تکنیک های اسپیکینگ آیلتس پارت 2

آموزش تکنیک های اسپیکینگ آیلتس پارت 2 سایمون و دسته بندی سوالات در 6 بخش جهت آماده سازی بهتر داوطلبین، شما را به کسب نمره 7 اسپیکینگ آیلتس نزدیک می کند.

تکنیک های اسپیکینگ آیلتس پارت 2

خبر خوب برای داوطلبین آزمون آیلتس این است که بیشتر سوالات بخش دوم در محدوده خاصی از موضوعات قرار دارند. سوالاتی مانند شخصی که برای اولین بار دیده‌اید یا بهترین مکانی که تا به حال رفته‌اید و از این قبیل سوالات به مراتب در آزمون توسط examiners پرسیده می‌شوند. داوطلبین باید خود را برای پاسخگویی به این دست سوالات آماده کنند. اگر می‌خواهید نمره 7 در اسپیکینگ آیلتس کسب کنید، دایره‌لغات و ایده‌های جذاب را در خود تقویت کنید.

از جمله تکنیک های اسپیکینگ آیلتس، به خاطر سپردن صفات عنوان شده در هر دسته‌بندی می‌باشد. با این کار شما می توانید سوالات مربوط به اشخاص، مکان‌ها، اشیاء، حوادث، فعالیت‌ها، علایق  را به ساده‌گی پاسخ دهید. برای تمرین بیشتر تکنیک های اسپیکینگ آیلتس، به آدرس صفحات زیر مراجعه کنید.

توضیحات تکنیک های اسپیکینگ آیلتس پارت 2

پارت 2 اسپیکینگ حدود 3 دقیقه است، یک دقیقه برای یاداشت برداری و آماده سازی و دو دقیقه برای جواب دادن به سوال می‌باشد

اگزمینر به شما یکه task card با یک قلم و کاغذ می‌دهد که راجع به اون موضوع یاداشت برداری کنید.

توی اون Task Card یک سوال پرسیده شده است ، این سوال همیشه با کلمه Describe شروع شده، بنابراین شما باید یک موضوعی رو شرح بدید. پایین همون سوال، سه الی چهار تا هم سوال جزئی نوشته شده ، مثلا اگر نوشته باشد describe a person you met for the first time پایین اون سه تا سوال پرسیده مثل who this person is و how did you meet him or her و why do you like this person

برای جواب سوالات از کلمات و ایده‌های بالا استفاده کنید. سعی کنید برای هر دسته یک قالب آماده کنید و این قالب را به تمامی سوالات ربط بدهید. به این صورت می‌تواید سرعت اسپیکینگ خودتان را بالا ببرید.

تکنیک های اسپیکینگ آیلتس پارت 2
امتیاز (تکنیک های اسپیکینگ آیلتس پارت 2)
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *