logo-zandi-english

دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Speaking

دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Speaking برای تقویت مهارت اسپیکینگ آیتلس (Speaking ) زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، توسط انتشارات Collins به چاپ رسیده است

Get Ready For IELTS Speaking

دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Speaking

نام کتاب: Get Ready For IELTS Speaking

نویسنده: Collins

تاریخ انتشار: 2012

فرمت: PDF

حجم فایل: 7 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Get Ready For IELTS Speaking

دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Speaking برای تقویت مهارت اسپیکینگ آیتلس (Speaking) زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، توسط انتشارات Collins به چاپ رسیده است. این کتاب برای زبان آموزانی مناسب است که نمره آیلتس آنها در حدود 3 یا 4 (از 9) باشد و بخواهند مهارت اسپیکینگ آیتلس خود را تقویت کنند.

کتاب Get Ready for IELTS Speaking با تمرکز بر مهارت گفتاری، بهترین نقطه شروع برای داوطلبان آزمون آیلتس در رابطه با این مهارت خاص میباشد. این کتاب دوازده درس با دوازده موضوع متفاوت به همراه مثال های بسیار، چهار جمع بندی کلی در بین دروس، آموزش لغات مربوط و مهارت های گفتاری به صورت سوالات متعدد و متنوع، مطالب گرامری و تلفظی، به همراه فایل های صوتی میباشد. درضمن در هر درس، بخشهایی بنام Exam Information نیز ارائه شده که به معرفی نکات پرکاربرد در آزمون آیلتس میپردازد.

سری کتاب های آمادگی برای آزمون آیلتس از انتشارات Collins با نام Collins Get Ready for IELTS منتشر شده است. این کتاب مناسب زبان آموزان سطوح پایینتر (+Pre-intermediate A2) است که می خواهند آمادگی آزمون آیلتس را پیدا کنند. این مجموعه شامل ۴ کتاب آموزش آیلتس می باشد که نیاز به منابع برای آزمون آیلتس را برطرف می کنند. این چهار عنوان شامل : ۱- آمادگی اسپیکینگ Speaking برای آیلتس ۲- آمادگی رایتینگ Writing برای آیلتس ۳- آمادگی برای آیلتس ریدینگ Reading و 4- کتاب آمادگی برای امتحان IELTS در زمینه لیسنینگ Listening.

فایل های pdf دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Speaking به صورت رایگان از سایت دانلود نمایید.

ویژگی های دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Speaking

  • تقویت دایره لغات
  • تمرین های مختلف برای مهارت اسپیکینگ
  • استفاده از آزمون های گذشته آیلتس برای تقویت داوطلب
Get Ready For IELTS Speaking (5-mb) Get Ready For IELTS Speaking Audio (67-mb)

یک پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
    فایل صوتی کتاب listening برای این کتاب ا‌پلود شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *