logo-zandi-english

استفاده از Collocation در رایتینگ آیلتس

برخی از مهمترین واژگان مورد نیاز برای رایتینگ آیلتس، Collocationها هستند. استفاده از Collocation در رایتینگ آیلتس، برای امتیاز بالاتر ضروری است. Collocation ها دویا چند کلمه هستند که در زبان انگلیسی با هم مورد استفاده قرار می گیرند.

به عنوان مثال، بکارگیری کلمه “use money” در انگلیسی صحیح نیست، بلکه کالوکیشن درست “spend money” است. اگر کسی با صدای بلند صحبت می‌کند، ما نمی‌توانیم بگوییم که “he has a big voice” ، بجای آن از عبارت “he has a loud voice” استفاده می‌کنیم، یا وقتی یک شخص بی ادب یا لاف را توصیف می‌کنیم، کالوکیشن “big mouth” صحیح تر از “large mouth” است. همچنین عبارت “look at a movie” زمانی که یک فیلم را نگاه می‌کنیم اشتباه است، بجای آن از “watch a movie” استفاده می‌کنیم. برای روشن تر شدن موضوع Collocation، مثال‌ها و تمرینات زیادی در این آموزش Collocation آمده است.

برای اینکه بتوانیم مانند افراد انگلیسی زبان طبیعی صحبت کنیم و بنویسیم باید Collocation ها را بشناسیم. کالوکیشن ها در اصل تسریع کننده ایجاد ارتباط در زبان انگلیسی هستند. کالوکیشن ها موجب می شوند سریع بخوانیم ،طبیعی تر صحبت کنیم و مانند یک فرد انگلیسی زبان بنویسیم.

استفاده از Collocation در رایتینگ آیلتس

ادامه محتوا فقط در اختیار اعضاء است، در صورت تمایل می‌توانید خرید و ثبت‌نام کنید.

ثبت نام حساب جدید

دسترسی به منابع جامع رایتینگ آیلتس تسک 2

آموزش‌های گام به گام مهارت‌های آیلتس
Academic Task 1 Courses
General Task 1 Courses
IELTS Writing Task 2
Speaking Full Courses
Listening Full Courses
Reading Full Courses