحی در ابتدای بخش قرار داده شده است و در مهارت های ریدینگ و لیسنینگ جدول نمره دهی براساس معیارهای کمبریج قرار دارد.

پاسخنامه کتاب Cambridge IELTS 16 Academic شامل متن لیسنینگ ها و پاسخ هر بخش است، فایل صوتی این کتاب زمان بندی مشابه با آزمون کاغذی آیلتس دارد.

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را به صورت رایگان از سایت زبان زندی دریافت کنید. “دانلود رایگان کتاب کمبریج آیلتس 16 آکادمیک

این کتاب از Cambridge Exams Coach CD-ROM استخراج شده است، بنابراین قطعاً و رسماً متعلق به Cambridge است. من کتاب را به قالب PDF تبدیل کرده‌ام. اگر دارای توانایی مالی هستید، لطفاً این کتاب را به صورت قانونی خریداری کنید. متشکرم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *