logo-zandi-english

دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Listening

دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Listening برای تقویت مهارت لیسنینگ آیتلس (Listening) زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، توسط انتشارات Collins به چاپ رسیده است

Get Ready For IELTS Listening

دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Listening

نام کتاب: Get Ready For IELTS Listening

نویسنده: Collins

تاریخ انتشار: 2012

فرمت: PDF

حجم فایل: 4 مگابایت

نقد و بررسی کتاب Get Ready For IELTS Listening

دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Listening برای تقویت مهارت لیسنینگ آیتلس (Listening) زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، توسط انتشارات Collins به چاپ رسیده است. این کتاب برای زبان آموزانی مناسب است که نمره آیلتس آنها در حدود 3 یا 4 (از 9) باشد و بخواهند مهارت لیسنینگ آیتلس خود را تقویت کنند.

کتاب Get Ready for IELTS Listening با تمرکز بر مهارت شنیداری، بهترین نقطه شروع برای داوطلبان آزمون آیلتس در رابطه با این مهارت خاص میباشد. این کتاب دوازده درس با دوازده موضوع متفاوت به همراه مثال های بسیار، چهار جمع بندی کلی در بین دروس، آموزش لغات مربوط و مهارت های شنیداری به صورت سوالات متعدد و متنوع، به همراه فایل‌های صوتی می‌باشد. درضمن در هر درس، بخش‌هایی بنام Exam Information نیز ارائه شده که به معرفی نکات پرکاربرد در آزمون آیلتس میپردازد.

سری کتاب های آمادگی برای آزمون آیلتس از انتشارات Collins با نام Collins Get Ready for IELTS منتشر شده است. این کتاب مناسب زبان آموزان سطوح پایینتر (+Pre-intermediate A2) است که می خواهند آمادگی آزمون آیلتس را پیدا کنند. این مجموعه شامل ۴ کتاب آموزش آیلتس می باشد که نیاز به منابع برای آزمون آیلتس را برطرف می کنند. این چهار عنوان شامل : ۱- آمادگی اسپیکینگ Speaking برای آیلتس ۲- آمادگی رایتینگ Writing برای آیلتس ۳- آمادگی برای آیلتس ریدینگ Reading و 4- کتاب آمادگی برای امتحان IELTS در زمینه لیسنینگ Listening.

فایل های pdf دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Listening به صورت رایگان از سایت دانلود نمایید.

ویژگی های دانلود رایگان کتاب Get Ready For IELTS Listening

  • تقویت دایره لغات
  • تمرین های مختلف برای مهارت لیسنینگ
  • استفاده از آزمون های گذشته آیلتس برای تقویت داوطلب
Get Ready For IELTS Listening (4-mb) Get Ready For IELTS Listening (67-mb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *