Search
Close this search box.
logo-zandi-english

دانلود کتاب لغات ضروری تافل بارونز ویرایش هفتم با تلفظ + pdf

دانلود کتاب لغات ضروری تافل بارونز با تلفظ

فایل پیوست، دانلود کتاب لغات ضروری تافل بارونز با تلفظ pdf در ورژن ویرایش هفتم می باشد. در توضیح این کتاب می بایست متذکر شویم، کلیه لغات مهم این کتاب در پکیج 30 درس سایت زبان زندی پوشش داده شده است. بنابراین اگر قصد دارید لغت های ضروری تافل را بخوانید، حتماً به لینک آموزش ویدیوی لغات مهم تافل ویرایش هفتم بروید تا به صورت رایگان لغات این کتاب را تماشا کنید.

در این پکیج رایگان شما می توانید با تلفظ لغات و معانی آن و تستهای بیشماری از کتاب آشنا شوید. 30 ویدیو با لهجه بریتیش و با استفاده از موشن گرافی تهیه شده است که مسیر شما را در یادگیری لغات ضروری تافل آسان می‌کند.

آموزش ویدیویی لغات تافل

پیشنهاد من به شما این است که بجای خواندن کلمات از روی کتاب لغات ضروری تافل، با پکیج ویدیویی کلمات تافل سایت زبان زندی پیش بروید. چرا که تلفظ لغات را در همان لحظه می‌شنوید و می‌توانید به صورت آنلاین تست انجام دهید. با انجام تست آنلاین لغات ضروی تافل، میزان تسلط خودتان را با این لغات بسنجید. اگر می خواهید تمام کلمات و مثال‌های این کتاب فوق العاده را در زمان بسیار کوتاه و با زحمت بسیار بسیار کمتری حفظ کنید، حتماً آموزش ویدیوی لغات تافل را تماشا کنید. در آموزش ویدیویی لغات ضروری تافل، تمام لغات ضروری تافل بصورت ویدیویی و با معنی فارسی آموزش داده شده است.

  • آموزش معنی لغت های اصلی کتاب لغات ضروری تافل
  • توضیح منحصر به فرد لغت های اصلی کتاب
  • آموزش اصطلاحات و ساختار های رایج برای کلمات
  • ترجمه تمامی  کلمات اصلی کتاب (500 لغت)
  • آموزش مترادف‌های هر لغت

این آموزش با تمام آموزش های لغتی که تاکنون دیده اید فرق می‌کند و به شما قول میدهم شما را متحیر خواهد کرد. شما می‌توانید کتاب لغات ضروری از انتشارات بارونز را از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود کتاب لغات ضروری تافل

آیا مجموعه ویدیوهای لغات ضروری تافل رایگان است؟

بله، در سایت زبان زندی 30 درس مطابق با کتاب لغات ضروری تافل با دانلود pdf و تست آنلاین قرار داده شده است. کیفیت فیلم‌ها HD720p و از لهجه بریتیش Harry استفاده شده است.

مهمترین منبع لغت برای آزمون تافل

مهمترین منبع لغت برای آزمون تافل ®TOEFL کتاب لغات ضروری تافل (®Essential Words for the TOEFL) است. همه افرادی که قصد دارند در آزمون تافل شرکت کنند باید حتماً این کتاب را بخوانند. لغت های این کتاب بسیار کاربردی هستند و در حال حاضر علاوه بر آزمون TOEFL، یکی از منابع لغت اصلی آزمون های کنکور ارشد و دکتری و البته آیلتس نیز هست.

چرا دانلود کلمات مهم تافل

این مجموعه شامل بیش از 3 ساعت فیلم آموزشی کلمات مهم تافل می‌باشد. ویدیوهای این مجموعه با زحمت شبانه روزی تیم محتوای سایت زبان زندی تهیه و آماده شده است تا شما عزیزان بتوانید با تماشای کلمات و با تلفظ صحیح، آنها را یاد بگیرید و در حافظه درازمدت خودتان جا دهید.

انتشارات بارونز

انتشارات بارونز یکی از قدیمی‌ترین و مطرح‌ترین انتشارات‌هایی است که در زمینه ارائه تست برای آزمون های استاندارد فعالیت دارد. کتاب واژگان ضروری تافل با عنوان Essential Word for the TOEFL که در این پست ارائه گردیده ویرایش ششم و هفتم از این مجموعه کتاب‌ها می‌باشد که در کسب نمرات بالاتر در آزمون تافل به زبان‌آموزان کمک خواهد نمود.

دانلود کتاب لغات ضروری تافل بارونز با تلفظ
امتیاز (دانلود کتاب لغات ضروری تافل)
5/5

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *