Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب کمبریج آیلتس 19 آکادمیک و جنرال

ویرایش جدید و آخرین نسخه از کتاب کمبریج آیلتس 19 آکادمیک و جنرال جهت دانلود Cambridge ielts 19 academic General pdf

Cambridge IELTS 19 Academic

دانلود کتاب کمبریج آیلتس 19 آکادمیک و جنرال

نام کتاب: Cambridge IELTS 19 Academic

نویسنده: Cambridge

تاریخ انتشار: 2024

فرمت: PDF

حجم فایل: 1 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Cambridge IELTS 19 Academic

اگر میخواهید آزمون آیلتس بدهید، حتماً باید جدیدترین کتاب کمبریج آیلتس 19 را بخوانید. یکی ازبهترین منابع برای داوطلبین آیلتس است که شما را با سوالات آزمون IELTS آشنا می کند.

با فراگیری تکنیک ها و انجام تست کتاب کمبریج، خود را ارزیابی کنید. سوالات معتبر و استاندارد بخش ریدینگ، لیسنینگ، رایتینگ و اسپیکینگ را فقط با دانلود کتاب کمبریج آیلتس 19 با بهترین کیفیت و کم ترین حجم از این صفحه بدست آورید.

کتاب کمبریج آیلتس 19 جنرال و آکادمیک دارای پاسخ های هر چهار آزمون است که به همراه آن فایلهای صوتی آزمون مهارت Listening IELTS نیز تهیه شده است. در آزمون مهارت نوشتاری (Writing) نمونه هایی از مقالات داوطلبان قبلی این آزمون به همراه نمره کسب شده و نقاط ضعف و قوت آنها در انتهای هر آزمون قرار داده شده است. لازم به ذکر است این مجموعه توسط مجرب ترین اساتید و طراحان آزمون IELTS تهیه شده است. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را به صورت رایگان از سایت زبان زندی دریافت کنید.

ویژگی های دانلود کتاب کمبریج آیلتس 19 آکادمیک و جنرال

مهمترین خصوصیات این کتاب ارزشمند در جدول زیر آمده است.

تست های ریدینگ و لیسنینگ40 سوال و 4 آزمون
سوالات بخش اسپیکینگ3 بخش و حدود 15 سوال
مهارت رایتینگ8 سوال از Task 1-2
نمونه جواب رایتینگاز داوطلبین سابق
پاسخنامه در انتهای کتاب

برترین کتاب آیلتس کجاست؟

از هر کسی که در آزمون آیلتس شرکت کرده است بپرسید، چه کتابی را در اولویت خود قرار داده است. بدون شک کتاب کمبریج آیلتس را می گوید. چون هم تست ها استاندارد است و هم از نمونه های قدیم آزمون اصلی است.

به هیچ عنوان به کتاب های Actual و سایت های دیگر اعتماد نکنید. چون آنها از ربات برای مهارت Listening استفاده کرده اند. به همین جهت کیفیت سوالات پایین آمده است.

مرور کلی کتاب Cambridge ielts 19

دانلود کتاب کمبریج آیلتس 19 آکادمیک و جنرال برای هر ماژول مقدمه و توضیحی در ابتدای بخش قرار داده شده است و در مهارت های ریدینگ و لیسنینگ جدول نمره دهی براساس معیارهای کمبریج قرار دارد. پاسخنامه کتاب Cambridge IELTS 19 ماژول آکادمیک و جنرال شامل متن لیسنینگ ها و پاسخ هر بخش است.

Cambridge IELTS 19 (1-mb)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *