logo-zandi-english

کلمات و جملات مناسب برای رایتینگ آیلتس

most useful words in writing

برای کسب امتیاز بالا و موفقیت در بخش ارزیابی مهارت نوشتاری Task 2 داوطلبان باید توانایی استفاده از جملات مناسب برای رایتینگ آیلتس را داشته باشند.

داوطلبان عزیز باید بتوانند از جملات مناسب برای رایتینگ آیلتس تسک 2 در ارتباط با موضوع داده شده استفاده کنند و بدون پرداختن به موضوعات حاشیه‌ای بر روی موضوع اصلی تمرکز کنند و با رعایت اصول نوشتاری کار خود را به نحو احسنت به اتمام برسانند.

پس در حالت کلی و به طور خلاصه وار باید گفت که استفاده از لغات مناسب برای رایتینگ آیلتس TASK 2 و عبارات مرتبط و کلمات در جایگاه مناسب به طور قابل توجهی امتیاز شما را در آزمون آیلتس بالا خواهد برد.

در اینجا مجموعه ای از (1) لغات آکادمیک و سطح پیشرفته و (2) ترکیبات و کالوکیشن های حرفه ای تر برای نمره 7 رایتینگ آیلتس دسته بندی شده است. این واژگان و ترکیب ها از رایتینگ های استاندارد از منابع مختلف بیرون آورده شده و از نظر درست بودن در دیکشنری لانگمن و گوگل بررسی شده اند. 

کلمات مناسب برای پاراگراف body

کلمات و جملات مناسب برای رایتینگ آیلتس
کلمات و جملات مناسب برای رایتینگ آیلتس

با توجه به فرمت نوشتاری جهت رعایت انسجام متن خود بعد از اتمام نوشتن پاراگراف اول (مقدمه)، شروع به نوشتن پاراگراف body خواهید کرد. در زیر سعی کرده‌­ایم تا لغات کاربردی رایتینگ تسک 2 آیلتس را برای شما داوطلبان عزیز جمع‌آوری کنیم. برای دیدن کلمات و جملات مناسب برای رایتینگ آیلتس هر 4 بخش، بر روی دکمه های زرد کلیک کنید. امیدواریم این مجموعه بتواند در دستیابی زبان آموزان گرامی به نمره 7 رایتینگ آیلتس کارساز و سودمند باشد.

کلمات و جملات مناسب برای رایتینگ آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *