درباره بهرام زندی

Zandi Englsih ، به شما در گرفتن نمره 7 آیلتس کمک می‌کند

من بهرام زندی هستم و می‌توانم به شما کمک کنم که نمره IELTS مورد نیاز خود را بدست آورید.

Zandi English را پایه‌گذاری کردم که به دانشجویانم کمک کنم تا در امتحان آیلتس نمره باند بالایی کسب کنند. این وب‌سایت شامل مقالات وبلاگ، راهنمایی‌ها، استراتژی‌ها و دروس رایگان برای کمک به شما در سفر آیلتس است. این وب‌سایت، مهارت‌های مختلف آزمون آیلتس از جمله reading ، listening ، speaking ، writing را در بر می‌گیرد.
جهت ثبت‌نام و اطلاع از لیست قیمت های دوره های عمومی و آزمون آیلتس به صفحه ثبت‌نام مراجعه نمایید. شما همچنین می‌توانید در تعیین سطح آنلاین سایت من شرکت کنید و در انتها منابع توصیه شده براساس سطح شما جهت دانلود قرار داده خواهد شد.
یکی از مهمترین بخش‌های سایت من قسمت دایره‌لغات می‌باشد که برای طراحی و ساخت آن زمان زیادی صرف شده است. همیشه دوست داشتم نحوه تلفظ کلمات را بشنوم، که خوشبختانه این امکان برای بخش دایره لغات فراهم شده است. نکته دیگر بخش تمرینات آنلاین است، که برای هر درس تقریبا 40 سوال چهار گزینه ای و جای‌خالی آمده است.

بخش نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس برای هر داوطلب آزمون آیلتس ضروری است، زیرا شما برای موفقیت هر چه بیشتر نیازمند دیدن سوالات و نحوه پاسخ‌دهی به آنها هستید.

اما یکی جذاب‌ترین قسمت‌های وب‌سایت من، بخش نحوه نوشتن رایتینگ آیلتس است که در آن بیش از 25 آموزش رایگان قرار داده شده است. شما همچنین می‌توانید برای تمرین بیشتر به قسمت نمونه سوالات رایتینگ جنرال و آکادمیک مراجعه کنید.

مدرک آیلتس بهرام زندی

من در تاریخ 6 جون سال 2020 در سنتر عصر و دین دانش امتحان آیلتس دادم. نمره باند من 8.5 شد و در همه مهارت‌ها موفق به کسب نمره بالای هشت شدم.

هر فرد با توجه به اهداف، شخصیت، گذشته و دستاوردهایش کارنامه منحصربه‌فردی خواهد داشت و از این رو توانایی افراد می‌تواند از فردی به فرد دیگر، و برای اهداف مختلف متغیر و متفاوت باشد.

آموزش آیلتس بهرام زندی

نکات کلیدی آزمون آیلتس با بهرام زندی

سردرگمی داوطلبین آیلتس

آموزش‌های نادرست زیادی در مورد IELTS وجود دارد، به همین علت، بسیاری از داوطلبین کاملاً گمراه می‌شوند و به هدف خود نمی‌رسند. هدف از این وب‌سایت پاک‌سازی سردرگمی است و به شما نشان می‌دهد که برای بدست آوردن نمره 7 یا بیشتر، چه کاری باید انجام دهید. بنده معتقدم که برای گرفتن امتیاز بالا در امتحان آیلتس، کار و آمادگی زیادی لازم است. در این میان از نظر من (بهرام زندی) تکنیک‌ها و استراتژی ها نقش اساسی در کسب نمره بالای 7 دارند.

بهرام زندی

تجربه زبان آموزان بهرام زندی