ایده های سایمون برای موفقیت در رایتینگ آیلتس

ایده های سایمون برای موفقیت در رایتینگ آیلتس

یک مشکل مشترک بسیار بزرگ برای داوطلبین، ایده‌های رایتینگ آیلتس است. شاید دلیل آن استرس و عدم خلاقیت کافی باشد. اگر در فکر کردن برای نوشتن رایتینگ مشکل دارید، احتمالاً بخاطر سیستم آموزشی ایران است که فقط حفظ کردن روش اصلی کسب نمره بالا بوده است. با این حساب در ایده‌پردازی مشکل خواهید داشت، چون هیچوقت از تفکر و خلاقیت ذهن خود برای جوابگویی به سوالات استفاده نکرده‌اید. با توجه به این موضوع باید راهی برای رشد تخیل خود پیدا کنید. با توجه به اینکه در چنین سیستم آموزشی پرورش یافته‌اید، دانلود کتاب ideas for ielts topics simon به شما  قطعاً کمک خواهد کرد.

ایده‌های سایمون برای موفقیت در رایتینگ آیلتس در حقیقت به شما کمک می کند تا قطره قطره نمره رایتینگ تسک 2 آیلتس را بالا ببرید.

بیشتر داوطلبین دچار استرس و اضطراب می‌شوند، زیرا فقط 10 دقیقه فرصت دارند تا رایتینگ خود را برنامه ریزی و تحلیل کنند، اما این مسئله با تمرین قابل حل است. خواندن داستانهای خبری و گوش دادن به پادکست‌ها بر اساس مباحث رایج آیلتس، روش خوبی برای بدست آوردن ایده پردازی در رایتینگ آیلتس است. Ideas for ielts topics simon pdf دانلود یک فرصت عالی برای شما است.

معمولاً ساده‌ترین و واضح‌ترین ایده‌ها بهترین هستند، بنابراین لازم نیست راجع به موضوعاتی حرف بزنید که تابحال هیچکس به آن نپرداخته است. برای دیدن سایت رسمی simon اینجا کلیک کنید.

بسیاری از دانش آموزان هیچ ایده و نظری درباره موضوعات رایتینگ تسک 2 آیلتس ندارند. حتی اگر گرامر شما کامل باشد، اگر ندانید چه چیزی بنویسید، نمره IELTS بالایی دریافت نمی‌کنید. در دانلود کتاب ideas for ielts topics simon حدود 22 دسته‌بندی برای دانشجویانی آمده است که می توانند در Writing ، مهارت بیشتری کسب کنند و با اطمینان خاطر، نظرات و واژگان محتوای رایتینگ خود را بنویسند.

نکته کلیدی برای کسب نمره بالا در رایتینگ، گرامر نیست، و همچنین استفاده از کلماتی مانند “moreover” یا “in addition” نیست، یا استفاده از عباراتی مانند “this is a controversial issue nowadays” نیست. برای به دست آوردن نمره بالا ، شما باید از “topic language” خوب (کلمات و عبارات مرتبط با موضوع سوال) استفاده کنید. برای پاسخ به سؤال به ایده‌های خوبی نیاز دارید (مانند ایده های سایمون).

اگر فقط از دایره‌لغات ذهن خودتان استفاده کنید، چیز جدیدی یاد نخواهید گرفت و پیشرفت نخواهید کرد. تمرین کنید تا ایده‌های simon را با نظرات خود مرتبط کنید تا “مقاله های عالی” بنویسید. شما صرفاً نباید مانند ایده‌های simon بنویسید، بلکه باید از نظرات خود هم استفاده کنید. جملاتی که با موضوع رایتینگ همخوانی نداشته باشند، نمره شما را به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهند.

زمان بیشتری را صرف آمادگی خود کنید تا نوشتن رایتینگ‌های مختلف، وقتی تعدادی از نمونه سوالات کتاب‌های کمبریج را می‌نویسید، می‌فهمید سطح شما چیست، اما چیز جدیدی یاد نمی‌گیرید. اگر فقط نمونه سوالات مختلف را بنویسید، پیشرفت نخواهید کرد. قبل از نوشتن، موضوع را مطالعه کنید و استراتژی مناسبی برای بکارگیری از ایده‌های سایمون، نظرات و واژگان خود محیا نمایید.

تمامی داوطلبین آیلتس باید ایده ها یا عباراتی برای موضوعات متداول رایتینگ تسک 2 آیلتس بلد باشند. بدون این ایده ها غیر ممکن است که شما بتوانید نمره مطلوبی از IELTS Writing task 2 بدست آورید.

جزوه ایده پردازی سایمون