ثبت نام دوره های مکالمه و عمومی

دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی

فرم ثبت نام دوره آموزشی مکالمه و عمومی

انتخاب روز و ساعت کلاس

ساعت‌ها با توجه به زمان خالی دانشجو و استاد برنامه‌ریزی می‌شود.

زبان آموز گرامی؛

پس‌از ثبت‌نام، جهت هماهنگی بیشتر، ظرف مدت 48 ساعت با شما تماس خواهم گرفت.

در دوره های ترمیک یا عمومی از کتاب‌های American English File استفاده می‌شود. امریکن انگلیش فایل (American English File) یک دوره شش سطحی آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان است. این مجموعه از انتشارات آکسفورد منتشر گردیده که شامل یک سطح Starter و 5 سطح اصلی است و در بسیاری از آموزشگاه‌های زبان داخل کشور تدریس می گردد.

در حال حاضر اين مجموعه به روزترين و جديدترين دوره آموزشي در زمينه تقويت مهارت گفتاري و مکالمه مي باشد که مطابق با سيستم آمريکايي ارائه مي شود. ما در این دوره آموزشی از کتاب شماره 2 شروع به آموزش می‌کنیم. هر کتاب از مجموعه American English File شامل 7 درس است که در پایان درس 7 یک مرور کلی بر مطالب کتاب انجام می‌گیرد. در پایان کتاب در صفحاتی جداگانه نکات گرامری لغوی و تلفظی به اختصار توضیح داده شده و متن بخش‌های شنیداری کتاب نیز قرار داده شده است.

مجموعه کتاب‌هایی که در دوره‌های مکالمه و عمومی استفاده می‌شود

آموزش زبان انگلیسی

همه می‌گویند یادگیری زبان انگلیسی کار ساده‌ای است؛ مخصوصا با روش‌های متعددی که طی یک دهه‌ی اخیر طراحی و اجرایی شده است. اما حتما به کرات دیده‌اید که افراد بسیاری از اطرافیانتان مدام از یک آموزشگاه به آموزشگاه دیگر می‌روند، یا در هر ماه ممکن است چندین کتاب خودآموز را برای تقویت انواع مهارت‌های زبان انگلیسی خود خریداری کنند. اینگونه افراد هر بار از متد جدیدی برای یادگیری زبان انگلیسی سخن می‌گویند و با آب و تاب برای شما از پیشرفت‌های حاصل شده این متد‌ها صحبت می‌کنند. اما چرا بعد از مدتی تمام کتاب‌ها و متدها برایشان بی‌مصرف و حتی زننده می‌شود. اشکال کار از کجاست؟ گاهی اوقات ما با متد خوبی برخورد داریم اما روش استفاده از آن را نمی‌دانیم. گاهی حتی نمی‌دانیم کدام متد برای ما مناسب است یا کدام منبع آموزشی می‌تواند به ما کمک کند و ما را به مطالعه و پیگیری یادگیری زبان انگلیسی ترغیب کند. همه این‌ها باعث می‌شود تا همواره در مقابل زبان انگلیسی یک شکست‌خورده باشیم. اما چه کاری از دست ما برای خودمان برمی‌آید؟

انتخاب یک استراتژی درست و همچنین شناخت طرز استفاده‌ی مناسب از آن، کار هرکسی نیست؛ این کار نیاز به بررسی تخصصی و کارشناسانه دارد. منابع آموزشی هم همینطور؛ میلیون‌ها منبع آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. ما وقت و توان کافی را برای بررسی نقاط قوت و ضعف تمام این منابع و متدها را نداریم. پس بهتر است از جای دیگری شروع کنیم. کاری که می‌توانیم برای خودمان و تقویت زبان انگلیسی خود انجام دهیم این است که افراد مناسبی پیدا کنیم تا به ما راهکار بدهند. کسی که تمام متدهای روز دنیا را مورد بررسی قرار داده باشد و از میان سیل عظیم روش‌های آموزشی، بهترین را به ما معرفی کند.

سایت زبان زندی بهترین‌ها را به شما معرفی می‌کند و شما را قدم به قدم برای رسیدن به آینده‌ای بهتر کمک خواهد کرد. پس از این تنها کافی است فرصت را غنیمت بشمارید و بعد از انتخاب دوره مورد نظر، مراحل ثبت‌نام را در سایت زبان زندی دنبال کنید. با بهرام زندی (مدرس زبان انگلیسی) یک مجموعه کامل در اختیار شماست؛ استفاده از بهترین و گیراترین منابع آموزشی روز دنیا همه آن چیزی است که برای یادگیری زبان انگلیسی به آن نیاز دارید. همه این‌ها را من برای آسودگی شما فراهم آورده‌ام تا تنها دغدغه‌ی شما یادگیری باشد.

 دوره های آموزش زبان انگلیسی زندی به شما کمک می‌کند تا شما در مکالمه زبان انگلیسی روز به روز تقویت شوید، روابط اجتماعی خود را گسترش دهید و متعاقبا شغل بهتری پیدا کنید. حالا فرقی نمی‌کند که هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی حرفه‌ای یا شخصی باشد. در هر صورت، دوره‌های آموزشی من تمام قد در دسترس شما و برای شماست.

دوره‌های سایت زندی با توجه به نیاز روز افزون دنیا به برقراری ارتباطات کلامی دقیق و سلیس، بیشتر بر مهارت گفتاری زبان‌آموزان تمرکز دارد. بسیاری از زبان‌آموزان حتی پس از پایان دوره خود و صرف سال‌ها از عمرشان در آموزشگاه‌های مختلف، توان بالایی در برقراری ارتباط کلامی و شکل دادن یک مکالمه به زبان انگلیسی ندارند و اینگونه می‌شود که عملا از سال‌ها تجربه‌ی خود نمی‌توانند استفاده کنند. باید قبول کرد که عدم تسلط به مبحث مکالمه زبان انگلیسی جلوه خوشایندی ندارد. بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها سطح دانش عمومی شما را از زبان انگلیسی در تسلط شما در مکالمه خلاصه می‌کنند. در گزینش بسیاری از دانشگاه‌های خارجی نیز معیار اصلی برای سنجش سطح داشن زبانی، توان شما در برقراری کلامی است. بنابراین از همین امروز به فکر باشید تا فرصت‌هایی که ممکن است تنها یکبار نصیبتان شود را از دست ندهید. با بهرام زندی آینده از آن شماست.

در این مجموعه برای ترغیب هرچه بیشتر زبان‌آموزان سعی شده است مباحث آموزشی با تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود. نرم افزار این سری از کتب نیز برای آموزش مباحث درسی هر کتاب بصورت اینتراکتیو (تعاملی با زبان‌آموز) طراحی شده است و کاملا با کتاب اصلی و تمرینات آن مطابقت دارد. همچنین همراه با دوره‌ی ابتدایی، کتابی تحت عنوان «مقدمه برای الفبا» ارائه می‌شود که با این کتاب نحوه خواندن و نوشتن حروف الفبای انگلیسی به کودک آموزش داده می‌شود .

مجموعه Got it یکی از بروزترین منابع آموزش زبان انگلیسی و مخصوص رده سنی نوجوانان است. سیستم آوایی و لهجه این کتاب آمریکایی بوده که کاملا مطابق با نیازهای یادگیری زبان آموزان در این رده سنی طراحی شده است. علاوه بر کتاب‌های درسی و تمرین، این مجموعه دارای منابع دیجیتال نیز بوده  که بر روی ارتباطات کلامی معنادار و یادگیری زبان بر اساس مفاهیم زندگی روزمره تمرکز دارند. همراه با این مجموعه یک نرم افزار تعاملی iTools ارائه شده است تا زبان آموز با تمرینات بیشتر شخصی در راستای اهداف یادگیری گفتاری زبان نیز قرار بگیرد.

آموزش زبان در دنیای امروز شکل جدیدی به خود گرفته است و از حالت خشک و مکانیکی و تک بعدی خود خارج شده است. مجموعه Got it با ارائه دستور زبان انگلیسی، لغات و نکات آموزشی در قالب تمرینات مکالمه و متون خود تجربه‌ای به‌مراتب مفیدتر از یادگیری زبان را برای نوجوانان فراهم می‌آورد.

و اما منبع آموزش؛ منبع اصلی آموزشی زبان انگلیسی در رده سنی بزرگسالان کتاب‌های American English File است. این مجموعه کتاب از بنام‌ترین تولیدات انتشارات دانشگاه آکسفورد و از بهترین و بروزترین منابع آموزشی زبان انگلیسی در دنیا است. این کتاب در رده‌بندی کتب آموزشی زبان انگلیسی موجود رتبه اول را از آن خود کرده است و من نیز با بررسی‌هایی که انجام داده‌ام بهترین منبع آموزشی در رده سنی بزرگسالان را همین مجموعه می‌دانم. هر دوره از این مجموعه دارای یک کتاب کار کلاس، کتاب کار در منزل، سی‌دی‌های آموزشی صوتی و فیلم‌های آموزشی است که در تمامی مراحل زبان آموزان را در رسیدن به مقصد خود یاری خواهند کرد. علاوه بر این بدلیل به‌روز بودن این مجموعه، آزمون‌های آنلاین نیز برای زبان آموزان در دسترس است.

 محوریت این دوره نیز مانند دیگر دوره‌های من، مطابق با تقویت مهارت گفتاری است. اگرچه دیگر مهارت‌های زبانی نیز در تمام دوره‌های رده سنی بزرگسالان مورد آموزش دقیق هستند و طی برنامه‌های مدون آموزشی بطور کامل به آن‌ها پرداخته می‌شود، اما از آنجایی که من بر کاربردی بودن یادگیری زبان اصرار دارم، از این حیث مهارت گفتاری را در زبان بیش از هر کس دیگری مورد توجه قرار می دهم.

دوره‌های آنلاین و حضوری زبان انگلیسی

شما در هر سنی که باشید، می‌توانید از دوره‌های مختلف آموزش زبان آنلاین و حضوری بهره ببرید. در حال حاضر، چهار دوره‌ی مختلف آموزش زبان وجود دارد که ویژه‌ی مکالمه و سفر است. این دوره‌ها برای تمام گروه‌های سنی دسته‌بندی شده‌اند. پس شما می‌توانید در این کلاس‌ها حسابی کار کشته شوید و زبان جدید را بدون دردسر یاد بگیرید. در هر صورت، بهرام زندی (مدرس زبان انگلیسی) در کنار شما است.

آموزش آنلاین و حضوری زبان

حال این روزها که ویروس خطرناک کرونا همه جا را فرا گرفته و مردم در قرنطینه‌ی خانگی هستند، کلاس‌های حضوری من به قوت خود باقی است اما تعداد زیادی از زبان‌آموز‌ها با وقفه‌ی بزرگی در آموزش زبان خارجی مواجه شده‌اند. این وقفه وقتی آزاردهنده می‌شود که هدف بزرگی از یادگیری آن زبان داشته باشید. مثلا تعداد زیادی از زبان‌آموزان، سعی داشتند با یادگیری زبان انگلیسی، آیلتس بگیرند و مهاجرت کنند! اما حالا که کرونا آمده، همه جا تعطیل شده است.

اما نگران نباشید! من آموزش آنلاین و حضوری زبان‌ انگلیسی را برای شما فراهم کرده‌ام. شما به کمک این کلاس‌ها می‌توانید به یادگیری زبان‌های خارجی ادامه دهید.